Téma: Vacsoracsata

kym 2008 márc. 04. - 10:48:12
(15/2575)
Szerintem jobbnak tûnik a Vacsoracsata, mint a tv2-s Hal a tortán! Nem csak a szereplõkre gondolok, hanem a mûsor szerkesztettségére, érdekesebb, pörgõsebb, viccesebb. Kíváncsian várom, hogy milyenek lesznek a "civilek".
És még egy: nem tudom miért nem értik meg sokan, hogyha egy csatorna megvásárolja a jogot arra, hogy õ is leforgassa azt a mûsort, ami már megy egy másik, külföldi csatornán, az nem lopás!Sokan sérelmezik ezt, de érdekes módon, a LÖM-nál ez nem volt probléma, holott az is "lopott" mûsor!
Theine 2008 márc. 04. - 10:25:24
(14/2575)
Igazad van ott van például a Paprika, Spektrum vagy a TV Gusto...
balbertimi 2008 márc. 04. - 09:17:35
(13/2575)
Ennek legalább a címe nem olyan undrító, mint a tv2-ének. Mellesleg egyiket sem nézem, mert ha mindenáron - hangsúlyozottan - JÓ fõzõs mûsort akarok nézni, a speciális csatornát választom.
tatar.eva 2008 márc. 03. - 21:58:15
(12/2575)
Elõször nem tudtam mire vélni, mit akarnak kihozni ebbõl a mûsorból, mert tényleg elég durván megmondták a véleményüket. Emiatt holnap is megnézem.
Theine 2008 márc. 03. - 20:56:41
(11/2575)
A VOX-on megy már évek óta.
Norbinak: Tényleg undorító volt, ahogy Sütõ Enikõ kotorászta az ételt...mi a francnak hívták meg a mûsorba? Ráadásulúgy affektál, de Benkõ D és Soma sem maradt annyira le tõle azokkal az idétlen dumákkal...
10/10
fehernorbi 2008 márc. 03. - 20:38:00 10/10
(10/2575)
Néztem ma a mûsort. Nekem sem volt szimpatikus a többség. Fõleg, ahogy az Enikõ kotorta a tányérján a kaját. Még egy kisgyerek is tudja, hogy ezt nem illik, ez nagyon nem volt szimpatikus tõle.Félretehetné a fogyókúráját, ha egy ilyen mûsorban részt vesz.
8/10
somosildiko 2008 márc. 03. - 20:28:54 8/10
(9/2575)
Felháborító! Uninteligens banda én biztos nem etetném õket. A Bea se a szivem csücske de õ legalább normális volt. Nagyon sajnálom õt! Ildi
makrai.lilla 2008 márc. 03. - 19:39:10
(8/2575)
nah egy ujabb müsor amit átvettek a németektöl...csak az ottani sokkal jobb..rtl en régen néztem vagy pro 7...
Theine 2008 márc. 03. - 17:56:49
(7/2575)
Én is néztem, de ott civilekrõl szólt a mûsor. Õk egymás háta mögött korántsem sértegették egymást. Én még mindig fel vagyok háborodva...hol van a retekklub agyonhangoztatott kreatívitása? Úgy látszik lopásból élnek...
10/10
Csokika 2008 márc. 03. - 17:46:46 10/10
(6/2575)
Én kevesebbet vártam ettõl a mûsortól, de nagyon meglepett, hogy még nézhetõ is. Nekem tetszik. Csak így tovább!
Kaktusz 2008 márc. 03. - 16:55:40
(5/2575)
azt én is néztem:) az tetszett. a TV2 fõzõcskéjébe már csak a "sztárok" miatt sem nézek bele. amúgy sztem ha az RTL klub kifogy a "sztárokból" és átlagembereket tesznek be, még nézhetõ is lehet. de egyelõre tuti maradok a sorozatoknál:)
Theine 2008 márc. 03. - 15:53:52 Előzmény Dolmen
(4/2575)
A pénteki Fókuszban Kolosi úgy harangozta be ezt a fõzõmûsort, hogy a retekklub saját kreálmánya. Hát ennyit Kolosi szavahihetõségérõl. Közben bemutattak egy kis részt a mûsorból és simán rájöttem, hogy ellopták a német VOX adó "Das perfekte dinner" mûsorát egy az egyben. Õk már évek óta sugározzák ezt a mûsort napi szinten a retek meg szépen lekoppintotta és persze milliókat vesznek fel "saját" ötletként feltálalt lopott anyagért. Majd figyeljétek meg a szereplõket, Bejja asszony, Benkõ Dániel, az se semmi! Legalább a németeknél normális szereplõket válogattak össze...
1/10
Kovácsékz. 2008 márc. 03. - 15:51:05 1/10 Előzmény choxy
(3/2575)
Nagyon nagyon igaz: ez kész döbbenet. Nem elég, hogy ilyen "sztárok" lesznek benne- jaj már csak a Tündike hiányzik............ De a két mûsor egyszerre megy majd. Héhó, most én is örülök, hogy van még plussz közel 100 csatorna.
1/10
choxy 2008 márc. 03. - 14:28:21 1/10
(2/2575)
Hálistennek egyiket sem kényszerülök nézni,mivel 70 TV-csatorna közül válogathatok,úgy hogy még véletlenül sem esek dillemmába,melyik gagyit NE nézzem.Sütök-fõzök én magamnak élõben olyanokat,hogy még az irigy sem talál benne hibát!Ezek a szerencsétlen"sztárok"(????????????????)pedig egyék meg,amit fõznek(fõztek) maguknak!Akinek meg nincs jobb dolga,hát nézze õket,és nyaldossa képernyõt!
666*
Dolmen 2008 márc. 03. - 13:16:34
(1/2575)
Valószínû jó lesz a mûsor,csak ott lesz a bökkenõ,hogy a TV2-n is ugyanebben az idõpontban fog menni az ugyancsak fõzõmûsor!
Vagy direkt azért,hogy kinek lesz nagyobb a nézettsége??
Lehet meditálni,hogy melyiket nézzem vagy kapcsolgassak??
Na így aztán mi fog kisülni???