Téma: Star Academy

1/10
Semprini 2016 aug. 28. - 21:10:25 1/10
(17/97)
Hát erre a borzadályra én se tudok egy csillagnál többet adni.
A tegnapi adást kb. a felétõl láttam, a mait az elejétõl. Nem csodálom, hogy a csajok vannak többségben, mivel a fiúmezõny elképesztõen gyenge, sõt egyenesen pocsék. A bejutottak sem jók, de van bennük lehetõség, hogy aztán mit hoznak ki belõlük,az a jövõ zenéje.
Én nem hiszem, hogy követni fogom az adásokat, a valóságshow-któl amúgy is viszolygok. Talán egyszer-kétszer majd belenézek, de amit eddig láttam siralmas.
A mûsorvezetõk: megtartották a Rising Star moderátor-párosát, s míg ott Ördög Nóri sokkal inkább helyénvalónak tûnt mint Majka, addig itt valahogy hozzáprosztósodott, azaz eltûnt a különbség kettejük közt, de nem azért mert Majka javult fel. Abszolút negatív meglepetés.
Ja, és a zsûri: általában nem vagyok megelégedve a tehetségkutatók zsûrijeivel, de ez a mostani talán minden eddigit alulmúl. Elõször is nem értem, mit keres ott Vastag Csaba! Botrány! Vajon mit fog õ tanítani a nála klasszisokkal jobb hangú versenyzõknek?!... Király Viktort se bírom, de Vastag mellett valóságos akadémikusnak tûnik. Pásztor Anna már a Rising Star-ban sem volt számomra képernyõképes, most sem az. Próbál nagyon lelkizni meg okosakat mondani, de többnyire nem sikerül. És a mélypont: Keresztes Ildikó, aki ugyebár az X-faktorban is volt már mentor, ott se nagyon bírtam elviselni, gondolom, itt is hasonlóképen adja majd elõ magát.
Összegezve: ennek a mûsornak se én vagyok a célközönsége.
1/10
zs9302 2016 aug. 28. - 20:32:10 1/10
(16/97)
1 pontra értékelem a mûsort.
A protekciósokat nyomják elõre, egyeseket "behívnak", aki még vígan hangoztatja is a mûsorban, másokat meg akiket kiválasztottak õk, elküldik, hogy nem ide való.
Nevetséges. Lejáratja magát a zsûri is.
Quinn Mallory 2016 aug. 28. - 19:54:21
(15/97)
Tudja valaki, hogy hívják az elsõ, szombati adásban éneklõ piercinges batár tramplit? Jó kis suna!
1/10
zs9302 2016 aug. 28. - 19:35:31 1/10
(14/97)
Miért van kikapcsolva az "énekesek" mikrofonja? Ha elvileg másodpercekkel ezelõtt még élõben énekelt.
squashmacska 2016 aug. 28. - 18:54:24
(13/97)
Szerintem a visszhang szándékos volt, bár idegesítõ, kíváncsi leszek, ma is lesz-e.
Papp Sándorné 2016 aug. 28. - 17:56:49
(12/97)
Remélem, csinálnak valamit a nézõk hangjával, mert nagyon zavaró volt. Ha mesterséges bejátszás volt, akkor kissé túltolták a biciklit, ha maguktól üvöltöztek így, akkor valaki kordinálhatná.
olahmiki1959 2016 aug. 28. - 06:49:46
(11/97)
Hát bizony, azt kell mondjam, hogy az elsõ adásban minden volt - mint annak idején a wurstliban - csakhogy itt mindenbõl a gagyit, a szánalmast, a nevetségest kaptuk.
Elõttem szinte mindent leírtak hozzászóló társaim, ezért csak összefoglalnám a lényeget.
A hangminõséggel nagyon komoly problémák voltak:
- a nézõk állandó visítása elnyomta a mûsorvezetõk hangját,
- a tûzjelzõ - ÉLÕ ADÁSBAN - egy darabig folyamatosan szólt (képzelem, milyen kapkodás, szaladgálás lehetett, mire ki tudták kapcsolni, ez már a burleszk kategória!)
- amikor valaki megszólalt a zsûribõl, néhány pillanatig nem lehetett hallani, aztán adták csak rá a mikrofonjára a hangot, stb.

Isten bizony, amikor Freddy elkezdett énekelni, azt hittem, angolul énekel valami új számot, aztán tûnt csak fel, hogy mintha magyar szavakat vélnék kihallani a szövegbõl!
Ez a srác - aki, sajnos, ma már megelégszik azzal, hogy jó külsejû, és érdekes hangszíne van - hihetetlen rosszul artikulál, motyog, dörmög, most kellene õt komolyan megtanítani énekelni, és a hibáit kigyomlálgatni belõle. Nem sok reményt fûzök ehhez.

A versenyzõk között van néhány valóban jó hang, kíváncsi vagyok, õket hogy fogják elrontani...

Viszont bevallom, kifejezetten örültem, amikor az a hihetetlenül beképzelt, magát valami szívtipró macsónak beállító nímand, aki még énekelni sem tudott igazán jól, a legkevesebb pontszámot kapta a nézõktõl. Az elsõ pillanattól kezdve antipatikus volt, ezek szerint nem csak nekem.

Egyelõre nyitott vagyok, érdekel a folytatás, reménykedjünk...
wowow 2016 aug. 27. - 21:31:03
(10/97)
Ez a Freddi gyerek milyen nyelven énekel? Jó lenne, ha megtanulna tisztán magyarul. Mert így katasztrófa, érthetetlen a brekegése.
1/10
Zoltka 2016 aug. 27. - 21:26:40 1/10
(9/97)
Kb. 10 percig bírtam, aztán le is kapcsoltam. A visításon kívül alig lehetett hallani valamit és hasonlóan gagyi, mint a x faktor stb. társai. Többet nem nézem.
1/10
Mária Csóka 2016 aug. 27. - 19:49:41 1/10
(8/97)
Eddig gyenge eresztés, fõleg a fiúk!
1/10
zs9302 2016 aug. 27. - 19:23:15 1/10
(7/97)
Már engem is idegesít. Nem koncerten vagyok, hanem tévé mellett ülnék elvégre.
mirigy 2016 aug. 27. - 19:21:41
(6/97)
Ez az állandó visítozás amit a nézõk levágnak eléggé gáz. Visítoznak akkor is amikor nem kéne. Mint valami elcseszett disznóólba lennénk. Ezt még megtetõzte a tûzriasztó. Na ennyi elég is volt inkább nézek valami filmet.
1/10
Mária Csóka 2016 aug. 27. - 19:20:39 1/10
(5/97)
Jaja, lehet!
1/10
zs9302 2016 aug. 27. - 19:19:59 1/10
(4/97)
Más is visszhangzik, konkrétan nem lehet érteni Annát se. :D
Valószínûleg a hangmérnökön is spóroltak.
1/10
Mária Csóka 2016 aug. 27. - 19:19:57 1/10
(3/97)
Totál igazad van! Nem hallani a beszédet, halk a mûsorvezetõk mikrofonja.
1/10
Mária Csóka 2016 aug. 27. - 19:14:11 1/10
(2/97)
Nagyon vártam a mûsort, imádom a tehetségkutatókat, de már a kezdés is rossz volt! Nóri mikrofonja halk, a feje lenyalt, lapos, a taps alatt beszél, nem lehet érteni, mit mond, fel kellene hangosítani! A vészjelzõ nevetséges, nincs ott egy tûzoltó? Mennyi idõ kell, hogy észbe kapjanak? Folyamatosan megy, még a versenyszám alatt is, ez nagy baklövés! Úgy néz ki, mintha most csinálnának elõször ilyen mûsort! Nagy csalódás! Se a zsûri, se a mûsorvezetõk nem hallhatók, Majka visszhangzik! Kellene egy jó hangmérnök!!!!
1/10
zs9302 2016 aug. 27. - 19:09:41 1/10
(1/97)
Megy a riasztó/tûzjelzõ hosszú percek óta élõ adásban.
Elnyomja a beszédet, mindent. A versenyzõnek tûzjelzõben kellett énekelni.
Ilyen viccet még nem láttam a tévé történetben.