zuzuzu777 jan. 07. 18:17:08 Előzmény mihenike
(157/977)
zuzuzu777 jan. 07. 18:13:17 Előzmény mihenike
(156/977)
No, jól van, amennyiben számozva teszed fel a kérdéseidet, úgy szívesen válaszolok, mert olyan kérdés mennyiséggel bombázol, hogy nem is tudom melyikre válaszoljak! Jó? Várok!
zuzuzu777 jan. 07. 17:58:45
(155/977)

sőt, az esküvő után az új házat is ő golyózáporoztatja (hú, de magyarul van!)

mihenike jan. 07. 14:28:55
(154/977)
oh...szinte meg sem lepödtem 🙈 ezektöl bármi kitelik 😂
mihenike jan. 07. 12:12:10 Előzmény zuzuzu777
(153/977)
Szóval a tegnapi rész...-itt nincs kérem igazságszolgáltatás???? :)
Mindenki tudja, hogy Mirant és Azatot ki akarják végezni, de senki nem tesz ellene és Reyyannak kell magát feláldoznia 🙈

Én nem tudom, hogy ki támadta meg Miránt, de hihetetlen, hogy az autóját szitává lötték, neki pedig semmi baja se lett 🙈

Ps. az egyik Can Yamanos sorozatban, ami fent van videán, szerepel
Yaren kisasszony.
A Szerelem íze a lifetv.hu-n van fent és azok közül a videók közül semmit sem tudok lejátszani...🤔
Szóval a Mr.Wrong pedig nem olyan rossz, a sok gyilkolás ésbosszù után felüdülés :) de azt toväbbra is meg kell mondjam, hogy a Korai Madár borzalmasan gagyi volt... az pedig, hogy a valóságban is egymásba szerettek... no comment... ilyen megbïzhatatlanok ezek a férfiak 🙈

mihenike jan. 07. 12:03:12 Előzmény zuzuzu777
(152/977)

ùristen, neeee!!!!! 😀😀😀😀 ez egyre jobb lesz 😀😀😀😀 elhagyta terhesen...megégett...akkor azt hiszi, hogy „Ayse“ meghalt? és Hazart hogy vette el töle? vagy Ayse/Azize azt hiszi, hogy a fia(Hazar) halott?
Hu, ha ilyeneket árulsz el, akkor lesz több száz kérdésem 😉😉😉

zuzuzu777 jan. 07. 10:44:24 Előzmény mihenike
(151/977)

Jaj, jaj, jaj, már megint súgok: Azért, mert amikor Ayse össze vissza égett, utána néhányszor plasztikáztatta magát. Azok a hegek, amik a hátán vannak, abból az időből származnak, amikor még Ayse volt. Akkor, 27 éve ők nem találkoztak, amikor A. fia öngyilkos lett

mihenike jan. 07. 08:19:42 Előzmény zuzuzu777
(150/977)

ùristen 😀 ez nagyon durva... szóval az öreg nem ismeri fel a nagy szerelmét... és 27 éve sem ismerte fel, amikor Hazart gyanùsították a gyilkossággal? 🤔

zuzuzu777 jan. 07. 00:28:03 Előzmény mihenike
(149/977)
Azért mondtam, hogy annyira elhomályosodik minden majd 2 év távlatából, az,hogy teljesen megértsd vissza kell menni a "kályhához" tudod, mint a tánciskolában.
Mire minden, ill majdnem minden világos lesz, addigra elfelejted, hogy mi is volt.
Sajnos megint hibáztam, képalámondásként meghallgattam az 55-56 bölüm tartalmát.
Amennyiben megnyugtat, boszorkány Yaren szépen nyeri el büntetését Allahtól!
Még ezen a héten (már nem is merek ígérni) jön a hanyatt esés, de legkésőbb hétfőn.
Ami Mirant és Reyhant illeti, hát olyan szerelmesek, mint a ház! Emlékszel arra, amikor R. elejtette a haj csatját a múzeum v. képtár előtt, Mirán felvette, zsebre vágta és szerelem első látásra! Amit tett a kunyhó előtt az elhálás után az a nagymamája nyomása volt, hiszen emlékszel, hogy azt mondogatta saját magának amikor otthagyta a sárban Reyhant, hogy : "ne fordulj meg, ne fordulj meg".
zuzuzu777 jan. 07. 00:13:00 Előzmény mihenike
(148/977)

Ayse a fiatalkori szerelme Nazuh papának. Az öreg nem tudja, hogy Azize = Ayde, de a nő tudja és azért akar bosszút állni, mert fiatalkorában otthagyta terhesen

mihenike jan. 06. 22:18:37 Előzmény zuzuzu777
(147/977)
Én sajnálom már ezt a leànyzót... mindenki csak kínozza... Hazar még csak-csak kiáll mellette, de az édesanyjának megalszik a tej a szàjàban...🙈
Oh hàt milyen polgármester, aki ilyen házasságról dönt? 😀 ezek a törökök tényleg csodabogarak 😀
Amùgy nem tudom hogy Miran mit erölködik... ha én lennék Reyyán, akkor én sosem bocsàtanék meg neki....🤪 de ha így lenne, akkor nem lenne sorozat :) :) :)
Yaren és Handan mekkora cirkuszt csinältak, hogy „beköltözni a nyaralóba rosszabb a halálnál“... oh anyám....-az a ház is akkora mint egy palota, de ezek ott nem férnek el 😀
mihenike jan. 06. 22:12:53 Előzmény zuzuzu777
(146/977)

oh Allahom...azt hittem hogy Aise a felesége volt és nem Azize banya :) jaj de kis naív vagyok 😉 Apropó, hol van a felesége? meghalt? mert mintha eddig szót sem ejtettek volna róla🤔 Azize hùga is emlékezett valamire, de gondolom kell még 100 részt várni mire kiderül hogy mit sírat...

zuzuzu777 jan. 06. 10:54:10 Előzmény mihenike
(145/977)

az öreg siratja Aiset (AZIZE), a nagy fiatalkori szerelmét

zuzuzu777 jan. 06. 10:51:40 Előzmény mihenike
(144/977)
A keddi pofon( az aljas Dzsihántól) ébreszti fel Reyhant!
Amint látod, Güngül továbbra is és a végéig ribi marad!!!(szegény nem szerelmes, csak: "ha az enyém nem lehet, ne legyen másé se" jelszóval gonoszkodik.
A nagy hatalmú aga a város "polgármestere"! tőle függ, hogy élsz vagy halsz! Látod még a 2 legnagyobb és legerősebb család sem tud a saját életükkel kapcsolatos döntéseket hozni!
[spoiler nyugi, egyesülnek ma vagy holnap [/spoiler]
Különben idegesítő, hogy az ASLANBEY (oroszlánok ura) sima ASLANBÍ lett (ami nem jelent semmit)
Állítólag jövő héten meglesz az 54. bölüm?!?!?!
Éjszaka várlak!
mihenike jan. 06. 08:54:55 Előzmény zuzuzu777
(143/977)
Szia :) megjelent egy nagyhatalmù Aga, aki sakkban tartja Azizét meg Nasuht... és azt akarja, hogy a 2 család egyesüljön. pfff :D Azat és Miran jelenetet rendeztek a fötéren... meg sem lepödtem :D Nasuh pedig a nyaraló udvarán sírdogál... vajon mi történhetett ott?🤔 Azize megint sántikál vmiben, mert meg akarja fékezni Miránt, az üvöltö oroszlänt :D ugyan én nem lättam egészben a bölümöket, de nagyon érezhetöek a vágások 🙄
zuzuzu777 jan. 05. 23:54:55 Előzmény mihenike
(142/977)
Ma megnéztem az utolsó 10 percet! Annyira fel van darabolva, hogy pontosan nem tudom megmondani melyik nap, de még ezen a héten dobod a hátast!
Sajnálom szegény Reyhant, mert annyi pofont kap a filmben, hogy biztos dupla a gázsija!
mihenike jan. 05. 14:31:11 Előzmény zuzuzu777
(141/977)
Megnèztem a tegnapi Hercait... sok minden nem volt benne... Reyyan percekig csak emlékezett... Mira üvöltözött és válni akar. Szultán idegösszeomlást kapott és Azize ÙJRA elmegyógyintèzetbe akarja zárni... Nasuh pedig megérkezett a csalädjäval valami házba, ahol sok a fájó emlék. Azize pedig toväbb gonoszkodik.
mihenike jan. 05. 14:28:13 Előzmény zuzuzu777
(140/977)
megpróbálom késöbb laptopon hátha ott megy...🤔
mihenike jan. 05. 14:27:35 Előzmény zuzuzu777
(139/977)
Szia! köszönöm szépen, de sajnos ezeket nem tudom megnyitni 😢
zuzuzu777 jan. 05. 11:03:41 Előzmény mihenike
(138/977)
Most, hogy mondtad Tarzant, beugrott, hogy elkezdett megint forgatni: SANDOKAN-t