2/10
stupek2 2018 aug. 19. - 14:38:30 2/10
(4/4)
Hát a leírás neméppen ehhez a filmhez va. Nem erről szól a film. Egyébként a skandináv filmekhez hasonlóan elég lassú lefolyású film, néha bele is untam.
sisto 2016 máj. 06. - 18:45:15 Előzmény sanderb
(3/4)
Bocsáss meg, ezt nem igazán Neked írtam.
De ha Te tudsz segíteni, az is nagyon jó.
sisto 2016 máj. 06. - 17:58:26 Előzmény sanderb
(2/4)
Minden Varg Veum film nagyon klassz. De ennek a résznek a leírása kissé nem fedi a valóságot. Egy része igaz, de igazából egy másik résszel való keverés forog fenn.
Mondjuk az utolsó résszel való keverés -amit nem találok se égen, se földön, a Kalde Hjerter - Fagyos szívek.
Ez Trond Espen Seim rendezése, az utolsó Varg Veum film. Ezzel keverik ennek a filmnek a leírását. De nem csak itt, az összes fellelhetõ helyen, az összes letöltõn, egy másik részt mutatnak helyette.

Ha valakinek van egy linkje, ami feliratos, és ha közzétenné -vagy esetleg nekem elküldené, de ez mindegy- azt nagyon megköszönném.
7/10
sanderb 2015 febr. 21. - 18:23:27 7/10
(1/4)
A fenti leírás teljes tévedés, ez az epizód egészen másról szól.
Érdemes megtekinteni ezt az összetett krimit, véletlenül sem thrillert. A norvégok beálltak egy szintre és onnan el nem akarnak mozdulni, ami bizonyos tekintetben jó, de azért marad az emberben némi hiányérzet, fõleg számos epizód megtekintése után.10/7