Téma: A barlang

fisherman 2006 ápr. 27. - 01:58:16
(24/204)
Buta film, buta multiplexes filmzabálóknak. Az izgalomra kevésbé feküdtek rá a készítõk(a klausztrofóbiát okozó jelenetekre gondolok). A filmrendezõ valószínûleg hányingert akart kelteni minden mozinézõben. Semmi realitás nincs a filmben(egyszál topban izzad a dögös szotyiszemû csajszi a barlang mélyén...nevetséges), a történet nincs kidolgozva rendesen és a végét is összecsapták. Ez a mûvészi megoldás a végén nem illett a film képéhez. Gyenge film.
Kriszta 2006 ápr. 21. - 18:41:56
(23/204)
ha lehet ilyet kerdezni, mennyire para a film?
mondjuk a korhoz kepest?
goettchen 2006 ápr. 09. - 10:24:16
(22/204)
Szerintem nyáron jelenik meg Dvd-n, de én még aznap megyek a dvd-ért! Rohadt jó film!
goettchen 2006 ápr. 06. - 11:07:05
(21/204)
The Descent - A barlang
Nem mindig sikerül jó filmet összehozni az embernek. A nagy kihivás manapság a horrorfilmekre igaz talán a leginkább. Mindenki valami forradalmit vár egy új ijeszgetõs filmtõl, valami eredetit. A barlang ezt meghozta. Tökéletesen. Annyira félelmetes, de még a története is nagyon jól van kitalálva. Remek, remek, REMEK..................................................!
Beruthiel 2006 márc. 30. - 12:12:24
(20/204)
Hát bárki bármit is mond, nekem nagyon tetszett a film, tegnap néztük meg a barátommal. Már az elején izgalmasan kezdõdött, és ahogy haladt elõre a történet, nem csökkent a figyelmünk. Váratlan volt a vége, de nagyon 5letes. Szeretem nagyon az ilyen filmeket, ez pedig különösen tetszett. Szegény páromnak élettelenre szorítottam a bal kezét, de azért õ is élvezte :))
intovon 2006 márc. 23. - 16:42:45
(19/204)
Sziasztok!

Tegnap láttuk a felmet a barátnõmmel. Hát nagyon király volt a film, ilyen horrort még nem láttunk. Pedig hát láttam már egy jó párat... Igen, ilyet kérek minél többet, ami közben érzem, hogy meleg van, de mégis fázom, mert hát annyira durva. Grat a rendezõnek!
Josie 2006 márc. 17. - 16:07:02
(18/204)
nagyon szar volt ez a film. nem értelek titeket. én is csak röhögni tudtam rajta kb..azok a gollam szerû lényecskék...szánalmasak voltak. de ha úgy csinálták volna meg, hogy kihangsúlyozzák hogy ezek a szörnyek nem is léteznek hanem csak mivel a csajok paráznak (mert nem tudják h kijutnak-e) és mivel nem nagyon biznak egymásba, ezért egymást kezdik el megölni és a lényeket csak elképzelik, akkor már nézhetõ lett volna a film. mert amugy a végén amikor igy körbe mindent látunk, akkor egy lény se jelenik meg...amugy sztem az egyetlen jo résza filmben a legvége volt.
gator 2006 márc. 11. - 08:55:32
(17/204)
hellosztok!
En lattam a filmet es nekem nem annyira tiszta a vege ... Olvastam egyikotok hozzaszolasat a vegehez,de nem ertettem meg.
Talan az a vege hogy tenyleg megmenekul csak meg agyilag van ott a barlangban ?
Nem vagom:S
Sonicated 2006 márc. 09. - 06:02:53
(16/204)
Hát sztem ez a film lett 2006 bukása eddig, horrornak 1általán nem nevezném, talán akciófilm inkább.. Az elsõ 40 perc még jól indul, ott érezhetõ hogy nincsenek tisztában a dolgokkal és van 1 kis para és klausztrofóbia fílingje, föleg talán akkor mikor Sarah beszorul a szük átjárón.. Kb. ennyi is az egész filmen a para, utána tsak röhögni tudtam rajta, 1szerüen unalmas, és már várod hogy vége legyen de még mdig van a filmböl..Azok a vak sánta zombik tsak legyengítik a para hatást, és a sok vér is tsak vígjáték felé húzza a filmet már már 1 kung-fus vagy mortal kombat filmbe megy át a vége, szal simán max. 12 karikás.. 10-böl 2-t adok neki.
Keyser Soze 2006 márc. 07. - 18:17:03
(15/204)
Vigyázzat! Nagyon béna film! Csak kacagni lehet rajta.
Pindi 2006 márc. 03. - 23:03:35
(14/204)
nah,mi most értünk haza a moziból,és azt kell mondjam,h télleg nagyon jó voolt!Én is szeretem a horrorfilmeket,de sztem válogatós vagyok,ez viszont nagyon bejött! Télleg jól fel volt építve,persze titpikus horrorfilmes mozzanatok,de nekemis tetszett ahogy Sarahból egy véres Lara Croft féle ork vált!:) Bár kár h õ nem jutott ki!Nah és akkor vki elárulja h akkor ezek az emberféle lények mik is vagy kik is?!
babybandita 2006 febr. 27. - 15:26:49
(13/204)
Hát én ma láttam a filmet és imádom a horror filmeket kevés van ami megrémíszt. De ebbe voltak szép kis jelenetek. Néha minden olyan nyugodtak tûnt és akkor egyszer csak bevillan valami és hanyatt boroulsz a székkel.
Igen az az ablakos jelenet nem volt semmi. És a vége ennek is kicsit pszihés...ezt nem érteni kell és még is!

És mit szóltatok a vérfürdõs jelenethez? az volt még gyönyörû, mikor vérben fürdött.

Ja és ami nagyon bejött, hogy a végére Sarah is tök olyan volt mint aki már ott él a barlangban. Véres, kicsit õsemberes style és nagyon otthonosan mozogott mindenhol! :)
Sziszi 2006 febr. 27. - 08:07:55
(12/204)
Sziasztok! Nekem nagyon nagyon tetszett a film! Föleg az a rész amikor elkezdenek kamerázni és ott áll az a lény! Fúú hát akkor én akkorát sikítottam :) Meg tényleg mikor áll az ablak elõtt és hirtelen az a képsor nagyon király kis fil de viszont én sajnáltam hogy nem jutott ki a barlangból vagyis hát álmában kijutott fú hát az is mikor ott ült mellete az se volt semmi :) De a film minden szempontból tetszett! És mostmár megfontolom hogy elmenjek e barlangba :))))
mzs 2006 febr. 26. - 10:24:23
(11/204)
Nézzük csak; az impresszív bemutató után biztosan tudtam, hogy elmegyek megnézni, és utólag azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem bántam meg. Rengeteg horror-t láttam már, de akármennyire kutakodok emlékeimben, nem hagyott ennyire mély nyomot bennem egyetlen film sem. Persze ehhez kell az is, hogy az ember ne a monitor elõtt nézze végig, hanem moziban, ott az igazi a hatás.

Lassú felvezetés után kezdõdik a barlangtúra, engem már ez a rész is nagyon megfogott, érezhetõ volt az a nyálkás, dohos hangulat ami alap löketet adott, megjegyzem a terem fele ekkor már eltávozott, mondván köszönik szépen ebbõl nem kérnek. Az apró bakik (beszorulás, majdnem-leesés) pörgetik a dolgokat, majd hírtelen akkorát csattan a kamerás-van-valaki-mögötted jelenettel, hogy a film végéig a székbe süppedbe figyeltük:)

Nagyon elkapták a hangulatot, ugyan fikarcnyi újat sem mutatott (talán a befejezés lett egyedi és megrázó), mégis végigparáztam, s a moziból kijövet jónéhány percig csak sóhajtoztunk:)
Nekem bejött, imho megéri a pénzét.
prof 2006 febr. 24. - 12:25:18
(10/204)
Mondjátok voltatok már barlangban?

Mert ez a film abstart nem szórakoztató. Ja, hogy Ti is a Blikk faszságait olvassátok...? Sorry! Akkor talán majd, ha barlangközelbe kerültök Ti is megtudjátok az mit is jelent!
Bende126 2006 febr. 18. - 17:28:36
(9/204)
Sziasztok!

Két hozzászólásra is reagálnák!
Egy:
Melkor. Amikor beleesik a lyukba, akkor ott vannak a csontok elõtte, mikor "reggel lesz" megint ot vannak, s mikor "felébred" akkor már nincsenek csontok, szal ezért nem értem! Nem tudom eldönteni, hogy mikortól halucináció a történet.
Kettõ:
Csirkemama. Torrenten próbálkozz
NoLF 2006 febr. 18. - 16:33:09
(8/204)
mozi:)
NoLF 2006 febr. 14. - 21:05:57
(7/204)
jaja egyetértek.
nekem is nagyon bejött. egyedi minden szempontból. és a vége nagyon durva.
arra az ablaktörlõ hangra kegyetlenül ráflesseltem:)
fulljo muvi.
Siga 2006 febr. 13. - 08:17:48
(6/204)
Nyah megint sorry, elnéztem a filmet, ez tényleg jó, a sima Barlangra gondoltam:|. Bocsi még egyszer:)))
Siga 2006 febr. 13. - 08:16:13
(5/204)
Sorry guys nekem nem nem tetszett:(, én úgy vagyok vele hogy ha horror akkor xarjam össze magam de ezen nem sikerült :(. Igaz rossz minõségben láttam 2 hónappal ezelõtt, lehet egy kicsivel jobb hang és kép kihozná belõlem a "gyere babám bújj közelebb mert nemtok aludni" érzést:)