Téma: A barlang

Lois Lane 2006 okt. 28. - 11:35:42
(44/204)
A Gyûrûk Urának nincsenek ;)
sylo 2006 szept. 20. - 08:23:12
(43/204)
Nem tudom,nekem tetszett!Bár amit ebben nem értek,hogy kik is voltak azok az emberek?Mert ugye õk valahol emberek voltak?!Amelyik rész szerintem a legdurvább volt,az amikor a csajnak nyílt törése lett és visszarakták a csontot a helyére!
Viszont a The Cave-A barlang k..va s**r volt!
andromedes 2006 szept. 19. - 22:05:24
(42/204)
Gyakorlott horrorrajongók tudják, hogy az a jó thriller, amit ha megnézel, nem mersz utána kimenni a szobádból. A barlang elég jó próbálkozás csontgyenge sztorival, de nagyon jó beijeszésekkel. Persze az elsõ kettõt még bekajáltam, ugrottam is nagyokat, de aztán a végére átment véres horrorba. Akkor már legfeljebb borzongtam. Úgyhogy most nyugodtan megyek ki a szobámból. Nagy kár...
ElectricAnt 2006 szept. 14. - 23:08:34
(41/204)
Valamit nagyon eltaláltak ebben a filmben, most láttam ugyhogy még keresem a jelzõt, ami a legjobban illik rá. Viszont vagy bennem van a hiba, vagy tényleg elég gázos dramaturgiai megoldások és olcsó vonalvezetés van a filmben. Azt nem értem mi a szerepe a film eleji tragédiának. Mitõl válik "megölhetõvé" June. Az elején egy sejtelmes tekintet találkozás volt June és a fõszereplõ csajszi között, a férj mitõl volt izgatott a baleset elött, talán félrekefélt, ezért nem lehet bízni Juneban???? De akkor minek szervezte ezt a túrát a kiscsaj? Az sem egyértelmû, hogy mikor haluzik a fõszereplõ és mikor nem. Miért jelenik meg a lánya? Azt hittem elõször, hogy ez amolyan "Halálhajó" címû filmben látott lelki vívódás, találkozás halott hozzátartozóval, az erõsen deprivált környezet miatt. Egy rakás kérdés. Csak az a baj, hogy ez nem elgondolkodtató, hanem érthetetlen. Egyenlõre. Nem tudtok véletlen egy jó kritikát?
ZAVI 2006 szept. 10. - 09:36:41
(40/204)
Biztos bennem van a hiba, de röhögni szoktam a horrorfilmeken, hanem ha jó, borzonani, átadni magam a filmélménynek. nekem fura ez a végigröhögtünk feeling, amit mostanában sok helyen olvasok. Persze, ha csak úgy felületesen összeülünk 6-7, hogy nézzünk valamit, aztán trendiségbõl nevessünk rajta, akkor OK.
bbit 2006 szept. 05. - 20:46:18
(39/204)
Az a kérdés, hol volt az a határ, ahonnét már csak képzelte az egészet. Nem most láttam, de úgy emlékszem a mocsár körül verte be a fejét. Tehát a fõhõslány nem találkozott már a többiekkel, nem ölte meg a barátnõjét és nem menekült meg.... Örökre a barlang fogja maradt... ;-)
Lois Lane 2006 szept. 05. - 17:43:15
(38/204)
Azon felhúztam magam amikor az autóbalesetet szenvedõ csaj képes volt ott hagyni és megöletni a barátnõjét, mikor az a lány rohadt jól viselkedett vészhelyzet esetén.Mennyi lényt kinyirt?És a többiek mennyit nyirtak ki?Ez azért nem volt jó bosszú.És nekem nem tiszta a vége sem. Elmagyarázná valaki?
Lois Lane 2006 szept. 05. - 17:40:16
(37/204)
Sziasztok!Hát szerintem egyáltalán nem lett az az igazi jó horrorfilm....Elõször is páran említettétek hogy milyen eredeti a környezet meg a sztori...Hát egyáltalán nem...Nem tudom melyik film volt elõbb, de ez a film teljesen olyan (jó némi kis különbséggel) , mint a vele azonos címen futó (A barlang-The Cave), ami szintén 2005-ös film.Abba ugyanilyen lények vannak, ugyanaz a szitu (barlangban ragadtunk, ki kell jutnunk, jaj segitség).Megjegyzem ugyan olyan ratyi mint a társa.De abban legalább nem futkoznak össze vissza.Együttmûködnek és együtt maradnak.Ebben viszont 6an 8 felé futnak.Ha beragadna valaki egy barlangba akkor nem így kéne viselkedni!Megértem hogy félnek, de így semmi esélyük a kijutásra.
Didit 2006 aug. 26. - 12:41:49
(36/204)
jah és egyáltalán nem félelmetes
Didit 2006 aug. 25. - 17:30:52 Előzmény csaysee
(35/204)
Jobb is ha a körmödet reszeled, mint , hogy ide írkálsz.Ez a film nem jó.Unalmas, és azok a szörnyek.......a gyûrûk urából itt ragadt gollam leszármozottak.Semmi egyéni nincs ebbe a filmbe ráadásul unalmas, nagyom unalmas.
6/10
Newcastle United 2006 aug. 25. - 08:27:11 6/10
(34/204)
Gondolom mert nem várt sikert aratott. Most majd még nagyobb marketinggel indítják útra.
Balu8742 2006 aug. 25. - 07:48:08
(33/204)
Hi!!
Nekem is nagyon tetszett ez a film.
Bár most olvastam az IMDB.COM -on , hogy megint lessz 1 nemzetközi bemutatója....
Nem nagyon értem , hogy miért ??
6/10
Newcastle United 2006 aug. 24. - 08:31:29 6/10
(32/204)
Nekem olyan közepes ez a film. Nem kellett volna ekkora vérfürdõt csinálni belõle, sokkal parásabb filmet is lehetett volna ebbõl csinálni.

6/10
saco 2006 aug. 13. - 20:37:55 Előzmény csaysee
(31/204)
Mát bocs de sztem te nem érted ezt az egész filmet. Nem mintha lenne rajta valamit érteni.
csaysee 2006 aug. 02. - 20:19:25
(30/204)
Hat nekem tetszett a film talan az elejen az volt az ieszto h nem tudtak h mik azok es mire kepesek, s persze h hanyan vannak.
Nekem Juno volt a kedvencem es szerintem szemetseg volt Sarahtol h megsebezte azert mert ott hagy a Beth v meiket.
Juno nem tehettett semmit mert nem tudta volna magaval vinni mert akkor mind a ketten meghaltak volna (habar igy se eltek tul).

Valahogy szerintem mindenki azt remelte volna h tenyleg kijut meg minden s amikor ott volt mellette Juno akkor mar megint csak ott voltunk h nem tudnak kijutni.

Egy kicsit erthetetlen volt a vege h hol kezdodik a kepzelet s hol a valosag h mikor almodik s mikor nem !?

Az elejen vagany volt az az ablakos jelenetnel majdnem magamba doftem a koromreszelot.
csaysee 2006 aug. 02. - 20:17:44
(29/204)
Hat nekem tetszett a film talan az elejen az volt az ieszto h nem tudtak h mik azok es mire kepesek, s persze h hanyan vannak.
Nekem Juno volt a kedvencem es szerintem szemetseg volt Sarahtol h megsebezte azert mert ott hagy a Beth v meiket.
Juno nem tehettett semmit mert nem tudta volna magaval vinni mert akkor mind a ketten meghaltak volna (habar igy se eltek tul).

Valahogy szerintem mindenki azt remelte volna h tenyleg kijut meg minden s amikor ott volt mellette Juno akkor mar megint csak ott voltunk h nem tudnak kijutni.

Egy kicsit erthetetlen volt a vege h hol kezdodik a kepzelet s hol a valosag h mikor almodik s mikor nem !?

Az elejen vagany volt az az ablakos jelenet majdnem magamba doftem a koromreszelot.
saco 2006 júl. 07. - 11:29:47
(28/204)
Ez a film max akkora tetszett volna ha vmi különös vonzalmat éreznék a sötét, eldugott helyen lévõ barlangok iránt. Nyilván azért nem is szemezek vele és azért nem értem meg, mert nem nagyon értem, hogy mi a jó móka abban, ha vki lemegy egy kibszott eldugott, kibaszott de sötét helyre mert azt akarja, hogy a hely róla legyen elnevezve. Fõleg miután egy autóbalesetben elvesztette az egész családját. Eléggé elvan hanyagolva a szereplõk bemutatása, egy órán keresztül nem történik semmi, a hat szereplõ csajszi megpróbálja feldobni uncsi párbeszédekkel, amelyek semmit mondóak mint a film. A változatosság kedvéért elhangzik néhány csúnya is benne, erre talán oda figyel az ember. Miután egy órán keresztül dögunalom minden, az ember max szánalmat érez irántuk és röhögni tud a hülyeségükön. A mutáns emberek elég gázul sikerültük. Mint ahogyan a film is. Szó szerint mindenkit megöl. Téged is ha megnézed. Az unalom.
archan 2006 júl. 06. - 23:02:53
(27/204)
Hé ti akik ezt ijesztõnke,meg "mérföldkõnek tartjátok!
Irány gyorsan vmelyik ismerõsötök,akinek megvan pl: 28 nappal késõbb, vagy a Titkok kulcsa, esetleg a Silent Hill.
Na azok horror és/ill. ijesztõ filmek.
Ez nem az, inkább hót unalom.
maDLaci 2006 jún. 21. - 23:14:18 Előzmény ZAVI
(26/204)
Kifejezetten ijesztõ? Én kicsit sem tartom ijesztõnek! a szörnyek nem félelmetesek inkább undorítóak és picit sem reálisak! Az eleje nagyon unalmas, végére kicsit felpörög de szerintem egy NAGYON felejthetõ mû lett. 5-ös skálán talán a 3- legalja de inkább 2-3 között
ZAVI 2006 máj. 27. - 14:45:22
(25/204)
Szerintem összeségében jó kis horror. Egyedi a helyszín, az ötlet, néha kifejezzetten ijesztõ, a szörnyek és jelenetek sokszor véresek, kemények. Persze sztori nem nagy szám, kidolgozott színészi alakítás se nagyon van, de azért nagyon izgalmas, különösen az uccsó 30 perc. Ott már nincs megállás, rendesen pörög. A befejezés mondjuk nekem kicsit nem ideillõ volt, és igazándiból ennek a kislányraemlékezésnek sem láttam a plussz funkcióját (ez nem egy ilyen szellemes, misztikus film), miértjét. Szóval összeségében egy jó kis horror egyedi helyszínen, kellõen "gusztusos" szörnyekkel, de nagy, emlékezetes klasszikus nem lesz belõle szerintem, viszont a céljának eléggé megfelel. 75% nekem.