mihenike 2021 júl. 22. - 15:10:13 Előzmény zuzuzu777
(946/1126)
OFF 1.
Fernando Colunga - a nagy mexikoi szinesz :)
OFF 2.
Megneztem 2 reszt a Meryemböl, mert mär a Nagykövet länyät Sem tudom megnezni külföldröl, nem csak a Szerelem izet NEM … :( ugyhogy mostmär valamit tennem kell, mert ez szörnyen bosszanto… :(
A Meryem ugy lätom, hogy egy könnyen emeszthetö es sablonos Török telenovella :) - szoval lehet közben fözni es takaritani :)
OFF
mihenike 2021 júl. 22. - 15:06:45 Előzmény zuzuzu777
(945/1126)
Szia :) igen, igen, persze tudok en mindent, csak költöi kerdes Volt :) Ma meg nem Volt szerencsem/szerencsetlensegem öket megnezni :)
offtopic
zuzuzu777 2021 júl. 22. - 11:53:13 Előzmény mihenike
(944/1126)
Ki az a Colunga?
zuzuzu777 2021 júl. 22. - 11:52:07 Előzmény mihenike
(943/1126)

Tudom, hogy csak költői volt, de:
Amennyiben Füsünt nem hozzák a képbe, akkor hogy fog A. 180 fokot fordulni, ha meg dilis D. nem jön vissza, akkor hogy tartják kordába Azizét? Tudod, most F. a főgonosz!!!
1. Ugye már írtam, hogy A.A. nem halt meg, mert Sz. lefizetett egy orvost, aki beadott neki egy injekciót, amitől tetszhalottá vált. Utána elmennek abba a kisvárosba, ahol születtek a fiúk. Úgy emlékszem, hogy nem jönnek vissza a sorozatba. Erre írtad az álmodat, hogy, A.A. átoperáltatta magát Miránná és adtam egy szerintem frappáns választ erre! Ide írd a spoileres tartalmat


mihenike 2021 júl. 21. - 13:32:16 Előzmény zuzuzu777
(942/1126)
OFF
Oh valoban, az Ezel nem neked valo, tul sok benne az eröszak ... elnezest
Akkor marad Colunga… haha :) csak vicceltem
OFF
mihenike 2021 júl. 21. - 13:31:01 Előzmény zuzuzu777
(941/1126)
Szia!!!!!
Vegre minden titokra fenyderült… de akkor minek kellett Füsunt behozni a kepbe es feltämasztani Dilsaht????? most vege lehetne a sorozatnak :)!!!!

1. Aslan meghalt, Szultän örjöng es Azize elindult az utolso "utjära". Esmät is felszabaditotta, mär nem kell öt szolgälnia…
2. Reymir otthon bäjolognak, nagy a boldogsäg. Hazar is megjelenik, vitt valami ajändekot, tojäsokat, Dilsah gyürüjet es Dilsah kazettäit…
3. Firat es Zeynep meglepetessel keszülnek az Olajfäknäl Reymirnek, nagyon aranyosak együtt :) Közben Firat szerzett egy Retro magnot, ahol le tudjäk hallgatni Dislah kazettäit es ugy tünik, hogy Miran elfogadja Hazart… legaläbbis mosmtmär el tudja hinni, hogy ö az apja…
4. Harun bevallja, hogy hazudott az egesz Sadoglu csalädnak… mindenki kiborul Yarent kiveve… Yaren nagyon örül neki, hogy ö is egy Aslanby es meg azt is kepes mondani, hogy szereti a ferjet… haha :) indul a buli Yaren es Harun körül…
5. Aslan haläl hire mindenkit megräz… (P.S. Sultän nagyon jol jätszik….)
6. Vegül, de nem utolso sorban Azize/Ayse talälkozora hivja Nasuht, miközben Mahmut elkapja Hazart es felgyujta… Na szoval szämomra talän a 200 epizod alatt ez Volt a legmeghatobb jelenet, ahogy Ayse es Nasuh visszaemlekeznek es Nasuh räjön, hogy nem halt meg a nagy szerelme es Ayse felfogja, hogy a sajät fiät gyülölte evtizedeken keresztül… meg az arcvonäsai is megvältoztak es a hanglejtese is megenyhült, ahogy elindulnak Nasuhval, hogy megmentsek a fiukat… :) :) :) - komolyan a ket öreg hitelesebb mint ReyMir :) :) :)
malvinkicska 2021 júl. 20. - 11:45:40 Előzmény zuzuzu777
(940/1126)
Valóban én sem tini vagyok már 70-en fölül.
offtopic
zuzuzu777 2021 júl. 20. - 00:11:01 Előzmény mihenike
(939/1126)
Bocsánat, de 142 rész?
Max. 70-ig nézek, sajnos a YEMIN kimerítette a tűréshatáromat!
Ráadásul bajusz, szakáll, ármány, pisztoly, kés, bosszú, megcsalások?
Köszönöm neeeeem!
zuzuzu777 2021 júl. 19. - 23:20:04 Előzmény mihenike
(938/1126)
Guadalupei Szent Szűzanya! Ennyire öregek vagytok? ha-ha-ha!
zuzuzu777 2021 júl. 19. - 23:18:15 Előzmény mihenike
(937/1126)
Amennyiben nagyon muszáj!!! Megnézem a wikijét és döntök!
offtopic
mihenike 2021 júl. 19. - 22:23:13 Előzmény malvinkicska
(936/1126)
Ferdando Colunga szintèn végig kísérte a kislány koromat 😃😃😃😃 rengeteg sorozatban játszott 😆😆😆😆😆 és akkor még Thalíáról nem is beszéltünk… A Maria-Trilógia és a Rosalinda… :)

Kicsit késöbb a 2000-es évek vége és 2010-es évek elejèn a nyálas telenovellák után készítettek néhány „pszichonovellát“ is… Nekem azok is tetszettek 😁😁😁😁😁
mihenike 2021 júl. 19. - 22:18:08 Előzmény malvinkicska
(935/1126)
Szia! nos igen! az Ezel! az aztán felülmùlhatatlan! de lehet, hogy csak azért, mert az volt az 1. török sorozat, amit láttam….
Ezt egyszer még ZUZU-nak is látni kell!!!! :)
offtopic
zuzuzu777 2021 júl. 19. - 19:46:57 Előzmény malvinkicska
(934/1126)
Köszönöm, de nekem legalább 60-nak néz ki! Legalább a sminkkel fiatalítanák! A játékával semmi bajom, csak a kinézetével!
Nem tudom mennyire lesz szép, amikor hajnali 4-kor elkezdte és azóta egyfolytában 4-5 óránként 10-15 perces szünetekkel zuhog és nem elég a víz, de a szél is nagy!
malvinkicska 2021 júl. 19. - 11:35:04 Előzmény zuzuzu777
(933/1126)
Fernando 52 éves, és nem lehetett olvasni sehol régen, hogy valakinek is köszönhette a sikereit, ő valóban nagyon jól alakított amikben láttam. Jelenben az elkezdett sorozatokat befejezem újba nem igen kezdek, most valahogy nem szórakoztat egyik sem pihentettem őket, várok egy új hullámot. Legyen szép heted.
zuzuzu777 2021 júl. 19. - 00:05:16 Előzmény mihenike
(932/1126)

1. Hogy neked milyen álmaid vannak?!
Szerintem nem jönne be, mert R. már volt BiH-ben és meg tudná különböztetni ott A.A.-t és M.-t!
4. Akkor ismétlés a tudás jóédesanyukája:
A. és G. a valóságban házasok voltak, de elváltak! Allah úgy akarta, hogy most együtt szerepeljenek, de olyan jól sikerült, hogy ismét összejöttek. Annak már nem néztem utána, hogy az életben is van-e gyerekük.
Anyátok közt: képzeld el, szombaton este 8-kor volt a befejező rész! (miért ilyen hülye időben?)
Természetesen fel vannak háborodva az emberek, mert rengeteg az elvarratlan szál.
Állítólag a világon nem volt még olyan sorozat, amelyik megélt volna kb. 10.500 részt.
A kommentek szerint jó, hogy befejezték, de már legalább 10 éve megtehették volna!

Akkor jó reggelt és jó hetet (havat) ! Álmodj szépeket a Hecai-al!
offtopic
zuzuzu777 2021 júl. 18. - 23:44:39 Előzmény malvinkicska
(931/1126)
Köszönöm, a körülményekhez képest jó volt!
Ezek közül a törökök közül egyiket sem láttam, tehát nem tudok hozzászólni!
Ez a Fernando gyerek meg mit mondjak, úgy látszik nagyon felkapott (volt?) nézem, hogy öreg ember, de fiatal fiúkat játszik. Ez most vagy azt jelenti, hogy nincs ott nála jobb, vagy jó a díványa.
Ez is olyan, mint az EVA LUNA-ban az a főférfi. Anno láttam néhány éve, de az is olyan öreg, hogy biztos bőven nagypapa.
Felírtam a füzetembe már kb. 25-30 megnézendő sorozatot, de mindig halogatom, inkább egy részeseket nézek mostanában.
Nem tudom, hogy mi van a FB-on, mert ha valamit nézni akarok, akkor kidobja, hogy az ön országában nem nézhető. miután sokszor előfordult, már nem is keresek ott semmit.
Gondolom, mire olvasod már új hét kezdődik, legyen jó és a vége is!
malvinkicska 2021 júl. 18. - 12:34:02 Előzmény mihenike
(930/1126)
Azt olvasni mindenütt nagyon szeretik a Cukorovát attól eltekintve mennek el a főszereplők, több millió néző kíváncsi rájuk. Yilmaz meghalt a 78-as részben kibékültek Demirrel, ő rá bízta a családját a beteg ágyán ha történne vele valami.
mihenike 2021 júl. 18. - 12:24:54 Előzmény zuzuzu777
(929/1126)
szia :) kösziiiiiii

1. pedig azóta már megálmodtam, hogy A.A. felépül és a sérülései miatt meg kell plasztikázni és átplasztikàztatja magát Miránná és visszatér hogy megszerezze Reyyant 🤣🤣🤣🤣🤣
4. arra emlékeztem, h Azat& Gönül összejönnek… meg talán ök a valõságban is férj-feleség….?!?


OFF
A Cukorka tényleg kiborító… vagy inkäbb a tv2 amiért félbehagyta…🤩

Megnézted a Barátok közt befejezö epizodjät? azt még én is meg akarom nézni … 🤓
OFF
malvinkicska 2021 júl. 18. - 08:04:19 Előzmény zuzuzu777
(928/1126)
Régen nem volt ez a török őrület ami most van a FB-on , csak ez folyik szinte az unalomig, a Televisa által készített szappan operák elég jók voltak, de egy idő után olvasni lehetett nem tudtak ők sem sok újat mutatni és kezdte hanyagolni, a néző, pl Fernando Colunga is nagy színész jó sorozatai vannak. A korábbi török sztorik amikkel kezdődött Ezel, Seherezade, Karaday, ezek szórakoztatóak voltak, más témát dolgoztak fel. Mostanság rendőrség tűz, elmebetegség minden változata , lövés, végtelen sok gonosz, sarkos hiteltelen történetek, és ezeknek rengetegen tapsolnak. Legyen szép vasárnapod.
zuzuzu777 2021 júl. 17. - 23:30:50 Előzmény mihenike
(927/1126)
No nézzük mi történt!


[spoiler]1. Már megint ez a szokásos török habitus. Lelövik, haldoklik, de felugrik és beül a kocsiba vezetni! Akkor emlékeztetlek, mert írtam már, de probléma egy szál se!
Tehát: A kórházban vagyunk és A.A. tetőtől talpig bepólyázva. Szultána nagyon félti a fiát, ezért megbeszéli az orvossal, hogy nyilvánítsa halottnak, ő pedig kilopja a kórházból, elmennek a városukba, ahol 27 évig éltek és, ha nem tévedek ezzel ki is írják őket, többet nem jelennek meg!
4. Gönül + Azat = kisbaba majd a vége felé, addig még sok víz.....
6. Nos az a ház, amit az öreg Reymir-nak adna, azt Azatnak ígérte, ezért Dzs. kikel magából és leromboltatja. "Amennyiben a fiamé nem lesz, akkor ne legyen senkié!"
A fiam az egyedüli örökös!
7. Bizony nem okos, ő nem tudja azt, hogy Miránunk a világ legokosabb embere! Pedig az unokája!
8. Pedig te vagy a török szakértő!!! Minden török sorozatban az első összefekvésből baba lesz! (Y. és Harun, de ez majd később, ugye beugrik?)
Költői: mi lenne, ha minden összefekvésről értesítenék a nagyérdeműt???
9. Azize, Azize, ha te tudnád, amit mi már tudunk! Igaz?
10. No most jönnek a fogadalmak, hogy akkor nem is Mirán lesz a bosszú tárgya, hanem a pici! Mind a ketten A. és F. is a picit akarják!
Ez a F. nem egy észkombájn, olyan tedd ide, tedd oda (szerintem az eddigi teljesítményei alapján).


Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]