offtopic
ildimix 2013 máj. 22. - 05:47:13
(6/106)
Sziasztok!

Remélem ha befejezik a riválisokat nem fogják tovább felezni a részeket, hanem egyben leadnak 40 50 percet. Zavaró a felezõ, de addig nézem az rtlmoston. Bevárok 1 pár részt és úgy nézem vissza az elsõ pár részt a hétvégén fogom visszanézni.

Kíváncsi leszek mennyire lesz pörgõs a sorozat ahogy valaki írta az 1. rész pörgõsre sikerült, csak ez ne álljon le.

Üdv: Ildimix
10/10
kazsagx 2013 máj. 21. - 19:00:09 10/10
(5/106)
Nem volt rossz az elsö resz,tenyleg pörgösre sikeredett.
Ilyen sokan lattak mar,hogy ennyire levan szavazva a sorozat?
Miss Cobbler 2013 máj. 21. - 18:45:49
(4/106)
Sziasztok!
Én itt nem fordítanám szó szerint az "alma" szót léleknek, szerintem az a lány neve (Alma másik arca), de lehet, hogy neked van igazad. Még csak az elsõ részt láttam, de az elég pörgõsre sikerült. Mindkét kislányt megsajnáltam. Remélem, jó lesz ez a sorozat. Azt szeretem az RTL Klubban, hogy sok sorozatot és filmet enged eredeti nyelven nézni.
Jó tévézést mindenkinek!
10/10
feczerilona 2013 máj. 20. - 10:40:14 10/10
(3/106)
Kedves Ildimix!
Magyarországon még nem adta le egyik csatorna sem a Bosszú angyalát! Mexikóban a 'A másik oldalon a lélek" kb. nyers fordítással címmel ment! Kb. 3 hete lett vége! Nekem nagyon bejött a történet! Gaby Spanic megint egy gonosz és jó nõ szerepét játssza, szerintem tökéletesen! Nem szeretném elmesélni a történetet, mert akkor már nem az igazi!
Az én kis kedvencem Marianita lesz, akit én ha nem is személyesen, de interneten keresztül ismerek! Tehát, én személy szerint csak ajánlani tudom, de persze ez ízlés kérdése! Kezd el nézni és majd meglátod, hogy tetszik vagy nem!
Üdvözlettel: Ica
offtopic
ildimix 2013 máj. 10. - 22:54:41 Előzmény feczerilona
(2/106)
Sziasztok!

Ilona írnál 1 kicsit a történetrõl? Mennyire pörgõs a sorozat? Akkor ezek szerint Magyarországon 1 csatorna sem játszotta? Akkor gondolom még nem lehet magyarul visszanézni a részeket, de az rtlmost majd felteszi szerintem ha elkezdõdik.

Üdv: Ildimix
10/10
feczerilona 2013 máj. 09. - 16:01:17 10/10
(1/106)
Nekem nagyon tetszik ez a sorozat! Mexikóban holnap lesz a finálé! Spanyol nyelven nézem, de nagyon örülök, hogy most magyarul is élvezhetem! Csak ajánlani tudom, mert Gaby Spanic megint csak megmutatja, hogy milyen kiváló színésznõ! Az összes szereplõ megformálója nagyon jó! Nekem két kedvencem van Marianita és Valiente!
Szóval csak ajánlani tudom ez a sorozatot!