Téma: ValóVilág 7

whitedoor41 2015 jan. 28. - 13:12:51
(222/422)
Persze, hogy igaza van, ettõl lesz az egész lénye fekélyes. Mindig megtalálja mások gyenge pontjait, ahol be lehet õket támadni és azt hangsúlyozza rögeszmésen, eszelõsen, mint egy megszállott. Anno azt hittük, hogy a rögeszméje tárgya Laci volt, mára már világossá vált, hogy Õ többre hivatott, pszichésen kicsinálni az emberkéket maga körül. Zsunál elérte a célját, most Fanni van terítéken. Ha egy normális embert irritál valakinek a viselkedése akkor azt jelzi feléje és ha utána se változnak a dolgok egyszerûen ignorálja nem pedig a vállán csüng és folyamatosan zrikálja. Értem én, hogy igaza van mindenben, de egy normális ember képes továbblépni, túltenni magát dolgokon Õ viszont folyamatosan ugyanazt a lemezt ismétli csakhogy õrületbe kergesse ellenfelét.
Dórival se azért kezdett el csevegni mert érdekelte a lelkiállapota, tudta/tudja Õ jól, hogy számára Õ és Laci a legkevésbé rokonszenves alak odabenn, csupán Fanninak akart ártani, hogy magára maradjon, egyszerûbb legyen kicsinálni.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 28. - 11:16:43 7/10
(221/422)
Hát durva :-D
7/10
idõjós1010 2015 jan. 28. - 09:28:55 7/10
(220/422)
Daninak messze nem állnak össze úgy a mondatai sem, mint ahogyan humán beállítottsága révén kellene. Fannira én is rácsodálkoztam nagyon, mert most korrektül felmondta a tananyagot. Mint aki nem csak magolni, de értelmesen gondolkodni is megtanult. Voltak szép, kerek mondatai. Máskor viszont mérhetetlenül sötétnek látszik. Mint amikor pl fölényeskedve vitázik. Ott nem csak bunkó, és undorító, de buta is. Szerinte õ azért fog nyerni, és mindenkit kint hagyni, mint a szart, mert bízik magában :-D No meg amikor Ádámnak mondta, hogy tök izgi volna ha kiesne. És akkor erre visszakérdez Ádám, hogy no de mégis ez mitõl lenne izgi ? Hát mert õ jobban szereti a Robint. De a kérdés lényegét azt szerintem még a mai napig sem fogta fel szegény.
Edina engem is irritál nagyon, de amikor Dórival beszélgetett, ott sûrûn bólogattam én is. Dóri sem egy észlény, de én mindig is érettebbnek véltem, és értelmesebbnek Fanninál. Õk nem egy szint. Dóri pedig saját bevallása szerint is túl sokat kereste Fanni társaságát, aki aki olykor kifejezetten lerázza magáról, mert most épp olyan kedve van, és észre sem veszi magát. Jól mondta Edina, Dórinak idekint biztos hogy nincsenek ilyen barátai.
whitedoor41 2015 jan. 28. - 09:14:24
(219/422)
Emlékszem még, hogy Reni Zsut tartotta manipulátornak? Nagyon mellélõtt, Edinánál nagyobb manipulátor nincs a játékban. Mesterien keveri a sz*rt, ezidáig még egyszer se kellett párbajoznia, imádja a feszültséget, saját bevallása szerint hozzátartozik a játékhoz, ezért generálja is õket. - Errõl akkor vallott amikor kollektív büntetést eszközölt ki a folyamatos szabályszegéseiért. A korábbiakban sok negatív jelzõt használtunk Lacira, melyeknek nagy része még most is helytálló, de mostanra már az is bebizonyosodott, hogy Õ is csak egy báb, Edina bábja. Nagy kár hogy nem Zsu ment vissza, na nem a személye miatt, hanem akkor megdõlt volna Edina uralma.
Zsuval kapcs. nem voltunk még biztosak abban ki uszít kit kire, ki a mozgatórugó, ki az aki tétlenül szemlél és elevickél, viszont mostanra már egyértelmû. Edina akkor leszerepelt, amikor Dórinál kezdte el savazni Fannit és ekkor még semmilyen konfliktus nem volt a levegõben, ami Fannihoz köthetõ lett volna.
whitedoor41 2015 jan. 28. - 09:03:05 Előzmény idõjós1010
(218/422)
"Ne haragudj, hogy megbántottalak, Edina miatt tettem." ...vagy valami ilyesmi. A blikkes chaten valaki kérdezte is tõle ott fenn van pontosan.
whitedoor41 2015 jan. 28. - 08:59:44
(217/422)
Edina Fanni párbaj lesz és Fanni esik ki, mert a szavazók nem látnak tovább annál, hogy Fanni közönségesen és alpárian nyilvánul meg az esetek 80%-ában. Edinán nem látnak át, szerintem még mindig õt tartják az igazság szószólójának. Gusztustalan, ahogy megtalálja az ellenfelei gyenge pontját és ezeket kezdi el forszírozni. Egyedül gyenge, kell neki a falka. Danival és Lacival ott ahol fogást találnak pszicho-terrort alkalmaznak, a végtelenségig szekálják, kötözködnek, amíg el nem borulnak az idegei és ki nem tõr. Ugyanezt csinálták Zsuval is, Fannival már könnyebb a dolguk, mert lelkileg nem annyira edzett.
whitedoor41 2015 jan. 28. - 08:45:31
(216/422)
Az igazat megvallva már nem nézek összefoglalókat csak 1-2 kivágott jelenetet a fõoldalról ezek alapján és a saját ismereteimre hagyatkozva tudok véleményt alkotni. Dani humán beállítottságú, szóval részben érthetõ és elfogadható, hogy nem igen megy már neki a matek, csak ne próbálna úgy viselkedni, mintha Õ mindent tudna és nála okosabbak nem léteznének, mert magát járatja le egyedül. Én x éve végeztem mûszaki területen és gõzöm sincs már a törihez, irodalomhoz. Ha megkérnének folytassak egy verset is több mint valószínû, hogy nem sikerülne. Mentségemre szolgáljon az egyetem 4 éve alatt 90%-ban reál tárgyakat tanultam. Belénk anno mindig azt sulykolták, hogy nálunk a 3-as átlag megfelel egy 5-ösnek akármilyen bölcsésztudományi szakot alapul véve, míg ott többnyire magolni kell és oldalak százait átrágni addig nekünk komplex gondolkodás- és látásmód kialakítása szükségeltetett.
Visszatérve a primitív véglényekhez szerintem Fanni megérdemelten nyert, és Daninak nincs igaza abban, hogy Fanni csak a vizsgán volt jó, mert abból amit én láttam, hallottam messze lekörözte a többit. Matek órán senkinek fingja se volt arról mi a szelõ és a húr, amíg fel nem szólították Fannit és nem kezdett el beszélni a körrõl.
Dani irodalom és töri fogalmazásai egytõl egyig fantáziátlanok, szürkék voltak, míg Fanni brillírozott, olyan kifejezéseket, szavakat használt amiket én ki nem néztem volna belõle. Egy baj van a csajjal, hogy általában véve túlságosan közönséges és alpári, az altesti dolgokon és kinézetén kívül ritkán gondol másra.
Ahogy én látom a Dani-Edina-Laci trió most Õt próbálja kicsinálni, Edina már Dórinál is próbált bekavarni, hogy ne fusson egy 21 éves után blabla... hogy a pszicho-terrorjukból mi sül ki az már borítékolható (párbaj gyõzelem), mint ahogy az is hogy a 3 undormány még jó sokáig keverni fogja a sz*rt, dehát ez kell a nézõknek, Lacit is visszaküldték, akkor mért lenne ez másképp az igazság szószólójával és az aggyal. ;)
DDLL 2015 jan. 27. - 22:37:34
(215/422)
Remélem két hét múlva Laci Fanni párbaj lesz és Laci marad kint!!! Héten meg Dani menjen haza!!!
7/10
idõjós1010 2015 jan. 27. - 19:16:31 7/10
(214/422)
Ez az iskolahét nagyon minimalista volt most. Vajon a lakók extrémen alacsony szellemi kapacitása miatt, vagy egész egyszerûen népszerûtlenebb lett ez a hét többinél, azért vágták rövidebbre ? Volt három tanítási nap, egy szintfelmérõ, meg egy vizsganap, oszt jónapot. Egyébként Dani tényleg ügyvédnek tanult ? Zavarba hozta még az ötödik osztályos matematika is. Nem tudott mondani a köznapi életbõl vett példát a körre (?)! Vajon az irtózatos mennyiségû leadott tananyag utáni vizsgadrukk hatott mindössze ki rá ? :-D vagy mi ? Én nem is értem mit csinált eddig az egyetemen. Azt tudtuk ugyan eddig is, hogy sötétségben a villában, de Danit olyan sokan dicsérik még a fórumon is, hogy mennyivel okosabb társainál. Ezek szerint mégsem. Bár én ezt már régesrégen mondom.
abisztriczky 2015 jan. 27. - 14:54:05
(213/422)
Amióta Laci visszament a párbajról és rajta van a lila kendõ, bunkóbb és nagyképûbb mint valaha. Edinával meg vállvetve szívatják Dennist és rajta keresztül-, meg direktbe is Fannikát, amióta gyámkodnak felette.

Egyébként az eszembe jutott, hogy mivel Dennis gyámkodás alatt áll, ugyebár nem dönthetett a kiszavazáson, Edina voksolt helyette, persze máshogy mint ahogy Dennis döntött volna. No de akkor dönthet-e önállóan szerdán, hogy kit hívjon ki párbajra??

Fannika meg Dennis szüleinek nem lennék a helyében. Arra azért kiváncsi lennék, hogy mit szólnak Fanni szülei ahhoz, hogy a lányuk mit mûvel odabent, én szégyellném, az biztos.
Seven7Crown 2015 jan. 26. - 22:56:40
(212/422)
Véletlenül belenéztem ebbe a világraszóló produkcióba(Bár ne tettem volna!:D)!
Majd elkezdtem fantáziálni, hogy milyen lenne ez a mûsor 60 éven felüli résztvevõkkel, és elfogott a röhögés!
Ahogy Manci néni éppen Julcsi nénivel veszekedne Karcsi bácsi kegyeiért, amíg Józsi bácsi erõsen gyúrna Marika nénire, aki miden reggel a protkóját keresné, ami a többi lakónak nem igazán nyerné el a tetszését, és ezért Istenes Bence, (a mûsorvezetõ) corregát ajánlana neki estére, hogy legalább ez a kellemetlen helyzet ne rontsa az esélyeit a kiválasztásokon. Majd Mandi néni hirtelen letámadná Pali bácsit, aki Wc-zés közben állandóan levizelné az ülõkét, mire válaszul megkapná a magáét, mivel a nagy nyilvánosság elõtt, tekert szájú, õsi mesterséget ûzõ feslett múltú nõszemélynek titulálnák, és az anyukáját is hasonló közmunkát végzõ személyként írnák le. Viszont amikor elérkezne az iskola hét, akkor a csapat már együtt énekelné boldogan, hogy "Nem csak a húsz éveseké a világ", és végül az arany torkú Panni néni végezne az élen, aki úgy dalolná a "Hosszú forró nyár" címû slágert, hogy az otthon ücsörgõ Szekeres Adrienn álla is lezuhanna, miközben a lustaságáról híres Feri bácsi két tantárgyból is megbukna, mivel matekból két számot sem tudna összeadni, és földrajzból is gondjai akadnának, amikor Argentínát lázasan keresné az USA területén.
Eközben szexuális életük is a tetõfokára hágna a maszatolás szintjén, és a nyuggerek úgy tömnék a bendõjüket, hogy már lassan a fogyasztási adó bevezetésén kezdenének el agyalni a honatyák!:D

Szerintem tuti siker lenne!:D
gb4400 2015 jan. 23. - 18:09:42
(211/422)
Most nem lennék a Fanni anyjának a helyében. Mennyit kaphat a fejére a lánya miatt! Az a kiscsaj nem komplett.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 23. - 00:30:11 7/10
(210/422)
:-D Ez nagyon tetszett. Jól megfogalmaztad.
Ha többet olvasnának, szókincsük is volna, és olykor még talán azt is érteném, mit szeretnének saját érzéseikrõl közölni. De Danitól sem estem ám hasra ilyen téren soha. Pedig neki biztosan volt már könyv a kezében.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 22. - 19:52:12 7/10
(209/422)
Fannit, meg Edinát én szívesen becserélném két másik, már kiesett lányra. Jöhetne vissza Vikcsu, meg Reni.
padba én is vissza ülnék sokszor, de ezt csak most gondolom így. A fizetés viszont egy nagyon jó dolog. Szóval azt nem cserélném el a könyvekre. Iskolahetet eddig én is unom, mert ez a szintfelmérõ alapból nevetséges volt, ami pedig utána jött, ott még nem igazán láthattuk megcsillanni villalakóink nemlétezõ tudását. Talán csak Laciét :-D No de majd ma...... :-) Egyébként egyetértek Dórival a történelmet illetõen. Erõsen ki van az ám kozmetikázva, és az iskolába már csak a cenzúrázott változat jut, komoly torzításokkal.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 21. - 20:05:30 7/10 Előzmény DDLL
(208/422)
Azt, hogy "Ne haragudj, ha megbántottalak"........ utolsó egy-két szót már én sem értettem.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 20. - 21:05:19 7/10 Előzmény gb4400
(207/422)
Dennis nem fog nyerni. Van benne humor, és élet, de túl kevés. Nem érzem olyan nagyon dominánsnak odabent mint pl legutóbb Aurelio-t. Viszont lehet top hármas. Számítok még egy Fanni - Edina, és egy Robin - Laci párbajra, melyekbõl Edina, És Robin kerül ki gyõztesen.
gb4400 2015 jan. 20. - 19:55:46
(206/422)
Dennis erõsen esélyes a végsõ gyõzelemre. Dani a legutóbbi viselkedéseivel nagyon lerontotta a róla kialakult képet. Öntelt és modortalan lett. Zsu azért még egy jó nagyot belerúgott a többiekbe. Fanni pedig tulajdonképpen egy gyerek. Egy kislány, aki nem tudja felmérni a szavai és tettei következményeit.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 20. - 19:12:01 7/10
(205/422)
Két rossz körül nem tudtak igazán dönteni. Szerintem ez látszott is. Úgy érzem, hogy érthetõ az eredmény. Zsu egy kígyó volt, Laci meg egy Majom. Kinek mi a szimpatikusabb. Én irtózom a hüllõktõl.
szevacica 2015 jan. 20. - 07:47:30
(204/422)
Az állatkert lakói nevében visszautasítom ezt a hasonlatot. Õk egyrészt nem önszántukból vannak ott, másrészt nem lehet egy lapon emlegetni azzal a bagázzsal, akik embernek, sõt!!! kultúrlénynek vallják magukat.
fo.ma 2015 jan. 19. - 21:43:00
(203/422)
Arra gondolok, h Ádám szerzett neki szavazókat (ezt meg is mondta anno). Hát, végül is most már mindegy, abbahagytam a VV-t. Nem vagyok kíváncsi a két kis vérmétely önelégült pofájára. Igaz, kicsit érdekelne hogyan fognak bánni Dórival Zsu kiesése után, de annyira nem, h továbbnézzem. Nem is értem, miért néztem eddig is, mit vártam ezektõl a primitív torz lelkületû, defektes trogloditáktól, hacsak nem azért, amiért az állatkertben nézi az ember az üveg mögött élõket. De asszem ott különbözik a két dolog, h azok szimpatikusak, ezek meg egyre inkább nem voltak azok!