Téma: Vacsoracsata

efes 2008 márc. 11. - 13:30:42
(55/2575)
al bundy? tátott szájjal nézné, és vinnyogna örömében, hogy végre kaját lát!
:D
Dantes 2008 márc. 11. - 09:14:57
(54/2575)
Volt benne egy 150 kilós asszonyság...nem akarok a súlyán élcelõdni, mert az bunkó dolog, de egyõl Al Bundy jutott eszembe, vajon mit mondana erre a mûsorra?XD
pufy0129 2008 márc. 11. - 01:23:12
(53/2575)
Helló All!

A müsort a narátor dobja fel õ az ÁSZ a töbieket nem minõsítem.
Erre a müsöra is lehet már azt mondani, hogy olyan rosz, hogy már szinte jó.
Nem nagyon szimpatikus az hogy a vendéglátokat lehuzák, tartsák meg maguknak a véleményüket, de azért egy két lakásban lehetet volna nagyobb rend is.

A "civilekkel" tovább menõ müsor lehet jobb lesz habár itt is hiányolom a kaja elkészitésí modjénak fõ folyamatát, ki garantálja hogy aki életébe nem töltöt szinte semi idõt a konyhába rögtön egy 5 csillagos kaját rak össze.
Ami nem szimpatikus, hogy azért itt is szelektált szereplõk lesznek és a tegnap elõadás alapján nem a szegényebb családok jutnak be a müsorba, hoyg esetleg véletlneül nyerjenek egy valami értéket, illetve azért, hogy azon embereknek akiket felvet a pénz megmutassák, hogy lehet szegény az ember, de a tudása nem kivetni való.Lehet hogy nem egészséges kaja lenne amit csinálna, de hogy 1000 pontos az biztos.
A mai müsort nem nagyon néztem, mert közbe csinálnom kelet dolgokat, de ha jol látam aki ma vendégül látot a férje vadász volt, és nem vad kaja került az asztalra, de a fal tele volt trófeákkal, ezért ezzl nem dicsekednék, hogy a valkim vadász, de egy vadat nem kerit, vagy csak hobby vadász, aki csak a dicsöségért õl...


Itt is leírom, mert végig olvasva a hozzá szólásokat látom, hogy szokás egymás fikázni. Tudom hogy nem tudok írni helyesen, de hozzám tartozik. Amit leírtam az az én véleményem nem azért írtam, hogy valaki bele kösön, de ha mindenkép bele akar kötni, akor ne sértödjön meg ha kontrázok rá.

Üdv mindenkinek!
párduckata 2008 márc. 10. - 21:56:56
(52/2575)
Megnéztem a mai adást, és nekem így nem tetszett. Nincs meg az a varázsa, mint a múlt hetinek. Én sokkal szívesebben látnék ismert embereket a mûsorban, például Détár Enikõt, mert kedvelem a stílusát, vagy Bodrogi Gyulát, mert úgy tudom hogy nagy vadász és biztos nagyon hangulatos lenne ahogy elkészíti a vadászzsákmányát. A múlt heti adásban Bea és Daniel tuti jó választás volt!
10/10
reetur 2008 márc. 10. - 14:18:45 10/10 Előzmény Csokika
(51/2575)
Enikõ nyalt a közönséges Somának,nálam a Bea a sztár! Lili
párduckata 2008 márc. 10. - 09:10:24
(50/2575)
Szerintem hírességekkel érdekesebb lenne a mûsor. Azért majd belenézek...
párduckata 2008 márc. 10. - 09:01:40
(49/2575)
:((
10/10
Csokika 2008 márc. 08. - 06:41:20 10/10
(48/2575)
Teljesen egyetértek ;-)
Nem tudom, hogy bejaasszony miért kapott ilyen kevés pontot, de Soma azért kapott Enikõtõl annyit, mert elkészítette neki a csirkés cuccot hús nélkül.
De azért tényleg Beja kajái voltak a leggusztososabbak...
chili4 2008 márc. 07. - 22:13:59
(47/2575)
Nagyon tetszett a müsor és a szereplök kiválasztása is elég szélsöséges volt(szerintem éppen ettöl volt jo)Én mindenki kajáját megkostoltam volna kivéve Dani levesét. Vajon minek neki akkora ház, durva volt a látvány.Oszkárba nemtudom hogy fér el akkora ego, elég lassu volt de a kaja biztos finom lehetett. Soma jo nevet talált neki.Jo lenne ha ismert személyekkel lenne továbbra is a müsor szerintem az érdekesebb...
rat 2008 márc. 07. - 20:39:33
(46/2575)
Látjátok, hogy ez is milyen érdekes!? A Gyõzõ csávó egy bunkó barom, Beja meg egy szimpi csaj! Nekem is jó arc a hölgyemény, rendes, tiszta, értelmes!
párduckata 2008 márc. 07. - 18:16:40
(45/2575)
Enikõ nagyon elfogultan pontozott. Soma vacsorája nem ért 10 pontot. Beát pedig nagyon alulpontozták, sokkal jobb volt, minthogy utolsó elõtti helyen végezzen. Emberileg is õt értékelem legtöbbre, tiszta egyenes ember és nagyon jó háziasszony. Enikõ és Soma örülhetne, hogy az asztalához ülhetett.
alexy88 2008 márc. 07. - 16:08:33
(44/2575)
Valami modell,és a Cool tv-n mûsort vezet!Állítólag.
1/10
Burma1000 2008 márc. 07. - 15:31:18 1/10
(43/2575)
Egyébként ki is ez a Mûmályer Oszkár Finya Meleg Béla?
Gusztustalan egy fajta.
rat 2008 márc. 07. - 15:18:52
(42/2575)
Meglátjuk ma, hogy Õ mennyire tiszta! A kis szõke ficsur, nekem sem jön be!
alexy88 2008 márc. 07. - 14:30:13
(41/2575)
Ez igy igaz,az a beképzelt,modellficsúr nagyon próbál okoskodni,én a többiek helyébe jól lealáznám a saját lakásán,a kákán is csomót keresnék:-)És még õ beszél illemrõl...tipikus nyálas,és unalmas alak,aki nem változtatja meg a modellfiúkról kialakult elõítéleteket!!!De persze ez csak az õ ANGOL(!!!)HUmORA miatt van,persze...
8/10
Zsede 2008 márc. 07. - 13:59:37 8/10
(40/2575)
Hú, végig olvastam az egész hozzászólás tömeget... kaptak ezek hideget-meleget. Szerintem mindenkinek igaza van meg nem is. Én már arra is gondoltam, hogy például a szutyok lakásokat direkt hagyták úgy a mûsorba, mert ha valakié ilyen, az miért is takarítana ki a tv kedvéért? Ti még nem jártatok egy-egy kedves barátotoknál, ahol nem éppen a higiénés elõírásokat felülrõl verõ volt az állapot esetleg? Itt szerintem inkább az a kérdéses, hogy ki milyen intelligens módon tudja ezt lenyelni, elfogadni.
Én magam is elég "finnyás" és tisztaságszeretõ vagyok, mégsem okozok azzal rosszérzést ilyen helyzetben, hogy kéretlenül beszólok a házigazdának, mert igazából azon kívül,hogy megbántom, igazán más nem fog történni, mert kívülrõl senkit sem lehet megváltoztatni, akkor meg minek??
Amire kíváncsi vagyok, hogy a modell fiú (aki miközben a számítógép elõtt a saját képével a háttérben ülve nyilatkozott és S.Enikõnél exhibicionizmusról beszélt) mit tesz le az asztalra. Esetleg még adhattak volna neki mikroszkópot, hogy ne csak a maszatokat, de a baktériumokat is láthassa (így még boldogabb lett volna). Bocs, ha hosszú voltam, szép napokat
párduckata 2008 márc. 07. - 13:09:24
(39/2575)
Nagyon tetszik a mûsor, tök jó benne a narrátor, ettõl számomra kicsit olyan a hangulata mint a Mézga Gézának, amikor felkerekedtek, hogy megkeressék Hufnágel Pistit és közben mindenféle kalandokba keveredtek. Nekem Bea a favorit, szerintem õ fõzött a legjobban, nem értem miért adtak neki olyan kevés pontot. A Benkõ Dánieles rész is szórakoztató volt, nagyon édi a kutyusa. A Sütõ Enikõ szerintem egy unalmas személyiség, az az este elég uncsi volt.
Theine 2008 márc. 07. - 11:45:19
(38/2575)
Sütõ Enikõ kajájához én se nyúltam volna...az a szójapörkölt?..és még be akarta adni, hogy hús hát tudjátok? Ráadásul még ásványvíz sem volt, a borról már nem is beszélve. Szegény Bejja kiment a mosdóba vizet inni:-D
b.nadasdi 2008 márc. 07. - 11:33:48
(37/2575)
Szerintem is Beja asszony vacsorája volt a legnormálisabb. Mindenki számára ehetõ ételek voltak, nem volt túl kombinálva. Érdekes módon Soma kritizálta a legjobban, sõt amatõrnek nevezte, mert nem volt sör-bor-pálinka a vedeléshez. Aztán láss csodát: Mamagésánknál még két egyforma pohár és tányér sem akadt. És Sütõ Enikõ is csak kipakolni tud a mosogatógépbõl, máshoz nem ért a konyhában. A nagy igényesek jól leégették magukat :)
eszter7818 2008 márc. 06. - 17:46:22
(36/2575)
Még mindíg a Bea nálam a nyerõ!Nála ehetõ kaják voltak,látszott rajtuk , hogy finomak:))
Õ van a legnehezebb helyzetben, mivel õ volt az elsõ.
Nem tudhatta , hogy a Sötõ vega,amit az müvelt a mákos sütivel:))
Somának és Benkõnek pedig nincs mit" kikérni maguknak"
szégyelhetik megukat,tudták ,hogy vendégeik lesznek vehették volna a fáradtságot, és kitakaríthattak volna.