Téma: Vujity Tvrtko

1/10
detox 2010 máj. 03. - 02:41:10 1/10
(11/31)
sapka nélkül 1 senki :)
1/10
toshiba321 2010 ápr. 29. - 11:15:20 1/10
(10/31)
értelmes mûsort még nem láttam tõle és értelmes szót sem hallottam tõle 10/1
1/10
toshiba321 2010 ápr. 29. - 11:14:10 1/10
(9/31)
én ki nem állhatom mert egy álszent embernek tartom 10/1
xy1000 2010 ápr. 02. - 09:56:07
(8/31)
csak mondd trutykónak... végülis az... egy nagy trutty, aki biztos sapkában született... undorító
1/10
kakuk 2010 febr. 14. - 05:58:59 1/10 Előzmény Egrian
(7/31)
Csak azokat nézd!
1/10
NANU..! NANU..! 2010 jan. 31. - 22:25:45 1/10
(6/31)
Jó az ahogy van, nem kell minden illemet a tanultságotokkal dicsekedve alátámasztani.
Ha nem tetszik ne nézzétek osszt.
Inkább Õ, mint egy buzzanty tojás vezesse.
@armani@ 2010 jan. 31. - 20:35:21
(5/31)
Tisztelt tv2 vezetõség! Remélem önök közül valaki elolvassa a véleményem. A napló nagyon jó mûsor. Egy jó mûsort egy ilyen mûsorvezetõvel nem szabad mûködtetni! Nem akarom jellemezni ezt a "sapkás" fickót, az elõttem lévõk már megtették. Sajnos az önök csatornája majdnem minden mûsorral melléfog. A nézettségi indexük rohamosan csökken. Nem a rosszindulat beszél belõlem, ezek TÉNYEK! Remélem, és ezt sok ember nevében írom elgondolkoznak a dolgon. / Egy jó akaró //
Dóró Árpád 2010 jan. 31. - 19:09:27
(4/31)
Döbbenten látom, hogy már a reggeli mûsorban is V.T. sapkás feje köszönti a nézõket. Primitív, tiszteletlen, infantilis hiúság. El tudom képzelni, hogy feltételként szabja a mûsor vezetéséhez, és a szerkesztõk azt mondták, hogy ez így rendben van. A patetikus, teátrális, nehezen fogalmazó mûsorvezetõ sapkában üdvözölje a nézõket!!Annak, hogy valaki képernyõre kerüljön mégis fontos lenne minimális követelményeket szabni.
Persze V.T. a rádióban is nehezen lenne hallgatható!
1/10
Hifi 2010 jan. 25. - 09:10:15 1/10 Előzmény torok0803
(3/31)
Tisztelt Vujity Tvrtko!
Intelligens és tehetséges újságírónak tartom, éppen ezért is lep meg hogy az alapvetõ illemszabályokat nem betartva vezeti a mûsort. Középkorú nõ vagyok, nem vén csoroszlya, de végtelen nevetlenségnek tartom, hogy annyira sem tiszteli meg beszélgetõtársait és engem mint nézõt, hogy levegye a sapkáját.
Lehet, hogy valami imidzs-tanácsadó ezt találta ki "megkülönböztetõ" jegynek, a sok "sztár" között, de Önnek nem lenne szüksége erre. (Esetleg valami kezdõnek, aki csak így, bunkósággal tud kitûnni.) Ha azért tartja a fején a sapkát, mert kopaszodik, akkor is van megoldás. Én eddig azt hittem, hogy Önnek van annyi önbizalma, hogy kopaszságán túllépjen, higgye el a nézõk nem a haj mennyiségérõl ítélik meg, hanem sokkal inkább a tudásról meg a magatartásról. Kérem, fogadja el önmagát és tiszteljen meg minket nézõket, hogy az alapvetõ illemszabályt betartva kommunikál velünk.
Köszönettel, egy nézõ.
10/10
Egrian 2010 jan. 02. - 21:39:19 10/10
(2/31)
Szeretem Tvrtko mûsorait! 10/10
5/10
torok0803 2009 dec. 27. - 21:31:51 5/10
(1/31)
Tisztelt Vujity Tvrtko!
A kedvenc müsorom a Napló.Úgy várom az adást mint napközis a 10 órait.
Már egy pár müsorvezetõt megéltem,és most itt a legújabb:ön!
Félre ne értsen nincs magával semmi probléma,és csak a saját véleményem írom,de szerintem nem igazán az ön mûfaja a NAPLÓ.Ahogy eddig megismertem,kitünõ riporter,szerkesztõ és egyébb más,de a müsorvezetõi
munka nagyon táj idegen magának.Ott áll abban a satyiban,és látni hogy szenved azért hogy ne bakizzon,menjen gördülékenyen a müsor,és ezért olyan erõltetettnek tünik.Azurák Csaba kellemes hanghordozása,a riport
témályával azonosúlva,mondhatni átszellemülve vezette a NAPLÓ-t.A kedvenc
müsorvezetõm,sugárzik bellõlle a nyugalom ,a magabiztosság és a kedvesség.Nagyon mérges voltam amiért levették,vagy lemondott a Napló
müsorvezetõi munkájáról.Nem tudom mi lehetett az oka? Talán anyagi,vagy személyes ügy,vagy valaki azt mondta hogy nem kiváncsiak rá a nézõk,vagy miért távozott?Ön viszon nagyon jó riporter,nagyon érti hogy kell egy témát szinessé ,érdekessé tenni hogy az embert oda ragassza a fotelhoz.
Szivessen nézném továbbra is a riportjait mint idáig,de komolyan ez a mostani müsor vezetõi munkát nem magának találták ki.Nagyon örülnék ha
Azurák Csaba vissza térne a Tényektõl a Napló-hoz!Egy hû nézöjük,László