zuzuzu777 jan. 25. 19:48:15
(231/1111)
Nagyon tetszett az is, hogy : Mi beszélnivalód van a férjed feleségével?
Könyörgöm, nincs fodrásza ennek a sorozatnak?
zuzuzu777 jan. 25. 19:46:25 Előzmény Nazli92
(230/1111)

Ezt egy előzetesben hallottam, ahol régi képek alá szerkesztették az újabb részek összefoglalóját. Már azokat sem nézem, mert idegesít, hogy hetente csak 1 bölüm van. Én is le vagyok maradva , de azt ígértem magamnak, ha meglesz a 61. bölüm, akkor nézek meg sokat egyszerre.

8/10
Nazli92 jan. 25. 16:00:59 8/10 Előzmény zuzuzu777
(229/1111)
Szia! Kicsit eltuntem. Koszi az infot.

Arra kivancsi leszek, h derul majd ki Reyyan-rol h Aslanbey.

zuzuzu777 jan. 25. 00:19:54 Előzmény mihenike
(228/1111)
[spoiler PONTOSAN!
4. Azat csak azért fogja elvenni, hogy megmentse a nagyi AZIZE markaiból. Ő mindig Reyhant fogja szeretni
5. Ez nem jelenik meg, nem tudom, csak mindig mondogatják, hogy kiskorában meghaltak
6. te mindent tudsz!!!(ugye nem felejtetted el, hogy Azize tudja, hogy ki Nasuh, de az öreg nem ismeri fel Azizét, mert a tűz után sok arc plasztikai műtéten ment át!(jobban kellene az öregnek figyelni a találkozásokkor, mert a füzér, amit morzsolgat Azize, az elárulná (tudod, a nagy "A" betű).
Amikor Azize fia lelőtte a szerelmeseket és utána saját magával is végzett, akkor ott volt (egymástól függetlenül) Azize és Nasuh is, akik teljesen különállóan elvitték Hazart és Dilsahot.
Az nem derült ki, hogy Azize miért rejtegette 27 évig, de amikor visszatérek a nézéshez, biztos kiderül az 54-55-56. bölümből.
Dilsah visszatérése külön fejezet, legalább egy A/4-es, ahogy az is, hogy Reyhant ki raboltatta el!!!
Ne adj Isten, hogy igazam legyen, de tényleg nem hiszem, hogy le fogják adni azt a pár száz részt![/spoiler]
mihenike jan. 24. 21:57:15 Előzmény zuzuzu777
(227/1111)

Ollallá :) szóhoz sem jutok :) Várom az „elrejtett“ unoka felbukkanását :) Tehát Miran Asleanby igazából/vérszerint Saduglu és Reyyan Saduglo igazából/vérszerint Asleanby 🙈-ugye?!? „A feleségem az apám lánya“ 🤩
4. Ö szegény kis Elif! nagyon sajnálom! Reménykedtem benne, hogy Azat kuzin beleszeret💔
5.-ös pont: jól tette, hogy hagyta meghalni... Allah bocsásson meg neki 🤩 De mi lett Elif szüleivel? azt nem értem?! vagy ugyanabban az autóbalesetben haltak meg mind?
6-os pont: Tehát Azize és Nasuh tudják, hogy mi történt azon a bizonyos éjszakán, de mindenkinek hazudtak és elválasztottäk a szerelmeseket! De Nasuh nem tudja hogy Azize a régi szerelme, vagyis Ayse 🙈 Itt akkor olyan kérdés merül fel, hogy hol van az a szerencsétlen Dilsah 27 éve?!? Azize bezárta valahova és ott rejtegeti?! vagy hogy fog visszatérni a „halálból“?????😊

Egyébként van ám fantáziája a forgatókönyvírónak, csak az a baj, hogy tùl lassùak...a 45 perces részek tùl rövidek...és tartok töle, hogy a tv2 nem veszi meg az összes részt 🤔
zuzuzu777 jan. 24. 14:11:29
(226/1111)

1. Reyhan nem tudja, de én tudom, hogy ki rabolta el, arról később!
2. A fejbelövős tényleg csak egy szolga, akinek Azize anno megmentette a családját.
3. Azizének(ill. Aysének) az elsőszülött fia HAZAR, akiről nem tud, mert úgy gondolja, hogy megégett a tűzben.
4. Már az Azize nevűnek volt 3 fia (tehát összesen 4 fiú)(nevük nem fontos) az egyiknek a lánya ELIF (nemsokára összeházasodik Azattal, utána öngyilkos lesz. kicsi korában veszítette el a szüleit és a nagymamája (Azize) neveli fel, aki nagyon nagy nyomást gyakorol rá. Elif szemtanúja annak, ahogy a nagynénje Szultána otthagyja az apját meghalni, ami egész életében kísérti.
5. A másik fia, kinek felesége Szultána, lánya Gönül és halottnak hitt fia Aslan (akit Füsün ( Azize férjének húga) ellop születésekor, nehogy a Sadoglu család megölje és ezzel kihaljon az Aslanbey család, mert neki ugyan van fia (Harun,(lassan már meg kell jelennie, mint a szőke vipera kérője) de azt nem Aslanbeynek hívják, hanem az apja után más a családneve). Tehát a második fiú halálát közvetve a felesége Szultána okozza, mert autóbalesetnél otthagyja a karambolozott autóban, holott segíthetett volna neki, de nem, mert az is 1 állat volt, mint a másik kettő és Szultána szerint ott dögöljön meg! Fel is robban az autó
6. és van Miran "apja", aki erőszakkal veszi el Hazartól szerelmét, a már várandós Dilsahot,(Miran anyja) de nagy rajta a nyomás az anyja részéről, ezért éjjel nappal veri Dilsahot, az segítséget kér szerelmétől, Hazartól, a férj elkapja őket, lelövi, majd magával is végez. Hála Allahnak a szerelmesek életben maradnak, de úgy átverik őket (Nasuh és Azize)még szerencsétlenségükben is, hogy nem tudják kivel mi történt. Nazuh nagyon csúnyán átveri a fiát, Hazart, de vénségére kezd dolgozni a lelkiismerete.

Sorszámoztam, hogy könnyebb legyen a kérdezz-felelek!
mihenike jan. 24. 12:28:36 Előzmény zuzuzu777
(225/1111)

szia :) hm... ha ahhoz kisregényt kellenne írni, akkor még ne írj :) majd megpróbálom kitalálni... hàtha rájövök 😆😆😆😆😆 Van Azize mellett egy testör féle, akinek a hüségét tesztelte...(a srác föbe lötte volna magát Azizéérr, de nem volt a fegyver megtöltve...) szóval, ö lenne Sultán fia?🤔

zuzuzu777 jan. 24. 10:24:37 Előzmény mihenike
(224/1111)

[spoiler] Én tudom, hogy ki rabolta el, de Reyhan nem tudja! Biztos vagy benne, hogy írjak egy kisregényt?

[/spoiler]
mihenike jan. 23. 18:15:04 Előzmény zuzuzu777
(223/1111)

Jaj ezek a nevek 😂 Igen, volt már decemben, hogy Gönül leszùrta
magát..., a kis huncutka...🙈

A héten elrabolták Reyyant, de nem lehet tudni, hogy kik voltak... de szerintem R. tudja, hogy ki volt, csak nem mondja el... most nem Azize áll a dolog mögött, ùgyhogy fogalmam sincs, hogy ki rabolhatta el ezt a szerencsétlent... komolyan, az ág is hùzza!!!!

Miran és Azat kuzin a változatosság kedvéért egyfolytában ordítanak .... már igazán bele szerethetne a kis Elifbe :)

Amùgy nem sok minden történt :D
zuzuzu777 jan. 22. 23:45:24 Előzmény mihenike
(222/1111)

Füsün, Azize férjének húga intézi el ezt a "dolgot" Kirúgja Azizét, kirúgja Mirant (aki nagyon rosszul viseli, kénytelen a kunyhóba menni Reyhannal) és Hazart.

Különben Füsün fia is saját anyja ellen van. Füsün rosszabb, mint Azize!

Az anya-lányával kapcsolatban: túl vagytok már azon, hogy Gönül saját magát szúrta meg és Reyhanra fogta, és az volt már, amikor Reyhant meg akarja fojtani éjszaka a párnájával?

Azize is fordul 180 fokot!

mihenike jan. 22. 08:10:32 Előzmény zuzuzu777
(221/1111)

nagyon kívàncsi leszek Azize fejére, amikor kiderül, hogy Miran valóban az unokája🙈 arra kábé várhatok még 1 évet

mihenike jan. 22. 08:07:54 Előzmény zuzuzu777
(220/1111)
oh igen? akkor az valószínüleg nem olyan „gagyi“ mint a másik 3...
mihenike jan. 22. 08:07:07 Előzmény zuzuzu777
(219/1111)
szia, igen... és ráadásul
egymás után adják 🙈 Can Yaman a két régebbi sorozatában jobban nèz ki, mert ott még nincs annyira kigyùrva... az Álmodozóban tiszta Tarzan vagy Sandokan 😂😂😂😂😂
zuzuzu777 jan. 21. 23:45:28 Előzmény mihenike
(218/1111)
Ja, még annyit, hogy tényleg nem normálisak, hogy lehet Can Yamant egymással párhuzamosan 4 filmben is mutatni!? (tudod, aki most kezdte a Sandokan forgatását)
zuzuzu777 jan. 21. 23:42:47 Előzmény mihenike
(217/1111)
A Szerelem íze nem rossz, csak nagyon sok benne az erőszak, viszont a kis Bulut ennivaló.
zuzuzu777 jan. 21. 23:40:08 Előzmény mihenike
(216/1111)

Jól írtad: Azize és Nasuh szerelmének gyümölcse Hazar, akinek Miran a fia! Tényleg össze vissza szerelmeskednek!
Igaz, nem Azize a hunyó, de figyeld meg a fűzért Azize kezében, rajta van a nagy "A" betű, ami Ayse ! Nasuh faragta neki. Amikor a piactéren összekülönböznek, akkor A. leejti és a kis szemüveges öregnek akkor üt szöget a fejébe a név, ill. a betű!
Ne nyugtalankodj, csak vihar előtti csend, mert anya és lánya még sok kakit fognak keverni!

offtopic
mihenike jan. 21. 22:02:40 Előzmény zuzuzu777
(215/1111)
Közben rátaláltam a Szerelem ízére is és egyszer azt is meg tudom nèzni 😊
A Mr. Wrongban és az Elsöprö szerelem is ugyanaz a pasi, lökött nökkel játszik... lényegében mindegyik sorozata ugyanarról szól ...
Kb azon versenyeznek, hogy ki a hülyébb 🙈
De az Elsöprö szerelmen rengeteget lehet nevetni, mert egyik idétlenebb, mint a másik 🤩
mihenike jan. 21. 21:55:09 Előzmény malvinkicska
(214/1111)
Szia! én már csak arra leszek kíváncsi, hogy nálunk leadják-e majd az összes részt?!? ahogy írjátok, lesz itt még böven bonyodalom!

Az Isztambuli menyasszonyt ráhagytam, mert tùl hosszù... és talán azt sem fogják végig adni...
malvinkicska jan. 21. 21:46:43
(213/1111)
Kedves fórum társak , megnéztem a Hercai 55 bölümöt de most már egy fabatkát nem ér, csak sírnak és rínak, új szereplőt hoznak és nem normális, szerintem már nem az aminek indult.
mihenike jan. 21. 16:24:23 Előzmény zuzuzu777
(212/1111)
Szia :) köszi. ezeket az ùj neveket meg sem jegyeztem :) maradok az alapproblémánál :) Azize vs. Nasuh... Miran vs. Hazar :) ma megnéztem az e heti eddigi 3 részt :) 2 napig csak Reyyant keresték, majd ott termett Azize föhadiszállása elött... vagyis kväzi kidobtäk az utcära 🙈 és nem emlékszik semmire, de nem Azize a hunyó...
Azat kuzin és Miran ordítanak mint a sakáll ... Hazar békét akart kötni Mirannal a länya miatt, de „Miran fiam“-at csak a bosszù érdekli 🤔 szóval folytköv... Egyszóval szinte semmi nem történt 3 nap alatt...
Gönül és az Anya most nagyon csendben vannak...