Személy

Josh Duhamel

színész, narrátor, szereplő
Született: 1972. november 14. (46 éves) (Amerikai Egyesült Államok, Minot, Észak-Dakota)

1972-ben született Észak-Dakotában, szülei hamar elváltak, édesanyjával nőtt fel. Természettudományi szakon szerzett diplomát, emellett focizott és modellkedett is. Első nagy sikere az All My Children című szappanopera volt, de emlékezetes alakítást nyújtott a 2003-ban indult Las Vegas című produkcióban is. Feltűnt a Nyerj egy randit Ted Hamiltonnal!, a Transformers, illetve a Szilveszter éjjel című filmekben, 2018-ban a Kszi, SImonban volt látható.

  • 2018
    Kszi, Simon 7.7 színész színész (amerikai dráma, 110 perc, 2018)
    • HBO 3:
      • vasárnap (okt. 27.) 14:30,
      • hétfő (okt. 28.) 07:35
  • 2017
    Transformers: Az utolsó lovag 6.2 színész színész (amerikai sci-fi akciófilm, 149 perc, 2017)
  • 2017
    The Institute színész színész (amerikai thriller, 90 perc, 2017)
  • 2016
    Misconduct 6.2 színész színész (amerikai filmdráma, 106 perc, 2016)
  • 2016
    Spaceman színész színész (amerikai filmdráma, 2016)
  • 2015
    Battle Creek 6.3 színész színész (amerikai krimisorozat, vígjátéksorozat, 44 perc, 2015)
  • 2015
    Bátrak városa 7.7 színész színész (kanadai-amerikai filmdráma, 112 perc, 2015)
  • 2015
    Lost in the Sun színész színész (amerikai akciófilm, 2015)
  • 2014
    Te nem vagy te 8.2 színész színész (amerikai filmdráma, 99 perc, 2014)
  • 2014
    Don Peyote 2.0 színész színész (amerikai vígjáték, 98 perc, 2014)
  • 2013
    Nickelodeon Kids' Choice Awards 2013 4.3 szereplő szereplő (amerikai szórakoztató műsor, 2013)
  • 2013
    Menedék 7.9 színész színész (amerikai romantikus film, 115 perc, 2013)
  • 2013
    Kerülőút 6.7 színész színész (amerikai filmdráma, 82 perc, 2013)
  • 2012
    Tüzes bosszú 6.4 színész színész (amerikai akciófilm, 97 perc, 2012)
  • 2012
    Movie 43 5.9 színész színész (amerikai vígjáték, 2012)
  • 2012
    Az óceáni bolygó 10 narrátor narrátor (francia dokumentumfilm, 2012)
  • 2011
    Transformers 3. 6.7 színész színész (amerikai sci-fi akciófilm, 154 perc, 2011)
  • 2011
    Szilveszter éjjel 6.9 színész színész (amerikai vígjáték, 120 perc, 2011)
  • 2010
    Romantikus lelkek 5.0 színész színész (amerikai vígjáték, 95 perc, 2010)
  • 2010
    Ramona és Beezus 7.5 színész színész (amerikai családi vígjáték, 103 perc, 2010)
  • 2010
    Minden kút Rómába vezet 6.6 színész színész (amerikai romantikus vígjáték , 91 perc, 2010)
  • 2010
    Ilyen az élet 8.2 színész színész (amerikai vígjáték, 115 perc, 2010)
  • 2009
    Transformers: A bukottak bosszúja 7.0 színész színész (amerikai sci-fi akciófilm, 157 perc, 2009)
  • 2009
    Fanboy és Chum Chum 2.9 színész színész (amerikai animációs sorozat, 2009)
  • 2007
    Transformers 7.7 színész színész (amerikai sci-fi akciófilm, 143 perc, 2007)
  • 2006
    Végzetes kitérő 5.7 színész színész (amerikai akciófilm, 93 perc, 2006)
  • 2004
    Nyerj egy randit Tad Hamiltonnal! 6.2 színész színész (amerikai romantikus vígjáték , 95 perc, 2004)
  • 2004
    Dorian Gray arcképe 5.6 színész színész (amerikai filmdráma, 90 perc, 2004)
  • 2003
    Las Vegas 9.1 színész színész (amerikai krimisorozat, 60 perc, 2003)
  • 1970
    All My Children 6.8 színész színész (amerikai tévéfilmsorozat, 45 perc, 1970)

Hozzászólások

Incifinci 2014 okt. 21. - 11:37:13 Előzmény BRAAJEN
A perverzió tág fogalom, vannak jó oldalai is. :D
gopocher 2012 ápr. 28. - 15:26:18 Előzmény BRAAJEN
WTF....
offtopic
BRAAJEN 2012 ápr. 28. - 10:25:04 Előzmény gopocher
Ez nem csak olyan tini dolog? Lehet h horkol büdös a lába piszkálja az orrát vagy perverz! :-)
pillangókisasszony 2012 ápr. 25. - 00:12:17
Kicsit olyan Johnny Knoxvilles Timothy Olyphantos beütése van.Nem rossz pasas.
gopocher 2011 márc. 07. - 12:49:07
baszus de járnék vele
10/10
dominoizzy 2010 nov. 06. - 09:59:06 10/10
tetszett a film amiben Kristen Bell-lel szerepeltek együtt. Amúgy szerintem Johnny Knoxvill-ra hasonlít /egy kicsit/.
10/10
blade_ 2010 szept. 06. - 13:27:32 10/10
Date of Birth: 14 November 1972, Minot, North Dakota, USA
Birth Name: Joshua David Duhamel


Josh Duhamel
...
John Carrabino Management
5900 Wilshire Boulevard
4th Floor
Suite 406
Los Angeles, CA 90036
USA
Frenemy 2010 júl. 27. - 16:05:46
Azt hiszem, imádni fogom az új filmjét.
( Najó az összes filmjét imádom. )
(L)
BBeus 2010 júl. 06. - 01:05:42
Magas, szép a teste, helyes az arca, elragadó a mosolya, és van valami kisfiús sárm is benne.. nekem a hangja is tetszik:)
Fergie valóban szerencsés:)
Esperanza Nunez-Fuertes 2010 jún. 25. - 18:38:18
Josh és Timothy
Esperanza Nunez-Fuertes 2010 jún. 25. - 18:37:46
Helyes srác!:) Szerintem tökre hasonlít Timothy Olyphant-ra.
mulao 2010 ápr. 08. - 20:01:35
Ja, nem néz ki rosszul.
10/10
kingusz004 2010 ápr. 08. - 19:41:42 10/10
Azta!!!hogy milyen jól néz ki! szerencsélye van ferginek!!!
csajszi xx 2009 jan. 31. - 22:24:50
Josh múlt hétvégén házasodott össze Fergie-vel.
offtopic
Sátánka16 2009 jan. 11. - 18:25:10 Előzmény csajszi xx
Áááá, istenem!! Ennyire jó pasit!! :D Miért nem az enyém??:(:P:D
csajszi xx 2008 dec. 22. - 18:32:13
<---Josh...
csajszi xx 2008 dec. 22. - 18:31:25
Szép a mosolya,az elõzõ képnél! Najó neki mindig szép...
csajszi xx 2008 dec. 22. - 18:27:43
:-)
csajszi xx 2008 dec. 22. - 18:26:40
<---Álom pasi!
Összes hozzászólás
Swing Karácsony Gájer Bálinttal
Swing Karácsony Gájer Bálinttal

Gájer Bálint először ad koncertet a MÜPÁ-ban december 7-én.

Jegyvásárlás