3/10
kofak 2012 dec. 11. - 00:36:23 3/10
(91/131)
Már nem is tudom mi miatt adtam a mûsornak 3-ast, de volt egy normális köztük ha jól emlékszem. Na mindegy, megint egy szép színvonalról írnék. Múltkor adtam még egy esélyt Bruti "úrnak", amolyan kíváncsi voltam mennyit fejlõdött alapon, de nem csalódtam. Csak gratulálni tudok neki, hogy fél órán keresztül volt képes a medencében ázott, avagy a tetején lebegõ, úszkáló sz*rról beszélni, és hogy az úszómester milyen praktikákkal emel ki egy kupac sz*rt a vízbõl.

Csodálatos élmény volt, tényleg megérte órákat tölteni a szöveg megírásával. Szánalmas milyen színvonalat mernek megütni a legtöbben.
3/10
kofak 2012 okt. 22. - 22:22:55 3/10 Előzmény atomotnektek
(90/131)
Nem tévedsz, ismételnek össze-vissza, minden mûsort.
atomotnektek 2012 okt. 22. - 10:21:07
(89/131)
És azt tudja valaki, ki az a kretén, aki arra volt nagyon büszke, hogy meghirdetett egy birodalmi lépegetõt és volt rá jelentkezõ?
atomotnektek 2012 okt. 22. - 10:17:42 Előzmény Semprini
(88/131)
Na igen. A Szomszéd nénik qrrrva jók.
Egyébként csak nekem tûnik úgy, hogy kicsit sûrûn ismételnek CC-ék? A ma reggeli mûsorban az egyik erdélyi srác (nem tudom a nevét) és Sándor György ugyanazzal a mûsorral szerepelt, amivel pár napja (talán pénteken?)
3/10
kofak 2012 okt. 22. - 02:06:37 3/10
(87/131)
Ez még mindig egy nagy nulla.
ceia 2012 ápr. 22. - 21:34:11 Előzmény Semprini
(86/131)
Én azokra gondoltam, akik beszéltek a genetikáról! :P
8/10
Semprini 2012 ápr. 19. - 16:27:43 8/10 Előzmény ceia
(85/131)
"Nekem is a két erdélyi humorista mûsorai tetszenek, és persze Kõhalmi Zoltáné. "

Nekem is õk a kedvenceim, de nem csak két erdélyi humorista van, hiszen a Szomszéd néni produkciós iroda mindjárt egy duó, aztán ott van még Zsók Levente vagy Felméri Péter (utóbbi a Showder klubban, de szintén nagy kedvenc!). De Brutit is bírom, sõt Pataki Balázs is az egyik kedvencem, õ is volt már a Showderben többször. Örülök hogy Kormos Anett személyében végre van nõi stand up-os is, viszont akitõl kifejezetten bealszok az Litkay Gergely. Hiába vannak jó poénjai, elõadni abszolút nem tud a legkevésbé sem, kifejezetten álmosítóan beszél. Mogács Dániel, Hajdu Balázs, Janklovics Péter és Erdei Sándor (alias "Rokker Zsolti") tartozik még a középmezõnybe, a többiek általában gyengébbek. Akit viszont nagyon nem bírok, az a tájszólásban beszélõ Ricsi fiú, na õ egyáltalán nem humoros szerintem, ha meglátom, azonnal elkapcsolok.
ceia 2012 ápr. 18. - 23:54:26
(84/131)
Nekem is a két erdélyi humorista mûsorai tetszenek, és persze Kõhalmi Zoltáné. A többi olyan egyforma stílusú, az öltözködésük is kriminális (aki öltözteti õket valószínúleg azt hiszi, jó) nem nagyon kedvelem õket. Vannak viszont, akiket kifejezetten utálok, akik énekelnek! Visszataszító egy az egyben az egész, (fõleg az a rusnya nõ) ahogy és amit énekelnek. (mellesleg mernék fogadni, hogy mszp-sek)
1/10
martien 2012 jan. 14. - 15:30:27 1/10
(83/131)
3/10
kofak 2012 jan. 11. - 03:14:24 3/10 Előzmény makailaci25
(82/131)
Esélyes, igen. De egyébként sokszor látni, hogy majdnem mindig ugyanazok az arcok vannak a nézõtéren. Azt hiszem régebben olyan is volt, hogy egyikõjüket többször is felhívták a színpadra külön adásokban.

Kétlem, hogy magától ment volna vissza, pusztán az elõadások kedvéért. Vagy ha igen, akkor valószínûleg nem normális.
makailaci25 2011 dec. 20. - 17:40:49
(81/131)
Van egy gyanúm, miszerint ide is fizetett tapsikolók járnak, mint annak idején a Mónika-showba. Ezt onnan tudom, hogy egy barátom oda járt pénzért tapsolni egyéb munka híján. Így aztán nem csoda, hogy minden apró széklet poénon röhögnek, mert muszáj.
1/10
kisokka 2011 dec. 16. - 18:15:11 1/10 Előzmény makailaci25
(80/131)
Félreértesz, én nem azt mondom, hogy a CC szóljon nekik, hogy nem jók, vagy egyszerûen léptesse le õket, hanem úgy magában az egész környezetük. Vagy eleve tudják, csak rohadt büdös az a bizonyos MUNKA.(ha a CC foglalkozna egy kicsit azzal, hogy valóban csak jók legyenek ott, akkor már be is zárták volna a mûsort)
Abban persze igazad van, hogy nem mindenkinek egyforma a humora, de az ilyen erõltetett, monoton elõadásmódtól szerintem sokan kapnak agyf@szt.
Evelin Tekla 2011 okt. 18. - 18:48:02 Előzmény anikóka
(79/131)
valószínûleg a három kismalac zenekar volt.
makailaci25 2011 okt. 17. - 08:27:53 Előzmény kisokka
(78/131)
Tudod,hogy a humor is emberét válogatja?Saját poénjaidat nem tudod minõsíteni,azt mindig másoknak kell.A bunkó se tudja, hogy õ bunkó.Ha tudná, nem lenne az.Hogy miért nem szólnak nekik evégett? A CC ízlésszínvonalába minden belefér.
1/10
martien 2011 okt. 16. - 20:37:37 1/10
(77/131)
ez egy rakás szar. az egész magyar stand up, sehol nincs.
engem már annyira zavar, hogy el fogok menni és amerikai mintára fogom tolni..
1/10
Eszk 2011 aug. 28. - 12:43:19 1/10
(76/131)
Én csak egy dolgot nem értek. Hogy az ott ülõk azok min nevetnek. Vagy fizetnek nekik? Mondjuk amilyen a mûsor színvonala, akkor sem nevetnék, ha fizetnének :)
1/10
kisokka 2011 júl. 31. - 15:29:04 1/10
(75/131)
Én csak azt nem értem, hogy egyesek miért nem veszik észre, hogy egyáltalán nem humorosak?
Ááá, oké.Értem, nem mindenkinek lehet jó humora.De akkor mi a retekért nem szólnak nekik, hogy figyelj már öreg, ez nagyon lapos...Ha én valamilyen hirtelen jött ötlettõl vezérelve nekiállnék énekelni és azt hinném, hogy az jó, amit csinálok, biztos vagyok benne, hogy páran felvilágosítanának az ellenkezõjérõl.
Ez nem arról szól, hogy "sose add fel, van még remény", mert az éneklésnél és ennél a stand up-os mûfajnál is tök egyszerû a képlet.Van, aki jó benne és van, aki nem.Na aki nem jó, az inkább ne csinálja.Nyugodtan állítom, hogy ennek a mûsornak 90%-a egyszerûen rossz fellépõkbõl áll.Rossz elõadásmód(monoton, könyvbõl olvasás, hangsúly nulla), rettenet rossz poénok(erre meg annyi példa lenne, hogy kevés lenne öt oldal).
Annyira nem akarok neveket emlegetni, mert nem is nagyon tudom kik ezek.Kb év eleje óta van CC-om(a régebbi fellépõkrõl nem is szólok, csak a mostaniakról), de már a reklámokból is le bírtam annyit szûrni, hogy tré a mûsor.Aztán egyszer kétszer megnéztem teljes terjedelmében, de kár volt.
Nem szeretem fikázni mások munkáját, de ami nem megy, azt nem kellene erõltetni.Ráadásul ezzel a jobb mûsorok elõl veszik el az idõt(bár már a jobb mûsor is ritka).Tényleg értékelendõ az, amit egy korábbi hozzászólásban is említettek, hogy legalább a CC megpróbálja felkarolni õket.Csak azt nem hiszem el, hogy a legrosszabb elõadókat kell megtalálni.
Arról a Csillagok háborúja-s poénról meg csak annyit, hogy érthetõ mit akart a gyerek.Valahol saját magát akarta parodizálni, de annyira rossz módját választotta ennek, hogy valami eszméletlen.Ebbõl is látszik, hogy NEM jó.Meg abból, hogy most meg úgy reklámozzák ezeket, hogy visszafelé játsszák a felvételeket(mert így még viccesebb :O), talán jobban járnak, ha az egész mûsort így adják le, hátha lesz valami érdekes is benne.A bevágott röhögések meg még pluszban rontanak az egészen.
Aki szereti a stand up-ot, az nézzen meg egy Pablo Francisco-t, vagy a többi amcsit(azt sem értem miért vették le mûsorról).Magyarok közt is vannak jók, csak sajnos ritka ebben a mûsorban.
Bocs a hosszú levélért, csak éppen volt feles pár percem ezt leírni.
1/10
MadGirl 2011 júl. 20. - 23:37:19 1/10
(74/131)
Hát én alapból nem szeretem ezt a mûsort,azmeg,hogy folyamatosan bevágnak részleteket már rohadt idegesítõ.Az is elég nagy baj,hogy egyáltalán mûsoron van.Más mûsorok elõtt nem vagyok rá kíváncsi.
3/10
kofak 2011 júl. 08. - 22:08:43 3/10
(73/131)
Elég gyenge elõadók vannak, de úgy tûnik ezt már a csatorna is észrevette, és pár nagyágyút megpróbált beszervezni. Nemrég ugye Laár András szerepelt, igaz régi szöveget adott elõ, de akkor is legalább lehetett rajta nevetni.

Talán még a két erdélyi fiú, akik "érnek valamit", a többiek nagyon gyengék - legalábbis számomra.
BigBrother 2011 ápr. 17. - 21:03:25 Előzmény junkci
(72/131)
Szerintem leginkább Jabba -ra hasonlít, kövér is, és annak sincs nyaka... :D

Rekop Gyuri van most!