Személy

Olivier Megaton

rendező, forgatókönyvíró
  • 2020
    Az utolsó bűntény rendező rendező (amerikai krimi-dráma, akciófilm, 148 perc, 2020)
  • 2014
    Elrabolva 3 6.7 rendező rendező (francia akciófilm, 109 perc, 2014)
  • 2012
    Elrabolva 2. 7.7 rendező rendező (francia-amerikai akciófilm, 91 perc, 2012)
  • 2011
    Colombiana 7.7 rendező rendező (francia akciófilm, 107 perc, 2011)
  • 2008
    A szállító 3. 7.2 rendező rendező (francia-amerikai-angol akciófilm, 100 perc, 2008)
  • 2002
    Chrysalis rendező rendező (26 perc, 2002)
  • 2002
    A vörös szirén 5.4 rendező rendező, forgatókönyvíró (francia thriller, 118 perc, 2002)
  • 2002
    A vörös szirén 5.4 forgatókönyvíró (francia thriller, 118 perc, 2002)
  • 2000
    Útvesztők 5.0 rendező rendező, forgatókönyvíró (francia sci-fi, 110 perc, 2000)
  • 2000
    Útvesztők 5.0 forgatókönyvíró (francia sci-fi, 110 perc, 2000)
  • Rally Car rendező rendező (amerikai akciófilm)

Hozzászólások

7/10
Warthog82 2018 jún. 06. - 12:32:48 7/10
Szerintem tehetséges.
10/10
blade_ 2010 aug. 05. - 18:16:30 10/10
Date of Birth: 6 August 1965
Birth Name: Olivier Fontana