Személy

Charles Shyer

forgatókönyvíró, rendező, producer
  • 2004
    Alfie 7.3 rendező rendező, producer, forgatókönyvíró (angol-amerikai filmdráma, 103 perc, 2004)
  • 2004
    Alfie 7.3 producer (angol-amerikai filmdráma, 103 perc, 2004)
  • 2004
    Alfie 7.3 forgatókönyvíró (angol-amerikai filmdráma, 103 perc, 2004)
  • 2001
    A királyné nyakéke 7.4 rendező rendező, producer (amerikai filmdráma, 113 perc, 2001)
  • 2001
    A királyné nyakéke 7.4 producer (amerikai filmdráma, 113 perc, 2001)
  • 1998
    Apád-anyád idejöjjön! 8.8 producer producer, forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 123 perc, 1998)
  • 1998
    Apád-anyád idejöjjön! 8.8 forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 123 perc, 1998)
  • 1995
    Örömapa 2. 8.8 rendező rendező, forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 102 perc, 1995)
  • 1995
    Örömapa 2. 8.8 forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 102 perc, 1995)
  • 1994
    A zűr bajjal jár 7.4 rendező rendező, forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 118 perc, 1994)
  • 1994
    A zűr bajjal jár 7.4 forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 118 perc, 1994)
  • 1991
    Az örömapa 8.7 rendező rendező, forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 101 perc, 1991)
  • 1991
    Az örömapa 8.7 forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 101 perc, 1991)
  • 1987
    Bomba bébi 8.3 rendező rendező, forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 108 perc, 1987)
  • 1987
    Bomba bébi 8.3 forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 108 perc, 1987)
  • 1984
    Protokoll 7.8 forgatókönyvíró forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 96 perc, 1984)
  • 1984
    Kibékíthetetlen ellentétek 6.7 rendező rendező, forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 113 perc, 1984)
  • 1984
    Kibékíthetetlen ellentétek 6.7 forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 113 perc, 1984)
  • 1980
    Benjamin közlegény 8.3 producer producer, forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 109 perc, 1980)
  • 1980
    Benjamin közlegény 8.3 forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 109 perc, 1980)
  • 1978
    Várlak nálad vacsorára 9.1 forgatókönyvíró forgatókönyvíró (amerikai romantikus vígjáték , 98 perc, 1978)
  • 1978
    Irány délre! 7.2 forgatókönyvíró forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 105 perc, 1978)
  • 1977
    Smokey és a Bandita 7.6 forgatókönyvíró forgatókönyvíró (amerikai akció-vígjáték, 96 perc, 1977)

Hozzászólások

10/10
blade_ 2010 szept. 21. - 15:50:47 10/10
Date of Birth: 11 October 1941, Los Angeles, California, USA
Birth Name: Charles Richard Shyer