Személy

Kelly Lynch

színész, szereplő

Értékelés:

27 szavazatból
Szerinted?

  • 2014
    Üvegállú 1.0 színész színész (amerikai dráma, 87 perc, 2014)
  • 2012
    Bűnös Miami 8.6 színész színész (amerikai krimisorozat, 2012)
  • 2012
    A Dark Plan színész színész (amerikai krimi, 2012)
  • 2010
    Végjáték 5.8 színész színész (amerikai thriller, 91 perc, 2010)
  • 2009
    Mercy színész színész (amerikai romantikus dráma, 87 perc, 2009)
  • 2008
    Visual Acoustics szereplő szereplő (amerikai dokumentumfilm, 83 perc, 2008)
  • 2007
    Ultimátum 6.4 színész színész (amerikai filmdráma, 93 perc, 2007)
  • 2006
    Angyali démonok 4.6 színész színész (amerikai horror, 103 perc, 2006)
  • 2005
    Cyber Seduction: His Secret Life 10 színész színész (amerikai filmdráma, 87 perc, 2005)
  • 2003
    Testvérek közt 2.1 színész színész (amerikai filmdráma, 100 perc, 2003)
  • 2003
    Hajléktalanul a Harvardon 9.4 színész színész (amerikai filmdráma, 119 perc, 2003)
  • 2001
    Akárki Joe 6.8 színész színész (amerikai romantikus vígjáték , 98 perc, 2001)
  • 2000
    Charlie angyalai 6.4 színész színész (német-amerikai akció-vígjáték, 98 perc, 2000)
  • 1999
    Gyilkosok szövetsége 8.0 színész színész (amerikai akciófilm, 88 perc, 1999)
  • 1998
    Fű alatt 6.7 színész színész (amerikai vígjáték, 98 perc, 1998)
  • 1997
    Mr. Magoo 6.7 színész színész (amerikai vígjáték, 87 perc, 1997)
  • 1997
    Gyilkos társak 5.6 színész színész (amerikai krimi, 92 perc, 1997)
  • 1996
    Zsaruvér 7.2 színész színész (amerikai-angol thriller, 127 perc, 1996)
  • 1996
    Bűnösök és áldozatok 3.5 színész színész (amerikai akcióthriller, 99 perc, 1996)
  • 1995
    SID 6.7 - A tökéletes gyilkos 6.4 színész színész (amerikai sci-fi, 106 perc, 1995)
  • 1995
    Feketén-fehéren 6.4 színész színész (francia-amerikai filmdráma, 89 perc, 1995)
  • 1994
    Képzelt bűnök 8.5 színész színész (amerikai filmdráma, 107 perc, 1994)
  • 1994
    The Beans of Egypt, Maine színész színész (amerikai filmdráma, 99 perc, 1994)
  • 1993
    Kényszernász 3.0 színész színész (amerikai-francia-kanadai-belga vígjáték, 87 perc, 1993)
  • 1993
    Three of Hearts színész színész (amerikai romantikus vígjáték , 106 perc, 1993)
  • 1991
    Huncutka 9.0 színész színész (amerikai vígjáték, 101 perc, 1991)
  • 1990
    A félelem órái 6.5 színész színész (amerikai thriller, 105 perc, 1990)
  • 1989
    Országúti diszkó 8.6 színész színész (amerikai akciófilm, 114 perc, 1989)
  • 1989
    Gyilkos erotika 6.3 színész színész (amerikai filmdráma, 82 perc, 1989)
  • 1989
    A gyógyszertári cowboy 7.3 színész színész (amerikai krimi, 102 perc, 1989)
  • 1988
    Koktél 7.7 színész színész (amerikai vígjáték, 104 perc, 1988)

Vélemény:

2011 dec. 07. - 21:36:46
2011 dec. 07. - 21:36:46
Az új 90210-ben is szerepel, az miért nincs a listában?
szavazat: 10/10 2010 okt. 08. - 08:17:19
2010 okt. 08. - 08:17:19
Kelly Lynch
Anonymous Content
3532 Hayden Avenue
Culver City, CA 90232
USA
szavazat: 10/10 2010 okt. 08. - 08:16:26
2010 okt. 08. - 08:16:26
Date of Birth: 31 January 1959, Golden Valley, Minnesota, USA
Birth Name: Kelly Ann Lynch