Facing.the.Plastic 2006 júl. 05. - 19:45:22
(94/134)
nem..pont hogy szar focit játszottak a görögök...nagyon mérges voltam, hogy õk nyertek anno...
Facing.the.Plastic 2006 júl. 05. - 19:44:29
(93/134)
nos..a cumi cumi dolgot nem tudtam mire vélni..nekem szólt- e vagy a fritzeknek....amúgy meg nagyon fáradt voltam...nem tom te hány éves vagy, én már dolgozom, és aznap..na mindegy...a lényeg, hogy nyertek az olaszok, technikásabbak, ezzel nem lehet vitázni, de az is tény hogy roppant jó színészek is...lásd ausztrália ellen is csak ennek köszönhetõen tudtak nyerni :P és amit Totti csinál, hiába technikás, több mint felháborító....legalábbis számomra...te is láttad a meccset nem? abszolút nem bántota sem Ballack sem Kehl...mégis nagyon fájt neki valami..látszólag :))))
B4LÁ52 2006 júl. 05. - 14:57:36
(92/134)
te magyarázol színvonalról,amikor HEJJESÍRÁSI hiba nélkül nem tudsz egy mondatot leírni?! :P miért,szted a szlengben mivel azonosítják manapság ha valaki elbukja a meccset?és a jó öreg del piero tegnap megint oktatott.zseniális JÁTÉKOS.és ez akkor is cumi volt a németeknek.legalább nem fordul elõ az,ami négy éve,hogy a kevésbé technikás védekezõfoci legyõzi a technikásat...és most õszintén:a görögök játéka szebb volt a portugálnál?és ez azért fontos,mert mindig az aktuális világelsõ játékát próbálják sokan lemásolni.tehát rosszul most már nem járhatunk... :)
B4LÁ52 2006 júl. 05. - 14:45:32
(91/134)
végülis te tudod...felejtsük el vieirát,felejtsük el riberyt,felejtsük el henryt és maloudát...õk mind kalap szart se érnek.csakis a zidane,rajta áll vagy bukik minden...ez megint értelmes hozzászólás volt :P
B4LÁ52 2006 júl. 05. - 14:43:09
(90/134)
adri:te láttál egyáltalán focimeccset valaha?nem hiszem,mert akkor nem írnál ilyen paradox dolgokat.az egész vébé arról szólt,hogy amelyik csapat elõnyt szerzett,az ráült az eredményre,ezért volt pár kivétellel nagyon lapos.ez nem olasz sajátosság,hiszen itt már nagy a tét,és ugyanezt megcsinálják a németek, a portugálok vagy a hollandok is.jah és elárulom,hogy a fociban nem azt kell nézni,hogy melyik játékos milyen helyes és milyen a feneke...
B4LÁ52 2006 júl. 05. - 14:39:30
(89/134)
facing:én nem mondtam,hogy az olaszok a királyok,de a németeknél egyértelmûen jobbak.ezt bizonyítja a tegnapi meccs is (és ez adrinak is szól),hiszen nem arról volt szó,hogy "elég egyszer kiengedniük",hanem arról,hogy egy jobb csapattal játszottak,akik nem hagytak nekik teret a játékhoz.ez nem kiengedés,ez a foci rendje.mert szerintem teljes erõbedobással küzdöttek a fritzek,csak az ellenfelük sokkal technikásabb és taktikusabb is volt.
adri1 2006 júl. 05. - 14:11:34
(88/134)
Nem szeretem az olaszokat, mert agresszívek és védekezõs focit játszanak... Hamár 1-0-ra vezetnek ráülnek az eredményre. A franciákat sem csípem, talán Zidane aki fantasztikus játékos de a többiek nem tudnak meggyõzni. A németek egész eddig jól játszottak, de elég volt egyszer elengedni magukat és kész... végük... A portugálok esetleg meggyõztek:)...
Wicky 2006 júl. 05. - 12:03:20
(87/134)
én nem lennék ilyan elfogult,inkább nyitottabb szemmel néztem volna végig a meccseiket a helyedben!
Wicky 2006 júl. 05. - 11:51:39
(86/134)
milyen elõreengedésrõl beszélsz?ez nem F1,amikor még Barrichellonak elõre kellett engednie Schumachert!!!!
nem a csapatok engedik elõre...
Facing.the.Plastic 2006 júl. 04. - 23:01:15
(85/134)
seni = senki
dyínvonal = színvonal

csak hogy magyarul is írjak :)))
Facing.the.Plastic 2006 júl. 04. - 22:59:19
(84/134)
látom te is értelmes mint én :P wazze...ez csak stílus kérdése! nekem nem tetszik...ennyi..és innentõl seni nem fog megygõzni arról, hogy olaszok az királyok...cumi cumi cumi...ha neked ez dyínvonal...hát tessék...amúgy gartulálok...még bajnok is lehet az olasz csapat.... :S :S
B4LÁ52 2006 júl. 04. - 22:32:05
(83/134)
és még ennyit: CUMI CUMI CUMI CUMI CUUUUMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIIII :P
B4LÁ52 2006 júl. 04. - 22:31:32
(82/134)
színészkedés?ez csak elfogultság kérdése.a másik oldalon is volt néhány példa...Ballack...de itt szó sincs,hogy az olaszoknak szurkolnék,csupán annyi,hogy én tisztán látom a dolgokat,nem vagyok elfogult.mert én magyar vagyok,ezért nem holmi fritzeknek szurkolok a vb-n,hanem várom,hogy mikor jön el ismét a részvétel
Facing.the.Plastic 2006 júl. 04. - 21:48:06
(81/134)
semmi sem sántít..tényleg színészkedett..ez van....Totti már csak ilyen...láttam még pár évvel ezelõtt egy olasz bajnoki meccset...totti két ember közé fogva, megrántja saját mezét!!!!!!, elesik, a bíró neki ítél...azóta úgy utállom..hogy wow!!!
B4LÁ52 2006 júl. 04. - 21:39:20
(80/134)
idegesít az az idegbeteg klinsmann is,aki vizespalackokat dobál,mert a játékosai három passzt egymás után nem tudnak mecsinálni...
B4LÁ52 2006 júl. 04. - 21:36:42
(79/134)
ha láttad,akkor méirt kell egy szar bulvárújságban is elolvasni?itt vmi sántít...amúgy kehl egy favágó majom...jah és szóljatok a német felettesiteknek,hogy ne fütyüljenek állandóan,mikor az olaszoknál a labda,mert idegesítõ,hogy a meccs 3/4-ét füttyszóval nézem...és asszem ez is elmond mindent :P
Facing.the.Plastic 2006 júl. 04. - 21:30:44
(78/134)
hehehehehe
"60.perc - Kehl tricepsze nagyon kemény lehet, ugyanis miután súrolta Totti arcát, az olasz középpályásnak nagyon - nagyon fájt." (nemzetisport.hu)

ez mindent elmond :))) és még láttam is..igazán szép hattyú halála...felléphetne vele!!! :D
B4LÁ52 2006 júl. 04. - 20:53:02
(77/134)
kedves adrienn és hasonszõrû társai...ha lenne egy kis sütnivalótok,akkor rájöttetek volna,hogy Wicky nem arra gondolt,hogy a svábokat házigazdai mivoltjukból mindenki udvarisan elõreengedi,hanem arra célzott,hogy bizony-bizony néha feléjük lejtette a hazai pálya.de mivel tom,hogy ezt sem értitek,ezért leírom:ez azt jelenti,hogy nekik fújtak.ugyanez volt 4 éve,akkor dél-korea "menetelt" és még mindenkiben élénken él (kivéve azokat,akik akkor még barbie-babáztak) az ecuadori bíró ténykedése...
B4LÁ52 2006 júl. 03. - 19:41:40
(76/134)
Jah és még valami! Nem a játékosok dolga,hogy rendet tegyenek a bundabotrányban...Ezért vannak az ügyvédek,akik a vb alatt is biztos ezen dolgoznak,legfeljebb nem hoznak nyilvánosságra híreket,hogy ne befolyásolják a csapat szereplését.
Egyébként a megmaradt csapatokat figyelembe véve,portugál-olasz döntõt jósolok.Ha valaki nem ért egyet velem,jelezze,és szívesen kifejtem a véleményem (végülis ezért fórum)
B4LÁ52 2006 júl. 03. - 19:38:46 Előzmény Facing.the.Plastic
(75/134)
Szerinted a görögök NÉMET edzõje honnan koppintotta "a gyorsan visszazárunk és beállunk védekezni játékot"?Talán Brazíliától?Természetesen benne is megvan a német mentalitás,amely régóta jellemzi a focijukat,és ezt "ültette át" a görög válogatottba.