6/10
suxel 2011 szept. 28. - 10:52:39 6/10
(52/212)
Huhh, hát tegnap kicsit elõre szaladtam a történetben és nem is gondoltam volna, hogy Elisa ilyen sokáig a börtönben fog maradni. Csöppet meglepõdtem. :O
raczkia 2011 szept. 27. - 20:50:02
(51/212)
Szerintem nagyon jó a fõcím zenéje
http://www.youtube.com/watch?v=Zu8nfISEVJU
6/10
suxel 2011 szept. 27. - 20:30:15 6/10
(50/212)
Nálam már javul a helyzet fokozatosan, s végre a mai részben már kezdtem szimpatikus jellemvonásokat felfedezni Spanicban is VÉGRE!!! Az Emp.-Alex kapcsolat nekem még mindig olyan szedett-vedett, ez viszont nem tetszik továbbra se. Valaki tudja, hogy mikor jelenik majd meg Elena csávókája, aki ott van a fõcímben is.?!:?!
8/10
Bözsemama 2011 szept. 27. - 18:36:24 8/10
(49/212)
Nálam a Cool-on a "Dél királynõje" viszi a pálmát. Ahhoz képest ez a sori zavaros, egyelõre nem nagyon tetszik, pedig Gaby Spanicot kedvelem. Azért nézem, hátha javulni fog még a helyzet.
juan-ZSU 2011 szept. 24. - 19:44:14
(48/212)
köszi :) akkor értem nagy sz.. keverõ az öreg már kb. 50. részig eljutottam de sokat tekerek rajta meg ugye nem is nagyon értem mi van de kíváncsi vagyok
6/10
suxel 2011 szept. 24. - 18:56:37 6/10
(47/212)
Nem néztem elõre a sorozatot, csak tudok egy-két infot. Mondjuk talán ez az egyik legnagyobb fordulat az egészben. A pénteki részt én még nem láttam, tegnap este dolgom volt. Csak arra tudok gondolni, hogy Elisa a szívében haraggal vált el Esthertõl, mert nem jött haza a szüleik temetésére. Mert nagyapó azt mondta õ elküldte a jegyeket, amiket azonban Esther nem kapott meg ugyancsak nagyapó "jóvoltából".
juan-ZSU 2011 szept. 24. - 15:27:08 Előzmény suxel
(46/212)
nekem is Elisa a kedvencem úgy látom sokunkat a lányok története jobban érdekel :)
nekem mindegy hogy Emperatriz és Alejandro összejönnek-e vagy nem nekem túl gyorsak voltak elõször találkoznak csók meg szerelem aztán kb.5 évig nem is találkoznak ezt a szerelmet fokozatosan kellett volna bemutatni de majd ahogy telnek a részek lehet megváltozik a véleményem

Suxel te elõre nézted már?mert akkor kérdeznék valamit amit nem értek :) elõre is köszi a választ

SPOILER

Elisa miután börtönbe került miért nem akar beszélni Estherrel?
Láttam hogy rácsapta az ajtót és azt nem értem hogy miért haragszik rá?

SPOILER
6/10
suxel 2011 szept. 24. - 11:28:26 6/10 Előzmény handi99
(45/212)
Kinézetre simán jobban illik hozzá!
handi99 2011 szept. 24. - 06:58:22
(44/212)
Valamiért nekem is Elisa a kedvencem.


"Am. szerintem esélytelen, hogy Esther és Alex összejöjjenek a végére, már csak a nagyobb korkülönbség miatt is, habár nekem az lenne a jobb, szimpatikusabb megoldás."



SPOILER:


Szerintem Esthernek jó lesz Nicolás (Jorge Alberti) is. Sokkal jobban illik hozzá, mint Alejandro.


SPOILER VÉGE.
SJQ 2011 szept. 24. - 02:24:54
(43/212)
oh, így már tökéletesen értek mindent :) köszönöm :)
6/10
suxel 2011 szept. 23. - 23:43:13 6/10
(42/212)
Nekem a csajok közül Elisa a kedvencem, aztán Esther, aztán Elena. Elisa meg Mauricio szerintem nagyon cukik, oh és Elisanak Sánta Annamária hangja nagyon talált nálam. Õ volt a Smallville-ben Loise, s ott is ilyen csipkelõdõs, mérgelõdõs volt. Nem tudom miért nem értem Alejandrto viselkedését, megveti elõször Emperatrizt mikor a templomban avgy hol összefutnak Alma Rosa halála után, aztán eltelik pár év és mintha mi sem történt volna. Nekem ez így nem logikus, akkor még baj, hogy megházasodott, most meg nem. Valahogy nekem nem illik össze akkor sem Gaby Spanic és Bernie Paz. Illetve ebben Gaby hol ellenszenves, hol meg nem. De a "lányaim" kárpótolnak. Am. szerintem esélytelen, hogy Esther és Alex összejöjjenek a végére, már csak a nagyobb korkülönbség miatt is, habár nekem az lenne a jobb, szimpatikusabb megoldás.
6/10
suxel 2011 szept. 23. - 23:37:05 6/10
(41/212)
Alma Rosa: Esther pótanyja szívbeteg volt és talizott Emperatrizzal, miután börtönbe csukatta Justot és Armandot (azt hiszem így hívták azt a debella pasast) - nem bírta a megpróbáltatásokat és miután meglátogatta a férjét az elõzetesben összeesett és a kórházban meghalt. Innentõl kezdve Justo Armandot okolta mindenért és Emperatrizt, akit mindig is gyûlölt. Armando pedig otthon a felesége halála után öngyilkos lett fõbe lõtte magát, de elmondta Elisanak, hogy Emperatriz felelõs mindenért és gyûlölnie kell azt a nõt. Esther ugye már Svájcban volt, oda "deportálta" a nagyapja nem adott neki jegyet, hogy hazajöjjön a temetésekre. Emiatt Elisa neheztel Estherre, de mostmár Justora is, mert mindenért õt okolja, hogy semmi sem történt volna, ha Esthert is rendes unokájának tekinti. Kijelentette, hogy nem hajlandó a gyámsága alatt élni, és elköltözött Gracielához az apai nagynénjéhez, aki igaz szegény körülmények között él. Esther Svájcban, Elisa a nénikéjénél, Elena a nagyapánál, elszigetelve nõttek fel, az évi egyszeri találkozást, amit a két édestestvér megbeszélt Justo nagyapó megakadályozta mindig. Emperatizt pedig gyûlöli Justo, igaz, hogy miután Emperatriz elmondott mindent bocsánatot kért tõle, de szerintem a vén sumák nem volt õszinte, mert a késõbbiekben sem fogja kedvelni. Jah és Emperatriz abban a hitben van, hogy Elisa a lánya, mert egyszer találkoztak a szülõk temetése után és õ ilyen bosszúálló, méregzsák típus volt és ezt hazudta Emp.-nek, hogy õ a lánya. Ha van még valami nyugodtan kérdezz!
Anita15 2011 szept. 23. - 22:34:40
(40/212)
Amúgy nagyon tetszik ez a sorozat! :)
Anita15 2011 szept. 23. - 22:34:15
(39/212)
Én is csatlakozok azokhoz,akiket a 3 lány története jobban leköt,mint Emperatrizék-é. :D
Szerintem Esther sokkal jobban megérdemelné,hogy Alejandro õt szeresse.

Ben! Adriana Louvier karaktere a La Heredera-ban hogy hal meg? :O
juan-ZSU 2011 szept. 23. - 20:32:29 Előzmény suxel
(38/212)
ezzel én is így vagyok a lányok sorsa jobban érdekel mit Emperatrizé és Alejandroé pedig velem ilyen még nem volt hogy a fõszereplõk kevésbé érdekeljenek
most hogy felnõttek a csajok már jobb :)
juan-ZSU 2011 szept. 23. - 20:28:44
(37/212)
az elején nem tetszett annyira de most hogy elõre belenéztem mi lesz jobban megtetszett olyanok lesznek amikre nem is gondoltam volna :)
BEN1986 2011 szept. 23. - 19:39:12
(36/212)
Nekem nagyon tetszik a sorozat bár Adriana Louviert nem bírom elviselni nem tehetek róla. Engem a La Herederában idegesített de abban hamar kivonták a forgalomból. :) A Justot alakító Sergio de Bustamante itt sem bír magával. A La Dudában is egy gazembert játszik.
BEN1986 2011 szept. 23. - 19:34:50
(35/212)
Itt Monica Naranjo énekli a fõcímdalt.
dora13 2011 szept. 23. - 18:45:36
(34/212)
Sziasztok!

Ebbe is Gaby énekli a fõcimdalt? Ha igen akk sokkal jobb let a hangja mint a Második Esélyben volt.
SJQ 2011 szept. 23. - 18:08:20
(33/212)
Sziasztok

Nem láttam egy hete a sorozatot, ezért kicsit lemaradtam (mondjuk elõtte se voltam még benne annyira nagyon :))
Szóval lenne kedves vki, és elmondaná, hogy mit történt Ester apjával és a pótanyjával?? És miért van a többi testvér besértõdve stb? :)

Köszi :)

Ja és az öreg(don gusto vagy mi a neve) miért haragszik Gabriela Spanicra?