Téma: 24

benkewood 2007 jan. 31. - 18:49:56
(79/1620)
Hát mit mondjak.... az 5. évad magyar foprdítása minden tekintetben egy nagy f*s. Nem csak az epizódok feliratai sz*rok, de még az extrák címét sem tudták normálisan lefordítani!!!

Logan's retreat = Logan pihenõhelye, nem pedig "Logan elnök visszavonulása"!!!!!!!!!!! Grrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!
benkewood 2007 jan. 31. - 17:33:29
(78/1620)
Most tesztelem az 5. évad DVD kiadását...

Ezt nem hiszem el!!!! NINCS MAGYAR FELIRAT AZ EXTRÁKON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Legalábbis a mellékszereplõkrõl szóló extrámn nincs. Van viszont Francia, lengyel, török, cseh... baszki. A többi extrába még nem néztem bele, ezt most gyorsan megírtam, mert felment bennem a pumpa. Ekkora barmokat..............................
benkewood 2007 jan. 28. - 12:13:34
(77/1620)
Akkor a vészhelyzetbõl volt olyan ellenszenvesen ismerõs!! :-))

Vajon már az 5. évadban is tudták, hogy kicsoda is lesz õ a 6. évadban, vagy ez csak amolyan utólag kitalált hatásvadász húzás volt?

=====

Ami pedig a CTU Rookie-t illeti - basszuskulcs - az nem más, mint egy baromi jól megcsinált DEZODOR REKLÁM!!! Történetileg semmi köze nincs a valódi sorozathoz, a srác nem fog szerepelni a 6. évadban (mivel már szerepelt az 5.-ben, más karaktert megformálva). A weben pár hetente jelenik meg egy újabb 2-3 perces epizód ("webizód"-nak hívják). De szerintem megérne egy külön spin-off sorozatot is, nekem szimpatikus a srác...
aereoplanino 2007 jan. 27. - 21:08:03
(76/1620)
Én tegnap láttam az 5. részt...nagggyon kemény...és tegnap esett le,h az 5. évadban kit játszott a Vészhelyzetes Romano doki...nem gondoltam volna.............
watta 2007 jan. 26. - 22:57:59
(75/1620)
Az epizód felénél majd leestem az ágyról, akkorát ütött amit láttam. nem semmi faszi lehet aki ezt a történetet kitalálja.
watta 2007 jan. 26. - 21:55:10 Előzmény benkewood
(74/1620)
s06e05 -öt látta már valaki? most kezdek neki.
benkewood 2007 jan. 16. - 16:20:30
(73/1620)
Beszarás... ez az a csávó az 5. évadból, aki segít Jack-nek és a többieknek bejutni a tengeralattjáróba, miután elvágta az egyik rosszfiú nyakát...

A színész neve Jeremy Ray Valdez.

A "CTU: The Rookie" állítólag egy spin-off sorozat, amit csak a weben tudunk megnézni.

De még mindig nem igazán értem, hogy mi ez az egész... :-))
benkewood 2007 jan. 16. - 11:06:38
(72/1620)
THE ROOKIE: CTU

<a target="_blank" href="http://www.cturookie.com" title="http://www.cturookie.com">www.cturookie.com</a>

Ez meg mi a fene??? Nekem tetszik az a pár perces videó ami a weboldalon lefut, de fogalmam sincs, hogy ez valami különálló sorozat lesz-e, vagy mi a fene??? Külföldi fórumokon is csak találgatnak, de úgy vélik, hogy ez csak a weben lesz majd nézhetõ, és nem a TV-ben. Mindenesetre ugyanakkor folytatódik mint a 24 az amcsi TV-kben.
benkewood 2007 jan. 12. - 18:26:26 Előzmény watta
(71/1620)
A 6. évad nulladik epizódban láttuk, hogy kínozták a kínaiak Jack-et. Gondolom párszor meg is korbácsolták, meg ilyenek. A sebek egyértelmûen a kínzás nyomai..... én nem is nézném meg, hogy pontosan hogyan szerezte õket. Viszont engem zavar, hogy az elsõ részben megkínozva visszatér, beszélni se tud... pár órával késõbb meg már fürgén ugrál fel a házak tetejére. Ejnye-bejnye... :-))

Az biztos, hogy a csávó már nagyon kivan idegileg. Már az ötödik évad elejétõl egyre romlik az állapota.

Nagyon remélem, hogy egyszer újra az életerõs Jack Bauer lesz belõle!!! Mondjuk a 7. évadban...
zsolesz-x 2007 jan. 10. - 20:28:34
(70/1620)
sajan erre én sem tudom a választ,de sztem ennek nem fognak nagy jelentõséget tulajdonítani...(magánvélemény)
watta 2007 jan. 10. - 08:25:22
(69/1620)
Ismét hajnali 2 ig sikerült filmet néznem!!

nagyon tetszik az új év, de hogy fogom kibírni a többi részig?

SPOILER

Tudja valaki, hogy a Jack testén ill. kezén lévõ sérülések "megszerzését" bemutatják-e valaha? vagy innentõl ez van és kész.
zsolesz-x 2007 jan. 09. - 20:39:36
(68/1620)
De emberek.
az az oldal fizetõs....le lehet szedni máshonnan is.
na de ide nem fogom belinkelni.
Mondjuk én oda is fizetek accountot,de ingyen is lehet szedni...igaz lassabban.
zsolesz-x 2007 jan. 09. - 20:35:35
(67/1620)
Hali emberek!!!!
Szerintem is nagyon fullosra sikeült a 6.évad.
Igaz sztem a 4. résszel nyomták meg nagyon a dolgokat.
Egy kicsit váratlan dolgok történtek.
na mind1.....
csak megint feszültté tesz a dolog....ez a sorozat sztem mindent egyes sorozatot ver ami eddig kijött.
Még a Prison B. se ilyen jó
na mind1
mindenkinek jó filmnézést és töltögetést
Kathlen2 2007 jan. 09. - 14:02:12
(66/1620)
Köszi az infókat!
Maya35 2007 jan. 09. - 06:05:32
(65/1620)
Sziasztok!

Itt megvan a 6. évad elsõ 4 része és felirat is van hozzá.Én is innen töltöttem le és még sok mást... :))
***moderálva***
benkewood 2007 jan. 08. - 18:40:58
(64/1620)
Amerikában vasárnap fogják leadni az 1-2. részt, hétfõn a 3-4.-et. Utána egy hét szünet, majd 20 héten át hétfõnként lesz 1 rész. Számításaim szerint június 11-én adják le a 24. részt... Hogy a warez oldalakon megjelenik-e még valamelyik epizód a TV-be kerülés elõtt, az rejtély.

Addig is egy nagyon király képernyõvédõ a hardcore rajongóknak:

<a target="_blank" href="http://www.tangomania.hu/ctu/24_scr_v2.0.exe" title="http://www.tangomania.hu/ctu/24_scr_v2.0.exe">www.tangomania.hu</a>

Mindig az aktuális idõponthoz igazítva mondja be Bauer hangja, hogy "The following takes place between........". Óraváltáskor (xx:59:57-tõl) pedig a szokásos csipogások, majd eltûnik az óra... és kezdõdik az új epizód. :-))))
Kathlen2 2007 jan. 08. - 08:48:41
(63/1620)
Na, reméltem is , hogy szuper lesz a 6. évad is!
Azzal, hogy egyenként nézem meg vagy csak megnézem az elsõ négy részt egy bajom van-ha nem tudom utána biztosítani az egyneletes "24 adagomat" utána, tiszta ideg leszek! Az elsõ 4 évaddal nem volt probléma, mert egyszerre kaptam meg a 4*24 részt, így tudtam nézni folyamatosan. Az 5. évadnál már megvártam, amíg beszerezhetõ mind a 24 rész, addig bele sem kezdtem, mert csak rágtam volna magam utána! Szerinted mikorra adják le a teljes 6. évadot?
watta 2007 jan. 08. - 06:32:57
(62/1620)
Mit hogy csináltál?

azt hittem egyértelmû a kérdés!!

honnan szedted le a dvd t??

a címem elvileg megvan nálad, ha nem akarod közszemlére tenni az infót! (bár elég gonosz dolg lenne azután, hogy betetted a screenshot ot :-)))))) )
benkewood 2007 jan. 07. - 23:56:59
(61/1620)
Mit hogy csináltam? Én nem csináltam semmit..... :-))

Egyébként már lejött a DVD is, rajta az ELSÕ NÉGY résszel, plusz az ötödik rész elsõ jelenete (az elsõ óra-ketyegésig).

(Beillesztem ide a DVD menüjének a képét... a kép csak akkor jelenik meg, ha az "Összes hozzászólás" linkre kattintasz!)

Gyerekek, ez a 6. évad nagyon durva.....

És az is durva, hogy 1 héttel az amerikai TV-premier elõtt DVD-n megnézhettem az elsõ 4 részt. Felõlem egybõl ki is adhatnák az egész évadot, már venném is meg!!!!!!!!! :-)))