zuzuzu777 2020 dec. 31. - 14:09:02 Előzmény mihenike
(126/1126)
Azt a CUKUROVA-t keresed, aminek még nincs vége, most tart a 78 bölümnél és 2,5 óra 1 bölüm?
mihenike 2020 dec. 31. - 07:41:17 Előzmény zuzuzu777
(125/1126)
Köszi az infot. Nem is tudtam, hogy ment egy mäsik Török sorozat az rtlbklubon, mert mindent online nezek, mert a reklämok miatt nem nezek tv-ben szinte semmit :) de akkor meg jo, hogy nem neztem, ha azt is felbehagytäk… :(
mihenike 2020 dec. 31. - 07:39:45 Előzmény zuzuzu777
(124/1126)
Szia! na ez az... ha 300 bölüm, akkor ugyan häny Magyar resz lesz belöle???? es ha räadäsul meg Sem veszik az összes reszt, akkor az nagyon bosszanto!
zuzuzu777 2020 dec. 31. - 00:05:17 Előzmény mihenike
(123/1126)
Igen ez a YEMIN! Nem nézem úgy, hogy minden nap 1 bölüm, hanem össze gyűjtöttem, megvártam amíg kb. 250 lett és akkor elkezdtem nézni, így mire ők befejezik, kb. én is.
Igazság szerint arról van szó, hogy milyen megalázó helyzetben vannak a nők és tűrnek a halálukig! Gondolom nemsokára be is fejezik, mert már nagyon a végén járnak. Akkor képzeld el magyarul hány részes lesz??? Nekem a főhős a végéig egy antipatikus kívülről - belülről!
zuzuzu777 2020 dec. 30. - 23:56:22
(122/1126)
Na ezeket másoltam ki Neked, de az RTL-en lesz!!!
Írjatok ti is az rtl klub hivatalos oldalára, ne itt háborodjuk vagy a közönségszolgálatnak !!!! csak igy tudják ha sokan felháboroduk ide írtam rtl face oldalára ezt : "RTL klub......Milyen műsorpolitika ez Önöknél ???? Egy évadot vettek csak meg a Kadin-egy csodállatos asszony c. sorozatból.......nagyon sokan néztük szerettük és vártuk a folytatást !!!!!!!!!!! És még csak meg se emlitették hogy nem vették meg a 2. évadot !! Pedig nagyon jó sorozat rengetegen néztük vitattuk meg külön csoportokban a sorozatot...... így soka el se kezdjük nézni mivel ugy sem veszik meg majd a 2. évadát ++++ Szemét dolog amit a nézőkkel csinálnak !!!!!"
Minek vették meg az igéret c. török sorozatot ?? hisz majd 300 részes törökül nem érdemes belekezdni hisz csak itt is az 1. évadot vették meg !!!!
A jó édes anyjáért nem tudja folytatni ez a kcsög rtl a sorozatot. Minek kezd bele egy filmbe ha nem folytatja? Remélem egyszer megszüntök!
mihenike 2020 dec. 30. - 21:27:28 Előzmény zuzuzu777
(121/1126)
jaj, most fogtam fel, hogy 300 bölüm... micsoda?!?! 300db 2 órás részek??!!????
rengeteg! akkor azt hiszem, hogy ebbe nem kezdek bele🙈
mihenike 2020 dec. 30. - 21:25:10 Előzmény zuzuzu777
(120/1126)
Szép jó estét! Most láttam, hogy az RtlKlubon is meg a tv2-n is indul Jan4-én 1-1 ùj török sorozat.
Az egyik Ígéret címmel. Ha minden igaz az a Yemin?!? és azt nèzed, ugye?!?
mihenike 2020 dec. 30. - 19:32:17 Előzmény zuzuzu777
(119/1126)
Szia! igen, mindig elolvasom :) akkor leírtad részletesen az évadokat bölümökkel :) én meg késöbb írtam, hogyha ez ilyen hosszù, akkor fel kell kötni a gatyámat :)
Viszont az Isztambuli Menyasszonyról nem emlékszem, hogy mit írtál. Ne haragudj!

Se a Seherezádét se a Madárkát nem néztem, de más sorozatokból ismerem öket és tudtam ezekröl a kapcsolatokról :)

Igen, „Szulejmán felesége“ a föszereplö. Nagyon rövid és nekem tetszett, kivéve, hogy a végét összecsapták... szòval ezek szerint már láttad :)

Jövö héten folytatom Reyyan és Miran kalandjait 😉
mihenike 2020 dec. 30. - 19:26:46 Előzmény malvinkicska
(118/1126)
Szia! ezeket tudtam, egyszer már megbeszéltük valamelyik sorozatnál :D
malvinkicska 2020 dec. 30. - 12:02:03
(117/1126)
Sziasztok lányok Bergüzer Korel és Halit Ergenc 2009 óta házasok, Halit már váló félben volt az első feleségétől amikor ment ez a sorozat a Seherezáde, két fiúk született. a másik Burak Özcivit és Fahriye Evcin 2017-óta házasok, van egy kis fiúk , Fahriye előzőleg a most Tv-be adott Istambuli menyasszony főszereplőjével Farukkal élt vagy 3 évet ezt lehetett olvasni.
zuzuzu777 2020 dec. 30. - 00:03:56 Előzmény mihenike
(116/1126)
Valami olyasmi volt, hogy 1001 éjszaka? Esetleg Seherezádé? No, ott is a 2 főszereplő a valóságban is összeházasodott, azután valamilyen madárka, ott is az volt, elválnak azoktól, akikkel az előző sorozatban játszottak, elveszik a mostanit, azután jöhet a következő sorozat. Látod, ez az egész világon így megy!
Az isztambuli menyasszonyra figyelmeztettelek!
Kérlek, nézd okvetlenül a jövő héten, mert már mint mondtam, hanyatt fogsz vágódni!
Ugye el szoktad olvasni az összes hozzászólást??? Különösen a dec 28. 14.58.16. és mit kaptam válaszul?
Miért van olyan érzésem, hogy az Éjszaka királynőjét láttam, lehet 2-3 éve és összecsapták a végét, mert a főnő (azt hiszem Szulejmán felesége) kevesellte a pénzt???
mihenike 2020 dec. 29. - 21:36:25 Előzmény zuzuzu777
(115/1126)
oh Allah!!!! a két színész a valóságban is összejött?!? na neeee 🤩 az élet jobb mint egy szappanopera 😀
mihenike 2020 dec. 29. - 21:34:20 Előzmény zuzuzu777
(114/1126)
Szia! egyelöre nincs kérdés, majd ha jövö héten folytatják és megint kiborulok 1-1 titkon 🤗 vagyis elolvastam az elözeset és látom, hogy mekkora kavarodás lesz megint... pedig ez még csak az eleje 🙈 A Life TV nyomja a Can Yamanos sorozatokat, de ezek eddig mind vígjátékok és nagyon nem tetszett az a pár rész, amibe belenéztem. dec31-én indul egy megint, belenézek, hátha érdekes...
Jan-ban a TV2-n is indul egy ùj,és sajnos a Cukurova folytatásának se híre se hamva 😢
A Dunan az Isztambuli menyasszonyból 2 részt láttam és elfogyott a kíváncsiság... 😀
Egyszer talán ùjra lesz egy igazán jó török sorozat müsoron.
:) Egyébként én elöször az Ezelt láttam és örök kedvenc marad!!!!!
malvinkicska 2020 dec. 28. - 15:57:31 Előzmény zuzuzu777
(113/1126)
Szia én Bölümöt nézem az 53-ast még nem láttam de van már benne annyi rokoni ág elég értelmezni ki kivel van volt.Az előzőkben írtam jövőre kezdődik a 3-ik évad
zuzuzu777 2020 dec. 28. - 15:27:25 Előzmény mihenike
(112/1126)
az éjszakai szőrén-szálán eltűnt, kénytelen vagyok újat írni!

Mivel látszik, hogy az emberek elvesztették érdeklődésüket, rohamosan csökken a nézettség, ezért a pénteki (a péntek este a legnézettebb törökben) adást lecserélik vasárnapra (ami azt is jelentheti, hogy ripsz-ropsz összecsapják a végét).

ami már úgyis látszik, mert a sakálokból kezdenek átmenni kezes bárányba és fordítva)



Volt kb. 2 éve az ADINI SEN KOY, abbahagyták a 180. bölümnél, utána teljesen más színészekkel folytatták, mert a főszereplők összeházasodtak és nem játszott a nő tovább, a férfi pedig nem akart más nővel. Természetesen nem néztem tovább.
Nehogy ezzel is az legyen!
[spoilerA valóságban ezek is összejöttek, Miran otthagyta a feleségét Reyhan miatt [/spoiler]

A SORSOD A HÁZ, AHOL SZÜLETTÉL ! Nem tudom, hogy hány bölümös, de most tartanak a huszadiknál. Amennyiben ráfanyalodok és lesz időm, akkor megírom a részleteket.

Kimásoltam az általad ajánlottakat, amint befejezem a YEMIN Az ígéret sorozatot, megnézem amiket küldtél. Ezzel a sorozattal is adtam magamnak egy pofont, mert most kezdem a 276. bölümöt és több, mint 300.

Az éjszakai részletesebb volt, de kérdezz nyugodtan! Éjfél körül visszajövök!


zuzuzu777 2020 dec. 28. - 14:58:16 Előzmény malvinkicska
(111/1126)
Nos látom, hogy Te is a bölümöket nézed, tehát pontosítok:
1. évad 1-12 bölüm
2. évad 13-38
3. évad 39-53
4. évad 54-
Ugye szerinted se volt valami nagy durranás az 53. már annyira keverik, hogy ők sem tudják hányadán állnak!
zuzuzu777 2020 dec. 28. - 00:25:07 Előzmény mihenike
(110/1126)
Írtam, írtam, írtam, de nem tudom, hogy hova tűnt. Most már nincs türelmem, majd válaszolok!
mihenike 2020 dec. 27. - 21:36:43 Előzmény zuzuzu777
(109/1126)
Szia!

Köszönöm a rengeteg infót!!!! Fel kell kötni a gatyát... de nem tudom, hogy meddig leszek olyan kitartó! 😀

A Duna tv-n néztem a Sorsok ùtvesztöjét..., másfél évig ment! kegyetlen volt kivárni 🙈

Annak idején a Kara Sevdában tartottak itthon 1 év szünetet... kínszenvedés volt kivárni..., ùgy mint most is borzasztó kivárni a Remények földje folytatását...🙄

Jobb híjján és kíváncsiságból belenéztem a LifeTv-n futó Elsöprö szerelembe...pffu... ez a vígjáték nem „áll jól“ a törököknek... Összel is belenèztem az Álmodozóba, de az is rettenetesen gagyi volt🤔

Korábban írtad, hogy jobban kedveled a rövidebb sorozatokat. én ezeket láttam, rövidek és nagyon jók. Ha esetleg nem láttad öket, ezeket ajánlom: Bosszù vagy szerelem. Carpisma/Megtörve. Egy ellopott élet/20Dakika. Az éjszaka királynöje.

Amit belinkeltem, az a sorozat valahol elérhetö? mert nagyon tetszett a Trailejre, a youtube feldobta!
„Sorsod a ház,ahol születtél“.

zuzuzu777 2020 dec. 27. - 20:43:55 Előzmény malvinkicska
(108/1126)
Ezt az infót én adtam, csakhogy a 4. évad kezdődik január végén, nem a 3. mert most nagy hidegek vannak és a színészek fáradtak! Emlékszel-e, amikor homokvihar volt és akkor is álltak 3 hétig, utána özönvíz, akkor is 2 hétig, szóval ezért nem szabad befejezetlen sorozatot nézni, mert most írom ugyan harmadszor, de lassan 2 éve szenvedek ezzel a sorozattal.
malvinkicska 2020 dec. 27. - 15:46:46 Előzmény zuzuzu777
(107/1126)
Szia biztosan tudod 25-én volt törökben a Hercai 53 része és ezzel zárult a második évad jövőre folytatják a 3-ik évaddal. Állítólag most kevesebb szünet lesz náluk, mint máskor.