H2OIPOK 2012 szept. 06. - 06:22:36
(7/27)
Anton-ról nem derült ki, hogy meghalt, vagy sem. Ha alapból azt nézzük, mennyi mindent élt túl az utolsó 10 percben, akkor akár életben is maradhatott, de persze ez nem feltétlenül helytálló. Ez a döntsd el, mit szeretnél befejezésnek szituáció.
6/10
bbit 2012 szept. 05. - 22:46:39 6/10
(6/27)
Kalandfilmnek indult, aztán átcsapott olyan Halálos kitérõ féle horrorba.
A klettersteiges mászós részek szerintem nagyon jók voltak!

SPOILER! SPOILER! SPOILER!

Pontosan nem emlékszem honnét kezdõdött az utolsó 10 perc... A félõs srác visszament a házba és valamit az Antonhoz vágott... magára vonta a figyelmet. Ez azért szép volt tõle, az elõzmények után. A vadember utána szaladt a nyílpuskájával... A lány bár össze volt kötözve, sikerült kinyitni a csapóajtót, a kopasz srác kiszabadult, majd a lány köteleit is eloldozta. A félõs srác verekedett egy jót a vademberrel, meg is sebesítette... majd egy lefûrészelt létrára tévedt. A kopasz és a lány is odaértek idõközben... A kopasz hagyta a félõst a mélybe zuhanni, nem húzta fel a konkurenciát. Nem felejtette el, hogy elõtte az rázárta a csapóajtót és jól belerúgott...
A vadember közben pontosan célzott és a kopasz srácot fejbe lõtte a nyíllal... Most már csak ketten maradtak a lány és az Anton. Õk is verekedtek, a lánynak sikerült egy gégemetszést csinálnia... de a kegyelemdöfést már nem tette meg. A leszakadt híd drótkötelén elkezdett visszagurulni, mikor a vadember a késével a drótkötél felé ment...
Hirtelen vége... Mindenki meghalt ha jól értettem....
1/10
Mugen79 2012 szept. 05. - 22:34:17 1/10
(5/27)
késsel elvágja a 16-os acélsodronyt, hát ez a film valami überszar volt, 8 átlaga volt még kezdés elõtt gondoltam megnézem, nem kellett volna
2/10
tomarill 2012 szept. 05. - 22:29:05 2/10 Előzmény Bogoj
(4/27)
Hát ez tényleg nem eksönfilm. Én ZS-függõ vagyok, de ilyen 1 fosadék rossz filmet asszem még sosem láttam.
4/10
csibi04 2012 szept. 05. - 20:20:04 4/10 Előzmény Bogoj
(3/27)
Írd le az utolsó 10 percet is , köszi.
1aniko 2012 szept. 02. - 22:01:48
(2/27)
Úgy emlékszem jó kis film,szerdán feltétlen megnézem újra
8/10
Bogoj 2012 febr. 17. - 08:56:08 8/10
(1/27)
ez NEM akciófilm.

Öt fiatal a Horvát hegyekben, egy kis sziklamászós kalandtúrán. Elindulnak az úton, amirõl rögtön kiderül, hogy le van zárva. Vajon miért ? Rohadtul nem érdekli õket, amit késõbb jócskán megbánnak. Egyik probléma a másikat követi, a végén pedig még azzal is szembesülniük kell, hogy nincsenek egyedül az erdõben...

nekem tetszett. voltak ugyan benne sablonmegoldások, mindent összevetve szerintem érdemes megnézni. a tériszonyos gyerek félelmét nagyon jól ábrázolja, a feszültséget folyamatosan szinten tartja. (8/10)