csenerezi 2009 szept. 02. - 14:05:53
(10/50)
Remélem én is hamarosan megnézem, de már kíváncsian várom.
10/10
Lema 2009 júl. 05. - 00:14:11 10/10
(9/50)
Most néztem meg. Holnap is megfogom. És még biztos, hogy többször. Nagyon tetszett. Gyanítom, hogy holnap ébredés után is a hatása alatt leszek. Ahogy IntiR írta azoknak tetszeni fog, akik szeretek elrugaszkodni a hétköznapi világképtõl. A kép nekem sem állt össze teljesen, de szerintem nem is kell ennél a filmnél. Ryan Reynolds eddig is az egyik kedvenc színészem volt, de ezzel a filmmel nagyot nõtt a szemben. Szerintem a film így jó ahogy van. Se színészt, se zenét, semmit nem változtatnék rajta. 10/10
9/10
Zsütz 2009 máj. 12. - 19:47:19 9/10 Előzmény IntiR
(8/50)
Majdnem teljesen egyetértek, csak én Hope Davist találtam unszimpatikusnak, habár õ a szerepe szerint kicsit az is kellett, hogy legyen... Maga a film tényleg érdekes, én kritikában azt olvastam róla, hogy nem lett hatalmas siker, inkább amolyan kultfilm lesz belõle kicsit késõbb. Hát én most találtam rá Ryan Reynolds filmjei közt, és nem bántam meg, hogy megnéztem.
Kicsit mátrix-fílingem volt tõle, de nem volt rossz film, egyáltalán, sõt, a színészek nagyon jók voltak, a zenék is feldobták, adták a hangulatot. Viszont én elõször nem tudtam folyamatosan nézni, mert mindenféle dolgom volt, és úgy tényleg nem sokat értettem belõle. Aztán leültem, megnéztem, és megértettem. Már amennyire meg lehet egy ilyen típusú filmet. Jó. Ryan Reynolds meg megintcsak sok oldalúságát bizonyítja be. :)
10/10
CrazyBoy 2009 máj. 06. - 03:41:35 10/10
(7/50)
remélem én vagyok a 9-es, különben semminek nincs értelme.
IntiR 2009 febr. 08. - 17:04:22
(6/50)
Nagyon érdekes film. Csatlakozom az elõttem szólóhoz,nem szabad vélemények alapján nekiülni egy filmnek.Mert ahány ember,annyi fajta ízlés.Mindig vannak és lesznek is olyanok,akiknek tetszik egy adott film,és akiknek nem.Na de a filmrõl.Szóval érdekes film.Már a címbõl sejtettem,hogy nem egy szokványos mozi lesz.Elsõ nézésre elég tömény lehet,vagy inkább zavaros.Nem igazán értjük az egészet,de éppen ezért nem tudjuk kikapcsolni,mrt érezzük,hogy valami különlegeset akar mondani.Õszintén megvallva,nekem is vannak benne homályos részek,és talán ezek túlnyomó többségben vannak.Ennek ellenére nagyon tetszett.Ryan Reynolds jó választás volt erre a szerepre,ahogy Hope Davis is.Viszont a Szívek Szállodájából ismert Melissa McCarthy számomra kicsit idegen,vagy inkább ellenszenves figura volt.Aki szeret kicsit elszakadni a hétköznapi világ képétõl,és kicsit más szemszögbõl szemlélni azt,annak tetszeni fog. 10/9
10/10
Bru 2009 jan. 03. - 18:53:27 10/10
(5/50)
Ez is olyan film amit nem Port alapján kell megnézni! Eleve aki fórumokon olvas filmekrõl az a filmek ellen vét!
Ezt úgy kell látni h 0 infót birtokoljunk a filmrõl.

A film nagyon jó, ahogy már ezt mindenki írta... kicsit talán jobban rálehetett volna térni itt-ott a nézõk megtévesztésére, de igazán így se vitték túlzásba az infókat. Szerkesztése eredeti volt, épp úgy mint néhol a képi megvalósítás. Max annyit változtatnék a dolgon h néhány színészt lecseréltem volna. Nomeg lehetett volna valami karakteresebb aláfestõ zene is.

De ez csak a direkt kötözködés mert tényleg ügyes húzás!
A film gondolatokat közöl, nem száraz tényeket! Így garantált a kombinálás utána.
Funika 2008 dec. 04. - 04:03:59 Előzmény csoszogi
(4/50)
hehe, ennyien szóltunk hozzá? Pedig ez jó film!
Ha valaki szereti az ilyesmit: Ha jól emléxem, három különbözõ kisfilmbõl áll, amiben a szereplõk különbözõ karaktereket játszanak és a végén derül ki mi is folyik itt valójában.
csoszogi 2008 okt. 10. - 23:16:51
(3/50)
Ennek a filmnek egyik kisebb testvére a Truman Show. Itt is van egy valóságnak nevezett izé, ami néha produkál furcsa dolgokat. De itt egészen más a megoldás. Valami sokkal nagyobb.

„Zavarosabb” mint a Truman. Nem érdemes erõltetni hogy összeálljon, mert csak jobban szétesik. Én a film felénél nem értettem semmit. A 2/3-ánál azt hittem vége. De amikor kezdett összeállni hogy mirõl is szólt, az én „valóságom” is megvékonyodott... :)
dajdo2 2008 okt. 03. - 00:01:22
(2/50)
Én nem igazán értettem meg a film lényegét... Talán pont emiatt engem annyira nem ragadott magával:)
10/10
hErO 2008 szept. 23. - 17:28:59 10/10
(1/50)
Nagyon jó film! Elsõre nem teljesen sikerült megértenem és most nézném másodszorra ha megtalálnám a DVD-jét...
Engem teljesen magával ragadott. Tipikusan olyan film aminek az ember napokig a hatása alatt van.:)
Amúgy itt nem írják a mûfaját de én vmi fantasy drámának mondanám.