kisbogyo88 2010 jan. 02. - 08:43:19
(364/3224)
Köszönöm a válaszokat....
Ez nem fer Camillával szemben mert õ nem fekszik le Migellel...hm...miért csinálja Christobal????!!!!
áhhhhhhh....milyen bonyolult sorozat:).....
Imádom....
csancsy 2010 jan. 01. - 19:41:19
(363/3224)
Bocs, rosszul írtam, telemundo honlapján lehet nézni meg youtuben online.

SPOILER!!!
Ja, és igen Jázmin és Cris lefekszenek egymással, és pont utána lesz a a bizonyos 104. rész:)
SPOILER VÉGE!!!
csancsy 2010 jan. 01. - 19:37:44
(362/3224)
SPOILER!!!

Akkor fog majdnem lefeküdni Cris és Cam, de végül Cam a legutolsó pillanatban meggondolja magát:) Igazából esküvõ után lesznek együtt, de 104.részben már nem sok híja, hogy megtörténjen.
Youtube-n, meg telemundon nézzük a spanyolul a részeket:)

SPOILER VÉGE!
diuska444 2010 jan. 01. - 18:04:41
(361/3224)
Dwkcsaj az amikor Cristobal megcsókolja Camilát az már volt!! És Camila akkor akart elõször hozzámenni Miguelhez!!
diuska444 2010 jan. 01. - 18:03:05
(360/3224)
Szaisztok!
Megnyílt az oldalam!
Ha van kedvetek nézzetek be de ha jöttök akkor mindenképp írjatok a Vendégkönyvbe vagy az üzenõfalra ja és Szavazzatok!!Az oldalam címe: www.analiaarca.mindenkilapja.hu !
kisbogyo88 2010 jan. 01. - 15:08:14
(359/3224)
hm..na jóóóó valaki felvilágosítana mi is fog történni a 104 részben??????????????????
mindenki ír róla de nem értem meg.....
tényleg lefekszik Chris és Jázmin?????????
magyarul nézitek ezeket a nem tom hol?????
dwkcsaj 2009 dec. 31. - 13:57:11
(358/3224)
jah és az mikor lesz??am meg van a link http://www.youtube.com/watch?v=bOVYQSfx73E&feature=related
nem tod h ez mikor lesz??
10/10
Prettygossip 2009 dec. 31. - 13:20:20 10/10
(357/3224)
Youtube-on 104. részben lesz olyan kába!!

Van egy olyan rész, ahol Camilla viszi Cristobalnak az orvosságot!:)
dwkcsaj 2009 dec. 31. - 13:19:54
(356/3224)
figyu csak egy kérdésem van lttam egy olyan videót amiben az vt h a cam veszekedett crise majd cris hátat forditott és el akart menni de akk a cam valamit elkezdett magyarázni erre cris megfordult és le smárolta camot....nem tudna valaki segiteni h a mikor lesz vagy h volt e márr lécii
dwkcsaj 2009 dec. 31. - 13:05:17 Előzmény Prettygossip
(355/3224)
hogy érted orvosság???
dwkcsaj 2009 dec. 31. - 13:03:24
(354/3224)
és melyik részben lesz annyira kába cam?
valamér én nem értem h akk miér házasodott meg ha ugy is elválik?!
meg láttam egy olyan részt h cam elmegy jasminhoz veszekednek aztán ki jön vm pasika és akk cam nagyon meglepõdik!!gondlom crisen veszekedtek vagy nem tomnem értem segitségg
10/10
Prettygossip 2009 dec. 31. - 00:45:02 10/10 Előzmény csancsy
(353/3224)
Tényleg? woooooo.. :) pedig én azt hittem, h a Camillas jelenet van elõbb...szóval akk hamarosan együtt lesz Cristobal és Jasmin? És csak utána jön a nagyon várt 104. v 106. (v tudod melyik :))rész?!! :)) húúúú...nah most már még jobban várom, mint eddig!!:-) nah meg azért tûnt Camilla olyan furcsának, mert kicsit még be volt rúgva...:o)) Minden világos. Köszi szépen, h mindezt leírtad, sokat segítettél!:)
csancsy 2009 dec. 30. - 22:30:36 Előzmény Prettygossip
(352/3224)
SPOILER!!!
Jaja, Cristobal így elõször hallani sem akarta, így elfordította a fejét, nem érdekelte, hogy Cam és Miguel hogy vannak, de mikor közölte Cam hgoy válik, rögtön felkapta a fejét és figyelt:):):):)
Amúgy most várjunk, youtube szerint 106-osban van az a jelenet, hogy majdnem együtt lesznek, 110-esben búcsúznak (bár utána rögtön elhagyja cam Miguelt), mivel Cam elhagyja a Gato Verdét és visszatér analia (marianna), így csak Cris és Ana marad montana mellett, és 114-ben közli Cam a válást. akkor végülis nem sok részkülönbségek lesznek ezek között.
SPOILER VÉGE!!!
csancsy 2009 dec. 30. - 22:12:12
(351/3224)
SPOILER!!!

Nem, nem:) Elmondjam, hogy van?:)szóval Cris és Jázmin elkezdenek randizgatni, és végül lefekszenek egymással. És Jázmin nagyon részletesen elmondja Cam-nek, hogy milyen jó és szenvedélyes volt Cris vele és ezen kiborul Cam (akkor van sötétkék ruhában). Ezután Crissel találkozik, és akkor dühében lepofozza emiatt, és megy a Gato Verdébe. Ekkor leitatja Cam-ot a klubban Marlene, és hazaviszi Camot, és ezután hazamegy. Cam még mindig kicsit immunilált állapotban van és csengetnek, azt hiszi Marlene jött vissza. És cris érkezik meg és mindketten dühösek és Cris gondolom be akarja bizonyítani, hogy Cammel jobb lenne vagy nem tudom:) Tehát Jázmin után történik ez:)

SPOILER VÉGE!!!
10/10
Prettygossip 2009 dec. 30. - 21:53:03 10/10
(350/3224)
Igeeeen, az a rész is nagyon jó ám!!:) Ott látni, h Cristobal elmosolyogja magát, amik Camilla mondja, h válik...:-))
Milyen jó neked, h tudod mi mi után jön! :)
De a 104. részben mivel Camilla végül nem akarja a dolgot...akkor Cristobal Jasminhoz menekül bánatában??

u.i.: szerintem azért szidja Camilla Montanat, mert ha nincs Montana, akkor Cristobal végleg kiszáll a rendõri karrierjébõl..és akkor együtt lehetnek! De azért ennek ellenére sem kellett volna, h hozzámenjen Miguelhez...:O
csancsy 2009 dec. 30. - 20:50:13
(349/3224)
:):):):) Amúgy szappanopera.gportal-on le tudod tölteni összes rész fenn van (fórumban meg ott a mutlimédiánál)

SPOILER!!!
Jaja, az a bizonyos 104. rész:):):):) De az itthon azt hiszem a 109. rész-ben lesz:)
Én már elõre látom (ahogy így nézegettem a részeket), az lesz a kedvenc részem, mikor Cris megtudja, hogy Cam szabad (mert Jázmin érdeklõdik, hogy milyen a házasság, és pont akkor ott van Cris és ott mondja Cam, hogy válik) és utána üti el az autó, és majd utána lesz az orvosságos rész, és az annyira jó jelenet:):):):) Minden bele van sûrítve, a remény, hogy hosszú idõ után újra együtt lehetnek, meg a viszontlátás öröme:):):):) Persze, utána azért Cris még kapja utána a magáét Cam-tól Jázmin miatt, de az már nem érdekes:):):) amúgy nagyon szívfacsaró lesz a búcsújuk, mindketten sírnak, és az újbóli találkozás, már akkor lesz, mikor Cam közli, hogy válik bár sztem picit hosszú idõ telik el (de ha jól emlékszem, részekben kb. 5-10 rész múlva a búcsúhoz képest).
SPOILER VÉGE!!
10/10
Prettygossip 2009 dec. 30. - 20:33:14 10/10
(348/3224)
És én pont lemaradtam a mai részrõl, más hibája miatt!!! wááááááá....:(((
De hétfõn megnézem az ismétlést, ha törik, ha szakad...;))
Kül igazad van, h ez úgyis csak egy sorozat, de akkor is...annyira megható. Soha ennyire nem voltam meghatódva egy sorozatbeli szerelmespáron. xD komoly. :S Annyira öszeillenek...meg hát a csókjelenetek is nagyon jól megvannak csinálva ;)
Daniel meg hát..tényleg olyan undorító, én is utálom most már!!
Jajj de várom azokat a részeket amik Camilla és Cristobal állandóan egymással lesznek...kül hamarosan jön a 104. rész :)))...nah meg az orvosságos...hmmmmmm...:) de tuti, h ezeket sem tudom megnézni a tv-ben, mivel pont akkor biztosan épp délutános leszek..:((
csancsy 2009 dec. 30. - 19:50:50
(347/3224)
Igen, nekem sem hozta ki, de aztán rájöttem hogy ERDA néven van fenn. Ha beírod, hogy ERDA cap 100 (példaként írom a számot), akkor kiadja youtube-n is. viszont ez sajnos csak 140-dik részig van így rövid kifejezéssel, 140 utáni részeket már rendesen kell beírni, hogy el rostro de analia cap .... akkor kiadja, bár az sem teljes, bár telemundo honlapján rajta van.
dwkcsaj 2009 dec. 30. - 19:09:45
(346/3224)
Valaki nem tudná elküldeni nekem linkben a 110-140 közti észeket mert nem hozza nekm ki a youtube segitség
am mért rakták át 16:55-re??ez nem érrrrrr
csancsy 2009 dec. 30. - 18:45:24
(345/3224)
Jaj, az sztem lényegtelen:):):):) Sztem ezzel csak Carmen õrültségét akarták mutatni, hogy ennyire hisz ebben:)

SPOILER!!!
Most közölte Cam Crissel hogy házas. Olyan kicsit szomorú jelenet volt, sajnáltam (bár nem vettem szívemre, mert egy ez csak egy sorozat, kettõ, úgyis kitalálható, hogy mi lesz a vége). Csak nem értettem, hogy Cam, miért hibáztatja Montanát ezért? Sem Miguel, sem Montana nem tartott pisztolyt a fejéhez, hogy na most te megházasodsz, õ döntése volt, elég lett volna egy nem!!! Ezért fogok örülni a 110-140 közötti részeknek, mert akkor Cam fog szenvedni, mivel Cris lesz Jázminnal és Cam meg válik. Itt mindig csak Cris szívott. Rájöttem miért nem szimpi Daniel!!! Mert amint vége Ana-val, rögtön Sara-hoz megy, pedig tudja milyen ember. Annyira undorító, már bocs!!! Miguel meg kezd elmebeteg lenni, kész csoda, hogy végére nem hülyül be, mint Carmen és nem kerül a dilisek intézetébe.
SPOILER VÉGE!!!