6/10
suxel 2011 okt. 15. - 00:46:43 6/10
(72/212)
Erre vártam már hogy legyen egy igazán jó rész a 7en, s íme itt a csütörtöki.
c.aggie5 2011 okt. 13. - 18:21:18 Előzmény furcsi89
(71/212)
52.részben jön rá,hogy él a lány
76.részben tudja meg ki az apja(jó a tipp)
81.részben mondja el Elisa Esternek és Emperatríznak,hogy õk anya és lánya
6/10
suxel 2011 okt. 13. - 17:41:20 6/10
(70/212)
Miért ruházták fel Emperatrizt ezekkel a rusnya kalapokkal? Komolyan nem értem. Egyáltalán nem állnak jól neki.
6/10
suxel 2011 okt. 12. - 16:08:39 6/10
(69/212)
Igen, amikor Emperatriz kérdezi az anyját, hogy ki volt az apja és az annyira nem akar válaszolni, akkor általában ez merül fel az emberekben. Biztos valaki olyan aki nincs jóban Emp-el még ha úgy is tesz. És ez miért is ne lenne így? :D
agnes83 2011 okt. 12. - 11:22:27 Előzmény furcsi89
(68/212)
én is ugyanezt gondolom.Tuti így lesz!
furcsi89 2011 okt. 12. - 07:11:08
(67/212)
Miért van azaz érzésem h Emperatiz apja az öreg?
6/10
suxel 2011 okt. 11. - 22:58:56 6/10
(66/212)
Nah a hétfõi részt sikerült végigunnom. Valahogy nem igazán izgatott az egész! Talán az Isabel Cristinás rész. Azért hajlamos az a nõ nagy túlzásokba esni, amelyek egyenest gonoszak: Estherre céloztam itt.
handi99 2011 okt. 11. - 18:57:11
(65/212)
Mexikóban befejezték az Emperatriz forgatását.
juan-ZSU 2011 okt. 09. - 11:46:32 Előzmény suxel
(64/212)
nem mondom :) sztem nem terhes csak hazudik de amúgy is csak Elisáig tekertem bele és a többire nem nagyon figyeltem csak azt láttam hogy Isabel hova jut
én azt hittem lõnek Alejandroékra utána látom hogy Emperatriz dobálózik nagy lett volna valamelyiket fejbe találja
lehet azért nem értem miért szerelmesek ennyien bele mert nekem nem tetszik de egy William Levynél más a helyzet :)
igen szerintem is volt templomi esküvõje (de nem ez lesz az elsõ próbálkozás ha akarod leírom ha nem nem :D)pedig csak egyszer lehet
most lehet szemét az öreg de néha olyanokat tud mondani :DD
én se figyeltem hogy mondták-e már de igen azt olvastam hogy prosti volt
arra gondoltam én is h egy hét se telt el és Elisa már szexelt
attól a mocsoktól teherbe is esett szegény de szerencsére gyönyörû gyereke lesz
durva volt h felvágta az erét utána mindenki ott sóhajtozott h jajj öngyilkosságot akart elkövetni de azt nem mondják hogy miért
történnek majd itt még dolgok a többi forgatókönyvírónak is van fantáziája
6/10
suxel 2011 okt. 08. - 21:52:01 6/10
(63/212)
El nem mondd, hogy Mi lesz Isabellel. Hát nagy volt, ahogy Emp. beb*szta a hotelnek az ablakát. Hát, hogy mit esznek Alejandron? Ez most annak az esete, hogy anno a Rubiban mit ettek Alejandron? (Rubi, Maribel, Marlene Favela). Engem nem érdekel, de ennek az embernek rágcsáló (patkány) feje van szerintem.
Kérdezem én most Isabel Cristina tényleg terhes vagy csak nekem van ennek a dolognak nagyon kamu szaga? :)
Justo megszólalása: "csúnya dolog ennek örülni" - tényleg csúnya volt, de tetszett ez az aranyköpése.
Egy dolog, amit nem értek: mondta ugye Alex, hogy majd meglesz a templomi esküvõ I.C.-vel, de õ már házas volt Margarita del Reallal, aki meghalt és Justo Lánya volt. És én azt nem hiszem el, hogy neki anno Justo lányával nem volt templomi esküvõje, Justo karaktere olyan szerintem, aki ilyet nem engedhetne meg, hoyg alányányak csak polgári esküvõje legyen.
Isabel Cristina titka: nem tudom volt-e már róla szó, de most ez az akar lenni, hogy prosti volt Svájcban? Mindegy.
Remélem a sorozat felétõl már kissé összeszedettebb lesz a tröténet, mert lecserélték az írókat. jó lenne ez, mert izgalmasnak izgalmas, de vannak benne ellentmondások.
Elisanak meg ugye attól a majomtól lesz gyereke. Mondom én hogy gyorsan megesett a szex Mauval, hiszen mondta Elisa, hogy egy hete erõszakolták meg. Na meg a másik, hogy milyen gyorsan elítélték. Nagyon remélem, hogy ettõl jobb írók érkeztek a sorozat 2. felébe.
juan-ZSU 2011 okt. 08. - 19:57:35
(62/212)
már tudom mi lesz Isabellel :)
én is neten nézem és ma egész nap az online sorozatokat lestem mikor lesz fent a pénteki és sokat vártam rá
nem tudom mit esznek ezen az Alejandron lassan minden nõ nemû lény bele fog szeretni
szegény Elisát sajnálom el kellett volna fogadnia Justo segítségét direkt azért is de hát makacs
6/10
suxel 2011 okt. 07. - 15:28:34 6/10
(61/212)
Na azért Justo elég kegyetlen volt Elisaval a börtönben, de azt nem veszi észre, hogy a 3 unoka közül talán Elisaból van a legtöbb Justobol, vagyis a temperamentumából. Emperatriz módszere, hogy behatoljon Alejandro lakásába, elég merész húzás volt. Nem is tudom kit nem kedvelek jobban Alejandrot vagy Emperatrizt. Szerintem Isabel Cristina most nagyon kihúzta a gyufát Emp.-nél és szerintem ilyen Ludas Matyi effektus következik, hogy 3szor adom vissza. Nem húztam volna ujjat vele ennyire, mikor tudni, hogy mennyire "elvetemült" nõszemély. Kíváncsi leszek, hogy Emp. milyen megtorlást fog kitalálni, ha kitalál egyáltalán, de én az elsõ tippemre merek fogadni, hogy ezt õ nem hagyja annyiban.
6/10
suxel 2011 okt. 06. - 23:08:34 6/10
(60/212)
Nem értem ezeket az online-sorozatos feltöltéseket! Komolyan! Ma volt a sarokba szorítva és már mind a 2 része fent van már 3/4 10kor este, amit most unalmamban 2jára néztem meg, de az Emperatriz meg még sehol sincsen, és fogadok holnap délig nem is lesz semmi.
juan-ZSU 2011 okt. 06. - 22:03:21 Előzmény suxel
(59/212)
nem vagy te morgolódós csak az igazat írod :)
gyors volt ez a lefekvés Mauricioval azok után amin átment
nekem az volt fura hogy mikor még azt hitték hogy egy kólát lopott már akkor rendõrség meg minden pedig az csak egy kóla és már letartóztatják és akkor még nem tudták hogy õ szökött meg
10 peso volt az a kóla Ft-ba kb. 160 Ft ha jól tudom és már rendõrségi ügy lesz....
6/10
suxel 2011 okt. 06. - 16:57:14 6/10
(58/212)
Tudom, én vagyok a morgolódós hozzászóló, de mr megint nem tudok elmenni mellette csak úgy. Ismét Alejandro és Emperatriz: majd megfalták egymást még a szállodában, mikor meg volt az Isabel Cristinas találkozó, akkor szívták egymás vérét. Komolyan mondom nem értem én a forgatókönyvírót.
Mostmár Elisaban karakterében leltem hibát, mégpedig azt, hogy lefeküdtek Mauricioval. Szép volt jó volt, örültem is neki, nem is ezzel van a baj nálam. Hanem azzal, hogy még egy két résszel elõtte elhesegette, mivel, hogy még most volt a megerõszakolása és nem akar semmilyen kapcsolatot. Illetve azt sem hiszem el, hogy valaki a megerõszakolása után ilyen rövid úton szexuális kapcsolatba keveredik. Viszont az már logikus volt számomra, hogy megszökött a házból, mert úgysem tud megülni a seggén. Sajnáltam, hogy elkapták, de ez van. Szokták mondani ki mit keres megtalálja. Mau csak nézett, mint a juh, mikor látta, mi van. :S
juan-ZSU 2011 okt. 04. - 21:37:06
(57/212)
nekem is Elisa maradt a kedvencem csak az rossz hogy nem vizsgáltatta ki magát hanem börtönbe vonult ahonnan meg is szökött a jelenet tetszett hogy megszökött tiszta izgalmas :D de így több évet húzhatnak rá
és Mauricio is tényleg hamar szerelembe esett jó hát essen de nem most kéne bevallania Elisának mert nagy traumán ment keresztül
az tetszett mikor Esther a golfütõvel neki esett Justonak :DD
6/10
suxel 2011 okt. 04. - 00:08:27 6/10
(56/212)
Lemaradván egy pár résszel. s most pótolván a nagy részét a következõket látom:
Emperatriz továbbra is egy kétpengéjû kard a számomra. Egyrészrõl nekem botrányos a kapcsolatuk Alejandroval, hiába telt el nekem 15 rész semmit sem változott. Egyszer csak fellobban a nagy szerelem, majd hirtelen a lányom szeretete kell, meg úgy nekem még zavaros mindig. Másrészrõl viszont nagyon jól áll neki a nagy üzletasszony szerepe, tetszik, ahogy húzza Isabel Cristinát és végre felfedezek benne emberi érzelmeket a barátnõje Coco iránt. Vele nagyon is normális, meg legalább nyílik az irányába. Alejandro viselkedését sem értem: nagyon logikátlan nekem, ahogy a fõhõsöket felépítették.
Esthert végre kedvelem, tetszik a viaskodása a nagyapóval, meg ahogy vágyódik a plátói szerelem után. Elisa még mindig favoritom: nagyon jól eltalálták a karakterét és megfelelõ színésznõt találtak rá. Szerintem teljesen logikus a viselkedése. De Mauricio is ajtóstul ront a házba, most erõszakolták meg és már szerelemrõl beszél. Pedig õ még orvos is,. igaz nem pszichológus, de értenie kellene, hogy még nem esett át a traumán, ezt fel kell dolgoznia.
A háttérbe szorult Elenából is többet látunk végre és ha még nem is olyan nagyon, de4 egy picinyke lázadást véfre mutat õ is.
Benitot sem értem. Szintén olyan zavaros a dolog. Hozzákényszerítik ahhoz a nõszemélyhez, de azt nem zavarja, hogy állandóan visszajár Cicushoz. Meg olyan lehetetlen az egész benne. Most miért nem nyaggatják a testvérei a csajnak, hogy nem foglalkozik a kicsiny hugicájukkal. Õszíntén szólva nekem ez a Benitos nagyon erõltetett.
Isabel Cristina, pedig, mint egy maskara abban az esküvõi ruhában, le nem venné magáról (igaz még csak a 15ig láttam), lassan már olyan, mint egy elmebeteg. Megszállotjává fog válni Emp.-nek, mert már annyira tart tõle. Kiváncsian várom, hogyan végzõdik majd ez a 3szög, de hogy ez egy egyáltalán nem normális kapcsolat az is 100%.
handi99 2011 szept. 30. - 11:05:08
(55/212)
Szia! Még tart a forgatás. Novemberben fogják befejezni. Kb. 150 részes lesz.
mano8405 2011 szept. 30. - 10:51:52
(54/212)
Sziasztok!
Segítséger szeretnék kérni mert a wikipédián 120 részesre van írva a sorozat és egy spanyol honlapon már a 126. rész is fent van. Kérdésem hoy tudja valaki pontosan hány részes a sorozat? Elõre is köszi az infót.
juan-ZSU 2011 szept. 29. - 18:38:30
(53/212)
Sajnálom Elisát hogy börtönbe került hagynia kellett volna hogy megvizsgálják az a szemét meg össze hazudott mindent de az ollóval megjárta.Isabella Cristina vagy ki mindig célzást tesz Emperatriz korára mint ha õ olyan fiatal lenne én nem tudom hogy volt Esther osztálytársa idõsebbnek néz ki tõle :)