Téma: A Bura alatt

rondakutya 2013 aug. 31. - 21:07:17 Előzmény aluar
(5/325)
Legalább te érted a módját :) Most néztük végig a Falling Skies-t az eddig elkészült 3 évadot és míg várjuk a negyediket elkezdtük nézni a Walking Dead-ot. Feliratosan és teljesen jó. Ez lesz a sorsa a Under the Dome-nak is. Nem érdekel, hogy mikor adják. Úgy is elég késõn vetítik nekem meg reggel 3kor kellni kell. Tehát nem fogom tévében nézni és így legalább nem kell várnom a következõ részekre. Napi 2 részben szoktuk nézni :)
rondakutya 2013 aug. 31. - 21:02:48 Előzmény aluar
(4/325)
Nem értem ezt a hisztit. Ha leadják ha nem még mindig ott a lehetõség, hogy letorrentezed a teljes évadokat és már nézheted is. Sõt még várnod sem kell heteket a következõ részre. Ennyi.
aluar 2013 aug. 31. - 11:43:51
(3/325)
Bennem ugyanezek a gondolatok merültek fel.
A búra alatt egy jó film,de ugyan minek tölteném vele az idõm?Simán,szó nélkül el fogják tüntetni,ha nem lesz nézettsége,ugyanúgy,mint a Haugságok gyürüjében-t,amit én nagyon-nagyon szerettem volna megnézni!
Az igen tisztelt tv2 nem azért vesz meg és kezd el vetíteni egy sorozatot,hogy a nézõk láthassák,hanem kizárólag azért,hogy lenyomja a Szulejmánt!
Hát nem képesek felfogni már végre,hogy a Szulejmán már hónapok óta megy és aki azt nézi,az nem fog átpártolni egy másik sorozathoz?!
Itt már nem arról van szó,melyik film a jobb,hanem arról,hogy ez lehetetlen,+ már egyenesen etikátlan is!
Részemrõl utálom és nem nézem a Szulejmánt,de miért nem lehet végre tudomásul venni a tv2-nek,hogy igen,szerdánként az emberek nagy része ezt a szart nézi...hát talán békén lehetne õket végre hagyni.
Hát miért nem kapcsoltak idõben?!
Ha nagyjából egyszerre indítottak volna el vele valami sorozatot,akkor megadták volna az esélyt a nézõknek,hogy választhassanak,de így már nem errõl van szó.Már másodszor,ocsmányul,arra játszanak rá,hogy egy jelentõs nézõsereget elhappoljanak máshonnan,de erre nincs semmi esélyük!
Egyébként mellékesen:egy Szulejmán kontra A búra alatt már magában õrültség.
Egy sci-fi soha nem fogja kiváltani azt a lagymatag szappanoperát,amit a Szulejmán képvisel.
Kérdem én:miért nem elõbb próbálkoztak ezzel az amerikai sci-fi sorozattal és vajon miért nem a csütörtöki Revolution mellé tették be?
Egy Revolution kontra A búra alatt,ennek lett volna komoly esélye...
De így?!
Ennél az adónál nincs ember,egy sem,aki gondolkodna is?
Én részemrõl,semmiféle sorozatot,nem fogok itt elkezdeni nézni,mivel semmilyen biztosíték nincs arra,hogy esélyem lesz végignézni.
Másoknak is ezt tanácsolom!
A búra alatt,megnéznetõ online és letölthetõ internetrõl,végig fogom nézni,feliratosan,mert nem vagyok hajlandó egy olyan adó nézettségét növelni,aki semmibe veszi a nézõket.
kaltum 2013 aug. 31. - 01:47:28 Előzmény _Freddy_
(2/325)
Lehet, hogy jó a sorozat, szívesen nézném is, de úgyis csak ezt a két részt fogják vetíteni, mint a Hazugságok gyûrûjében-bõl a "nézettség hiányára hivatkozva...
Csak azt tudnám megérteni, hogy miért próbálkozik a TV2 lenyomni a Szulejmán-t?! illetve miért tol ki a nézõkkel, akik bizony fizetnek TV nézésért, ez a nézõk arculköpése!!! Nincs a hétnek még hat napja a szerdán kívül?!
10/10
offtopic
_Freddy_ 2013 júl. 20. - 16:18:06 10/10
(1/325)
Nagyon jó sorozat. :)