Személy

Anita Mui

színész

Értékelés:

5 szavazatból
Szerinted?

  • Hong Kong Filmfesztivál (1996) - Legjobb női alakítás jelölés: Balhé Bronxban

Vélemény:

2010 júl. 28. - 23:31:34
2010 júl. 28. - 23:31:34
Minek írtad ide hogy mikor született és mikor halt meg?
szavazat: 10/10 2010 júl. 28. - 20:13:54
2010 júl. 28. - 20:13:54
Date of Birth: 10 October 1963, Hong Kong, Hong Kong
Date of Death: 30 December 2003, Hong Kong, China (cervical cancer)
Birth Name: Mei Yan Fang