Téma: A dadus

Nannyfan 2006 okt. 27. - 13:05:04
(261/681)
Eléggé lehangoló a helyzet. Ha már egy híres személlyel ez megtörténhet.. Dehát számos ilyen esetrõl lehet hallani. Én a könyv hatására kedveltem meg a színésznõt. :) Akkor jöttem rá, hogy Fran Fine és Fran Drescher szinte egy és ugyan az a személy. :) Nem gondoltam volna, hogy ennyire hasonlít a karakterére. :) Azóta is imádom! :)
The Nanny 2006 okt. 26. - 21:53:06
(260/681)
A holnapi rész kihagyhatatlan jelenete a "Here comes the woman in black". :-)))))))
The Nanny 2006 okt. 26. - 21:47:07
(259/681)
Mit szóltok a leendõ Sheffield-võhöz? Helyes pasi. Szegény Niles, sorban kapta az információkat, hogy micsoda korlátlan lehetõségeket kínál a fehérnemûmodellkedés! :DDDD
És C.C. a félresikerült botox-kezeléssel! Olyan szájmozgással volt, mint annak idején Pandacsöki Boborján.
The Nanny 2006 okt. 26. - 21:14:17
(258/681)
Látom, szóba került részletesebben Fran személyes sorsa, a szörnyû betegsége, meg hogy szerencsésen túljutott rajta és újra egészséges. Ha belegondoltok, elég furcsa, hogy nem igazán élvezhette a betegségével kapcsolatban az ismertséggel, a hírnévvel, a jó értelemben vett sztársággal járó viszonylagos elõnyöket. Azt is mondhatjuk, inkább hátrányban volt. Hiába ment egyik orvostól a másikhoz, két éven át valahogy csak nem akarództak kideríteni, mi a problémája. Ilyen-olyan eseti, tüneti kezeléseket, gyógyszereket kapott, de semmi nem vitte elõre, sõt számos esetben még tetézte is a gondjait. Pedig biztos, hogy megbízhatónak mondott és ajánlott dokikat keresett fel, nem kis pénzért. És amikor végre a helyes diagnózis után jött a mûtétje, arra a sajtó hiénaszerûen lecsapott...
Az a szerencséje, hogy alapból derûs személyiség hatalmas akaraterõvel és csupa ilyen ember vette-veszi körül a mûtétje óta.
The Nanny 2006 okt. 26. - 19:15:55
(257/681)
Ja, és mennyire passzolt hozzá a zene, Hacsaturján Kardtánca! :-DDD
Nannyfan 2006 okt. 26. - 17:44:15
(256/681)
Ja és még valami, a mai rész is ütõs lesz!!!!!!!!!!!!! :))))
Haláli amikor Max végigkergeti a házon Fran-t !!!!!!!!!!!!!!! :)))))) :D :D
Nannyfan 2006 okt. 26. - 17:42:59
(255/681)
Tegnap volt a Sara's Parents epizód. Az volt a 6. évad 4. része. A 6. évad 22 részes, tehát még 18 rész van hátra.
Ezután a hét után még 3 hét. :(((( De gyorsan telik. :(((((((((
Nannyfan 2006 okt. 26. - 17:39:01
(254/681)
Fran-el minden rendben azóta. :) Lehet róla olvasni a neten. Ha rákeresel elég sokmindent kiad róla. Az igaz, hogy leginkább angolul lehet róla sok infót megtudni, de magyar oldalakon is említik. Angol oldalakon meg szinte bármit megtudhatsz róla. Én is onnan informálódok. :)
robertina 2006 okt. 26. - 13:47:12
(253/681)
Nam tudjátok véltelenül hány rész van még a soriból?
méhecske 2006 okt. 26. - 12:09:02
(252/681)
Köszi Nannyfan! Te tényleg mindent tudsz!
Borzasztóan sajnálom Fant, nem lehetett könnyû ezt végigcsinálni (senkinek sem az), remélem, teljesen meggyógyult!

Az ismétléssel kapcsolatban: szerintem is ismételni fogják, mert a Rém rendes családot is újra és újra elkezdik. Nálunk ez a két sorozat az esti program. A dadust én imádom, a rém rendest pedig a 6 éves fiam és a férjem, meg én is persze :-)
Nannyfan 2006 okt. 25. - 18:57:36
(251/681)
Fran-nek méhrákja volt. 1998-ban jelentkeztek nála a tünetek. Ekkor forgatták a Dadus utolsó évadját. Ekkor még nem tudta, hogy mi a baj, csak azt tudta, hogy baj van. Hiába járt orvoshoz, nem jöttek rá a problémájára.
Megmûtötték és ezáltal örökre le kell mondania a gyerekáldásról.
Ezt részletesen elolvashatod A Vissza Az Életbe c. könyvében. Ebben a könyvben minden benne van a betgségérõl. Ha beírod a google-be , hogy Fran Drescher a könyvét is kidobja. :)
Nannyfan 2006 okt. 25. - 18:49:38
(250/681)
Szia! Üdv a fórumon!! Lehet, hogy a nászutas részt csak én lihegem túl. :) Rám annó nagy hatást gyakorolt.
Miután Fran leesett a hajóról Max-el egy lakatlan szigeten kötöttek ki. Otthon meg rettenetesen aggódtak értük. Fran és Max elég rendesen összemelegedtek a szigeten. Ide tényleg az egész részt kéne leírni, szöveghûen. Ami a poén, hogy C.C. találja meg és "menti" meg õket.
Nem kell csüggedi, hogy nem láttad, ahogy a Cool-t ismerem úgy is elkezdi hamarosan ismételni. :) Ez az utolsó évad. Ezzel a héttel együtt még egy szûk hónap és vége a sorozatnak, utána meg úgyis leismétlik. :) Eddig legalább is ezt csinálták az elsõ 3 évaddal.
méhecske 2006 okt. 25. - 10:56:48
(249/681)
Kedves Nannyfan!

Milyen betegségrõl írtál egy korábbi hozzászólásodban Frannel kapcsolatban? Én nem tudok errõl semmit. Írd meg légyszi!
méhecske 2006 okt. 25. - 10:34:29
(248/681)
Sziasztok Fórumozók!

Csak most találtam rátok és nagyon örülök, hogy nem csak én imádom ezt a sorozatot!
Nem vagyok nagy sorozatnézõ, nem érdekel a sok brazil, meg nem tudom milyen sorozat, de ezt imádom! Annyira jó, hogy minden este lesem az órát, mikor kezdõdik.
Azt gondoltam, hogy a hónapok óta várt esküvõ után nem lesz téma, de azt gondolom, nem lesz ilyen probléma és nem fogják abbahagyni a csúcson a sorozatot.

És sajnos én sem láttam a pénteki részt, mert elutaztam, hétfõn az ismétlést pedig azért nem, mert dolgoztam. Tényleg annyira jó volt? Mi történt a nászúton? Tudom, hogy nem lehet egyszerûen leírni, de mégis....! Aki tudja, írjon egy pár mondatot róla!!!
Nannyfan 2006 okt. 24. - 07:21:02
(247/681)
A csissegõs rész.... :D :D Teljesen lezsibbadtam a fordításon!! :)) A mosdós jelenetben amilyen dumát ezek levágnak!!!!!!!! :D :D Minden elismerésem a fordítónak!!!!
ókidli 2006 okt. 22. - 21:43:10
(246/681)
Elnézést a zargatásért. Én is imádom ezt a sorozatot, de lemaradtam az esküvõs részrõl. Nincs meg valakinek, nagyon szeretném megnézni. Végig erre vártam, mármint a sorozaton belül. Elõre is köszi
Nannyfan 2006 okt. 22. - 09:30:44
(245/681)
Hétfõn nézd mg vagy vedd fel. :) Azt látni kell, nem lehet csak így elmesélni! :) Megnézed és jó alaposan kitárgyaljuk! ;)
robertina 2006 okt. 21. - 10:48:26
(244/681)
de kár! én nem láttam a tegnapi részt! megöl a kiváncsiság! Ne kimélj! Mondd el!
Nannyfan 2006 okt. 20. - 10:17:09
(243/681)
Ja és még valami!!! A ma esti rész a Dadus legjobban sikerült epizódja!!!!! EZ A KEDVENCEM!!!! A nászút!!! :))
Mindenki gyûrkõzzön neki hatalmas lendülettel!!!! EZ AZ ABSZOLÚT CSÚCS!!!!!! Ezt a részt kismilliószor visszanéztem, de még mindig nem unom!!!!! :D
Nannyfan 2006 okt. 20. - 10:14:30
(242/681)
Szia! Üdv ezen a fórumon! :)