India ízekre szedve / Twist of Taste 3, 2

Twist of Taste / Twist of Taste 3, 2
12 éven aluliak számára a megtekintése nagykorú felügyelete mellett ajánlott ismeretterjesztő filmsorozat, III / 2. rész

Még nincs szavazat!

Légy te az első!

Még nincs szavazat!

Légy te az első!

Az aktuális rész ismertetője: Vika indiai felfedezőútja egy gyönyörű fűszernövény-ültetvényre vezet Goában. Itt megismerkedik a különböző hagyományos fűszerekkel, egy helyi kísérővel bejárja az ültetvényt, majd a közeli tóparton csodálják meg a naplementét egy finom vacsora mellett.

A műsor ismertetése: Az "ételekkel való kísérletezés" legtöbbünk számára azzal egyenlő, hogy egy újabb gasztronómiai stílussal próbálkozunk. De a Michelin-csillagos séf, Vineet Bhatia számára ez valóban új csemegék feltalálását jelenti. Az ananászos curry és a csokoládés samosa csak néhány a mesteri fogásaiból. India egész területét beutazza, helyi élelmiszereket gyűjt be és meglepő találékonysággal varázsolja el és át azokat. Egyedi főzési stílust követ, és egy-egy új ízzel áll elő minden egyes alkalommal.

Évadok:

Stáblista

Alkotók

Hozzászólások

Szerinted?