zuzuzu777 2021 márc. 08. - 23:35:32
(366/1126)
H U R R Á !!!!!!! Utolsó rész 74. bölüm, május 30 (legalább is ezt írták)
Se megerősíteni, se megcáfolni nem tudom!
Az a durva, hogy nagyon sokat "loptak" a YEMIN-ből.
mihenike 2021 márc. 08. - 21:58:43 Előzmény zuzuzu777
(365/1126)
Szia!!!!! hihetetlen, ennyi hülyeséget :)
ezt az „új szerelmespárt“ még meg kell emésztenem 😉
A feltámadt szereplökböl ùgy látom nincs hiány 🤣
Reyan és Miran elmentek Dilsah falujába... Azt hiszem már īrtam, de leírom megint, hogy ha ti nem lennétek akkor már nem is nézném! de nagyon jó itt kitàrgyalni ezt a sok örültséget :)!!!! Tehát a faluban megint olyan érzésem volt mintha idöutazáson lennénk...az a falu...mintha 100 éve megállt volna az idö... az a néni... szegénykém... persze, hogy ök kerestèk Miránt, de nem találták stb
Mirán viszont talált egy naplót Dilsahtól...-gondolom semmi hasznos nincs benne🤔 majd 200 rész mùlva fényderül mindenre 🤪
Zehra megmutatta a sunyi öreg mindenesnek Dilsah levelèt...-de miért pont neki?!? nagyon logiku s🤔

OFF
Nem tudom hogy a tv2 megveszi-e valaha a Cukurova folytatását....???? mert arra kíváncsi lennék! na ott nem támad fel senki, viszont mindenki meghal 😢😢😢😢
OFF
malvinkicska 2021 márc. 08. - 15:55:53
(364/1126)
Valami borzalom már eza sorozat ez a sok feltámadt elmebeteg benne.
zuzuzu777 2021 márc. 08. - 00:17:39 Előzmény mihenike
(363/1126)

Most láttam a 62. bölümöt!
Meglesz a harmadik esküvő Reyhan és Miran, meglesz a harmadik násztánc, de most esküvői ruhában. (érdekes, hogy már közeledik a szülés, de Reyhannak nincs hasa)

Nagyon szép, megható jelenet lesz Reyhan és édesapja között(Mahfuz?) az esküvőn.

Végre lesz egy szép hajviselete is R-nak, copf!

Gönül és Azat megházasodnak csendben, csak R. és M. lesz ott.

Dilsah nagyobb keverőgép, mint Zehra! Reyhant annyira utálja, hogy most el akarja választani őket egymástól és már Reyhannak el is mesélte, hogy M. nem szereti őt, és miután meghal, elveszi Azrát (a nevelt lánya orvos) feleségül.


mihenike 2021 márc. 07. - 21:41:48 Előzmény zuzuzu777
(362/1126)

köszi a válaszokat! szegény Elif😢 pedig bíztam benne hogy Azat kuzin beleszeret Elifbe...de azóta már írtad és youtube-n láttam, hogy Gönülbe fog beleszeretni 🤪
Dilsah is meg akarja ölni Reyyant????😄😄😄😄Lassan itt már az a kérdés, hogy ki nem akarja megölni 😄😄😄😄
Szóval ez a Zehra ilyen sunyi!!!!!



Várom màr az ùj szereplök felbukkanàsàt!!!!
Reyyan nyavalygása lassan kibírhatatlan 🙄 jó lenne ha Mirán bele szeretne másba😅😅😅😅
mihenike 2021 márc. 07. - 21:35:35 Előzmény zuzuzu777
(361/1126)
oh Allah, tehát se füle, se farka, se alagùt vége 😂az általam olyan sokat emlegetett Ùtvesztöben pedig a végére már minden holtat „feltàmasztottak“, hogy a sorozatot minél toväbb tudják hùzni 🤩
zuzuzu777 2021 márc. 06. - 12:24:16 Előzmény mihenike
(360/1126)
Most válaszolok a 14 pontosra, természetesen nem mindegyikre, mert idejét múlt is van közöttük:


Ezt írtad: Miran fut Reyyan után, Reyyan fut a levél után...🙈 Reyyan a boxzsák... Mirán a sakál 😂 állandóan ordít!!!!!
Most én: ez így van, csakhogy Mirán besokall (a vipera írja alá R. helyett a válási papírokat és eljuttatja M.-hoz) és otthagyja hisztis Reyhant, természetesen ezek után R. fog M. után futni (utol is éri)

TE: Nem tudom Hazar és Zehra hogy fognak ebből a hazugságból kimászni, mert Reyyan most jó nagyot fog csalódni, hiszen mindig azt szajkózza, hogy az apja milyen őszinte...
ÉN: Hazar kénytelen nesz bevallani Reyhannak, hogy hazudott, erre R. otthagyja és kihez fut? Hát M.-hoz!
Zehra bevarrja Gül kisasszony babájába a levelet (annak lesz még egy kálváriája, mert kézről kézre jár (még Azizéébe is), és mint ki jól végezte dolgát, elmegy szülni.

TE: Ez a kis Elif meddig bírja még idegekkel? csoda hogy még nem lett öngyilkos
Én: Miatta kell Hazarnak beismerni azt, hogy hazudott, nyugi az öngyilkosság meglesz, miután összeházasodik Azattal.

TE: Tudod már hogy Dilsah hol bujkált 27 évig és miért nem tud semmiről?!? Hàt nincs ezeknek internetük?
ÉN: Azize vendégszeretetét élvezte, aki vigyázott rá, mert tudta, hogy még fog kelleni neki. Dilsah és az internet? Hol élsz TE, aki tudja, hogy ott még rendőrség sincs!
Érdekes módon eleinte adja a tuti elme zavarodottat,(azt hajtogatja, hogy neki nincs fia) de Allahi sugallatra néha normális is lesz, különösen akkor, amikor néhányszor nekimegy R.-nak és meg akarja ölni.


zuzuzu777 2021 márc. 06. - 11:13:43 Előzmény mihenike
(359/1126)
NEM látszik az alagút vége, de már nagyon unom, mert annyi összevisszaság van és nagyon sok rész egy az egyben a YEMIN-t ismétli.

Azize még mindig nem tudja, hogy Nazuh megmentette a fiát!

Nyugi, a YEMIN a 317-nél tart,(testvérek között is ott az ezres) egyenlőre nem lesz vége.

Zehra a "kedves" aljas némber csak a saját érdekeit nézi az elejétől a végéig. Amennyiben kitudódik, hogy Miran Hazar bey fia, akkor Zahra már nem rúghat labdába, mert az ő 3 lánya megy a kukába!

folyt köv.
mihenike 2021 márc. 05. - 21:56:42 Előzmény zuzuzu777
(358/1126)
Egyébként látni már az alagùt végét? mikor lesz vége? egyelöre a 61 bölüm nem tünik vészesen hosszùnak...A Sorsok ùtvesztöje volt nekem eddig a rekord 112bölümmel/401 magyar epizóddal 🙈🙈🙈🙈🙈

A héten nem történt sok minden, a gyürü eredetére természetesen nem derült fény... (ps. Gyürükészítö Gabriel bácsi szerepelt az Ùtvesztöben és elkeresztem Shekrnek mert olyan csùnya volt) Hazart kínozza a büntat amiért hazudott Reyyannak... Elifet ùgyszintén emészti a büntudat! Yaren lebukott a nagypapi elött és most kezdödik a huza-vona, hogy ki kell házasítani, mert otthon bizony nem maradhat 😄 ezzel párhuzamosan megenyhült az öreg Reyyan felé és megkérte hogy készítsen neki kávét és a mi Reyyanunk ùgy örült neki, mintha legalábbis ráhagyta volna az öreg az összes vagyonât :) behaltam :) R. szobájába belopozott vki és egy ùjabb levelet hagyott maga után és R. elindult Dilsah falujába 🤓
Azt továbbra sem tudom hogy a „tejmegalszikaszájában“ Zehra miért rejtegeti a level numero2-t? De a másik levél, levél numero1, pedig Yarennél van 🤩🤩🤩🤩🤩

Kellemes hétvégét
mihenike 2021 márc. 05. - 21:43:44 Előzmény zuzuzu777
(357/1126)

oh anyám!!!! ha Nasuh tudja és látott mindent, akkor miért hallgat???? simàn elmehetett volna a rendörségre... de akkor nem lenne sorozat 😉😉😉😉 Azize meg tényleg a „semmiért“ bünteti Hazart és egész családját...és csinált Miránból egy idegroncsot!!!!


mihenike 2021 márc. 05. - 21:40:44 Előzmény zuzuzu777
(356/1126)
Szia :) elöszöris köszönöm szépen ezt a csodàlatos összefoglalót :) igazából azt sem tudom hogy eszik-e vagy isszák ezeket az ùj szereplöket, de ezen a beszámolón akkorát szórakoztam :D ennyi örültséget ... :) de ahogy te megírtad az nagyon szórakoztató :) :) :) Ahogy halad elöre a történet olyan lesz mint az én „nagy kedvencem“ volt, a Sorsok ùtvesztöje/O hayat Benim/, ahol szerintem a forgatókönyvíróknak elment az eszük, mert minden marhaságot beleírtak és azt sem tudtad már, hogy ki-kinek-a-kicsodája :D!!!! Ez a Yaren-féle-szál valami fantasztikus :)!!!! ahogy kiházasítják, ahogy megöli a férjét, no meg a Bába :) :) :) miért nem nögyógyàszhoz viszik? 🤣🤣🤣🤣🤣
De továbbra sem értem hogy Midiátban nincs rendörség???? 🤣🤣🤣🤣🤣
zuzuzu777 2021 márc. 04. - 11:18:57
(355/1126)
szőke vipera folytatása:

Megérkeznek a vizsgálatra, de nem a kórházba, hanem az Aslanbey házba, akol egy (rossz szemű) öregasszony feltűrt blúzujjakkal várja áldozatát. Handan tiltakozik, de Füsün nem hisz az orvosoknak, csak a saját emberének.
Vizsgálat vége, Yaren bejelenti, hogy nem terhes, de a bábának pénzt ajánl fel, hogy mondja, hogy terhes, mert különben megöli őt az anyósa. Bába hallgat póker arccal. Kilépnek a szobából, bába megy Füsünhöz, sutyorognak, majd bejelenti, hogy Yaren terhes!!!
Handan haza akarja vinni, Füsün nem engedi (orra alatt mondja, hogy úgyis megöllek, csak majd a szülés után) /Füsün ugyan ezt csinálta Reyhannal is/ Vipera jobban begolyózik.
Elindul a rendőrségre, hogy feljelentse saját magát, de ott van Dzsiháh (ugyanazért) és Azat, hogy visszatartsa őket. Vipera még jobban begolyózik.

A konakban marad Füsün, Yaren és a lobogó hajú mindenes férfi(akit Handan küldött, hogy vigyázzon a lányára)
Vipera megpróbál elmenni anyjához, de Füsün nem engedi, eljön Handan, akit kitessékel, hogy csak akkor látogathatja meg a lányát, ha engedélyt kér, azt pedig nem fog kapni.
Vipera rab! Állandó látomásai vannak: éjjel-nappal megjelenik Harun.

Most szólnék 1-2 szót. 61. bölüm vége, de még nem tudjuk, hogy terhes v. nem? Bába miért mondta, amit mondott?

Ez kb. Yaren a 61. bölüm végéig.
Amennyiben valaki kijavít, nincs sértődés, a fejem nem káptalan!
zuzuzu777 2021 márc. 04. - 00:13:53
(354/1126)
Miután utolértem magam, néhány szó "kedvencemről" a szőke viperáról és az első kékcédulás megjelenéséről:

Ugye tudjuk, hogy a szőke a kavarás királynője, mindent, amit lehetett összekavart. Mindent megtett, hogy elválassza Reyhant és Mirant. Néha sikerrel.
Az utolsó az volt, hogy kiderült, tudta, hogy Reyhant az elhálás után kidobják a város főterén, de ő nem szólt róla. Mindenki felpofozza, ordibálás, stb. ekkor eldöntik, hogy el kell hagynia a házat, férjhez kell mennie.

Nem lehet tudni, hogy miért, de az Aslenbeyeknek és a Sadogluknak van közös vállalata, szállodája stb, amelynek momentán Azize a választott elnöke. Asise talált valami kiskaput a szerződésben és azt mondta a Sadogluknak, hogy fizessenek 20 milliót (azt nem tudom, hogy lírát v. dollárt) akkor maradhatnak a vállalkozásban, ha nem, akkor el kell hagyniuk még a lakóépületüket is.
Ekkor jelentkezik Harun (az egyik kékcédulás), hogy kifizeti a 20 milliót, de neki kell Yaren feleségnek! Huzavona, esküvő! Nászéjszakán a szőke pisztollyal fenyegeti a férjét, ne merjen hozzányúlni (még mindig szerelmes Miránba)
Közben Reyhan megtudja, hogy az apja hazudott és visszaköltözik (századszor) Miránhoz.
Vipera nem engedi közel magához a férjét!
Reyhan megadja magát és teherbe esik!
Amikor vipera ezt megtudja ezt, úgy dönt, hogy már ideje lenne átvenni a hatalmat az Aslanbey házban, ezért megpróbálja Günült elkergetni a házból (sikertelenül)
Az anyja tanácsára lefekszik Harunnal, de elköveti azt a hibát, hogy reggel telefonál az anyjának (háttal, mint minden filmben) és elmondja az anyjának, hogy megvolt a "nászéjszaka" és reméli, hogy teherbe esett, mert akkor ő lesz az úrnő. Amennyiben most nem, akkor legközelebb. Mindezt hallja Harun, kézen fogja és haza akarja vinni a Sadoglu házba. Útközben megállnak, szőke kiveri a hisztit, hogy nem akar hazamenni, megfenyegeti Harunt, ha hazaviszi, akkor fejbe lövi magát, dulakodás, szőke lelövi a férjét, az meghal. Hívja az apját Dzsihánt, aki Füsün előtt, úgy állítja be, hogy Azize lelőtte a fiát. Füsün bosszút esküszik.
Vipera lelkiismeret furdalással él, kicsit begolyózik, mindenkinek el akarja mondani, hogy ő ölte meg a férjét! Anyja, apja visszatartják. Elmondja anyósának, aki kiviszi a tett helyszínére, a fejéhez tartja a pisztolyt, hogy lelövi, megérkezik Dzsihán, pisztolyt szegez Füsünre! Dráma, ekkor vipera bejelenti, hogy terhes (érdekes )
Haza akar menni a szüleihez, anyós nem engedi, viszi bábához, megállapítandó, hogy terhes-e, de útközben vipera bevallja anyjának, hogy nem terhes, csak kitatálta, hogy megmentse az életét!

Bocsi, most abbahagyom, mert bejöttek a hívásaim. foly.köv.
zuzuzu777 2021 márc. 03. - 18:10:17 Előzmény mihenike
(353/1126)
Nem felejtettem el a 14 pontodat, de az megint egy kisregény! Semmi baj részemről!
zuzuzu777 2021 márc. 03. - 18:08:12
(352/1126)
Maradt az utolsó,(61) de most egy kis pihenő! Utána jövök! Az a bizonyos éjszaka:

Dilsah és Hazar elszöknek együtt(???az 5 éves Miranról semmi???)
Bujkálnak, de Dilsah férje megtalálja őket, belelő mindkettőbe, el is esnek.
Ekkor jelenik meg Azize, aki azt a választ kapja a fiától, hogy már nem bírta tovább nézni, hogy a saját felesége nem őt, hanem mást szeret, ezért lőttt rájuk.
Azize megdorgálja, erre fejbe lövi magát és meghal.
Csakhogy Azize észreveszi, hogy Dilsah nem halt meg, erre elviszi magával, de Hazar kezébe teszi a fia (Mehmed?) pisztolyát, mintha ő ölte volna meg.
Viszont ott az öreg Nazuh a sarkon túl kukucskál, így tudja az igazat.


zuzuzu777 2021 márc. 03. - 00:07:58 Előzmény mihenike
(351/1126)
Bocsika, hogy most nagyon benne vagyok a visszanézésbe, ezért csak 1 mondat:
Ez a násztánc nem tudom, hogy melyik, a piros ruhás, vagy a nagykabátos? A piros ruhás egy katonatársa esküvője, a nagykabátos pedig hogy Mirán megtalálta a családját (Hazar)!
Nasuh nagyon jól tudja, hogy Hazar nem ölte meg Mehmetet, hanem fordítva!
mihenike 2021 márc. 02. - 22:10:04 Előzmény zuzuzu777
(350/1126)
Ez a fránya youtube ismét feldobott egy videót... Miran ugyan hányszor veszi feleségül Reyyant a sorozat folyamán? 🤣🤣🤣🤣🤣 Ettöl a török násztànctól pedig akárhànyszor látom, mindig eldobom az agyam 😉😉😉😉
mihenike 2021 márc. 02. - 17:31:08
(349/1126)
Megneztem a hetföi reszt, amiben ugyebär ismet nem törtent semmi, de volt idöm nezni, ugyhogy gondoltam megnezem es nem maradok le nagyon :) Reyyan elment Melike egyik mäsik nagyapjähoz … megjelent Miran es elmentek az ekszereszhez, akinek a fia nyitott ajtot (egy ujabb ismerös arc a Piszkos penz föszereplöje :) ) No itt csak azt szerettem volna megjegyezni, hogy milyen jo tet lelek… nem ismeri öket, de megägyaz nekik, ott aludhatnak näluk, amig reggel fel nem ebred apuci :) De gondolom ebben is Azize keze van, hogy nehogy kiderüljön, hogy a gyürü Hazartol van :)! Nasuh megint celozgatott arra bizonyos ejszakära es mostmär ertem...Nasuh azt hiszi, hogy Hazar tenyleg megölte Mehmetet. De Hazar semmire Sem emlekszik. Csak akkor azt mondja meg nekem valaki, hogy ki az aki tudja, hogy mi törtent azon az ejszakän???? Azize tud mindent???
Hu, csajok, Reyyan egyre idegesitöbb es ugy lätom, hogy mär Mirännak is kezd elfogyni a türelme… ez az ällando hiszteria, amit lenyom ez a nö :) borzalom :)
mihenike 2021 márc. 02. - 17:21:51 Előzmény zuzuzu777
(348/1126)
Jo szorakozäst :)!!! Värjuk az elmenybeszämolot :)!
zuzuzu777 2021 márc. 02. - 00:24:10
(347/1126)
Mindenkinek, akit érint! Köszönöm szépen a kedves szavakat!
Haladok a nézéssel (ugye ebben az évben nem néztem, most pedig egyszerre az új évadot)
Megfogadtam, hogy megvárom a 61. bölümöt, akkor döntöm el, hogy mi lesz, látom-e az alagút végét, mert már tényleg nyújtják, mint a börek tésztáját). Jönnek az újabb szereplők, egyre durvább lesz.
Nem tudom eldönteni, hogy melyik a rosszabb a régi Azize, v. a sógornője Füsün.
Amennyiben Allah is úgy akarja, akkor kb. holnap este végzek (kérem addig a türelmeteket)
Sajnos belenéztem a 61. bölümbe (össz-vissz kb. 5 -7 perc) Nagyon érdekes és nem fogok megállni, mert már megjelentek az újabb ármánykodások!
Azize nem hagyja abba, igyekszik, tényleg úgy néz ki, mintha 180 fokot fordult volna.
Megnéztem, ti most ma v. holnap a 23. bölüm vége felé jártok. Hetente durván kb. 1 bölüm.