Téma: A dadus

The Nanny 2006 nov. 16. - 07:25:05
(321/681)
Igen, az a "Yetta Maggie-nek nézi C.C.-t" jelenet nagyon poénos volt. :DDDD

És az is, amikor a rész elején hazaállít a reptérrõl a pacuha, zilált C.C., és amikor elindul a konyhában, darabos a járása, khm, az egyik tûsarok, hopp, ottmaradt... :-DDDD
Lizzy Sheffield 2006 nov. 15. - 18:43:47
(320/681)
A mai részben tök ari volt mikor a Yetta közölte vele (persze azt hitte h Maggie az) h mit tudott meg C.C.-rõl és Niles-ról! Tök jó volt!!!! Meg utána felhívta Londonban Niles-t h mostantól barkácsboltban lesz! :D:D:D:D:D

Limuzinos rész is jó volt! Tûsarkú az ablakban!
The Nanny 2006 nov. 15. - 07:24:50
(319/681)
Az a jelenet közhelyekkel teli, de teljesen pozitív értelemben közhelyes, ennek így kellett lennie. :-) C.C. is megérdemli a boldogságot. Tényleg madarat lehetett vele fogatni, és nekiállt dalolni is hozzá! :-DDDDD

Meg amikor este Niles nagy hanggal bejelentette, hogy õ bizony álmos, és megy lefeküdni, C.C.-nek se kellett több, elegáns hátramenetben elõadta, hogy kimegy az ajtón, aztán uccu fel az emeletre.... :-DDDDD
Nannyfan 2006 nov. 15. - 07:13:24
(318/681)
Niles és C.C.. Rég várt pillanat...... Nagyon tetszett C.C. virágos ruhácskája és a csogálatos napunk van szöveg a teraszon! :D
Nannyfan 2006 nov. 15. - 07:11:56
(317/681)
:))))))))))))))
Ez a Titanic nekem gyanúúúúúús. Fran imádhatja azt a filmet. Láttam egy frenetikus reklámot (CBS reklám), ahol Fran és Max esküvõjét hírdették. Titanicon volt ez a két lökött és a hajó orránál lévõ "húú szabad vagyok" Dicaprio-s jelenetet figurázták ki. Mellesleg szétröhögtem rajta az agyam! :D
Nannyfan 2006 nov. 15. - 07:08:07
(316/681)
A CBS is elmehet ám oda..... Ennél undorítóbb dolgot nem is tud csinálni egy társaság. Ez szigorúan üzlet, a rajongók meg nem számítanak. Ilyenkor felejtik el, hogy õk a nézettségbõl élnek. Nézõk nélkül lehúzhatják a rolót.
Szerencse, hogy Fran kiharcolta, hogy legyen rendes vége. A fene majd meg evett volna ha így fejezik be!
Nannyfan 2006 nov. 15. - 07:04:02
(315/681)
Na igen, még mindig fûznek érzelmi szálak Mihályi Gyõzõhöz. :)
Az énekes jeleneteket feliratozással oldották meg. Nem rossz. Legalább megoldották. :)
The Nanny 2006 nov. 14. - 20:30:11
(314/681)
Az elõzõ hozzászólásból kifelejtettem Fran lényegre tapintó, mindent kifejezõ megállapítását, amikor ment ajtót nyitni Niles helyett: "Niles már évek óta nyitogatja ezeket az ajtókat, de most olyan ajtót nyitogat, amit már évek óta nem nyitogattak." :-DDDDDDDD
The Nanny 2006 nov. 14. - 17:41:22
(313/681)
"Viszketek vagy amit kapartok!"
"Szentivánéji alom!"

Bocsánszky Zsuzsanna is mindent belead az utolsó részekbe!
De, persze, már egy ideje megbizonyosodtunk róla, hogy tud õ brillírozni, ha akar! :D

Na, és Yetta meg a Titanic-jelenet a párás körablakon az ötujjas kézzel! :-))))
The Nanny 2006 nov. 14. - 13:36:08
(312/681)
Szia!

Gyere a fórumra gyakrabban! Megéri! :-)
Lizzy Sheffield 2006 nov. 14. - 13:22:46
(311/681)
Sziasztok ismét!!

Végig olvastam onnan a fórumot h írtm neketek! :D Kicsit hosszadalmas volt,de megérte! Én is észrevettem, hogy nincs sok rész hátra! De még mindig reménykedek benne h újra adják vmikor!

Mindig követe a részetek az angol honlapokon és próbál fordítani. A mai részben lesznek énekes részek. Nagyon kiváncsi vagyok rá!!
The Nanny 2006 nov. 14. - 13:16:44
(310/681)
A tegnapi résztõl kezdve ezek már azok az utolsó részek, amiket annak idején a CBS-nél sutba akartak dobni, majdnem sitty-sutty véget vetve az amúgy is végkifejlet felé közeledõ, hat éven át sikerrel sugárzott sorozatnak. Nemcsak azért volt tegnap a rész elején "az elõzõ rész tartalmából" kezdet, mert az elõzõ rész azzal maradt abba, hogy "folytatjuk", hanem azért is, mert a két rész adásba kerülése között nem a szokásos egy vagy két hét, hanem több hónap (!) telt el...
The Nanny 2006 nov. 14. - 13:01:50
(309/681)
Remélem, a mai részben a musical-szövegeket valamilyen formában érthetõvé teszik minden nézõ számára. Akár szinkronizáltan, akár feliratosan. Különösen a végén Niles produkciójának van mondanivalója, amit nem ártana nem kihagyni. A 2. szezon 22. részében, amikor meghallgatásokat tartott Max és C.C., akkor C.C. felléptette Niles-t az "inas Niles" bemutatással, és akkor (kerítettek neki egy szinkronénekest, mert én azt nem Schnell Ádám hangjának hallottam, bár még nem hallottam õt énekelni, szóval õ is lehetett, de a lényeg az, hogy) jó orgánumú énekhanggal szinkronizálva hallhattuk, mit énekel Niles. Jó lenne, ha most (is) elõrukkolna valami frappáns megoldással Bocsánszky Zsuzsanna meg Dóczy Orsolya.

OFF: "Megfejtettem", hogy miért írhattad a Fazekas Mihály nevet: összeraktad a két szinkronhang vezetéknevét. :-) OFF VÉGE.
Nannyfan 2006 nov. 13. - 19:47:17
(308/681)
Rossz szóhasználat. Nem folytatják, hanem újra adják. Sajnos azzal én is tisztában vagyok, hogy jövõ hétfõn vége lesz. :(
SgtStalker 2006 nov. 13. - 17:42:43
(307/681)
Nem fogják. Megnéztem a sorozat eredeti honlapját és ott azt láttam, hogy a 145. rész az utolsó, többet nem csináltak.
Nannyfan 2006 nov. 13. - 11:01:06
(306/681)
Remélem tényeg csak átmeneti idõszak. 19.00 a Dadus-é. Annyira megszoktam a dolgot. Bár lehet, hogy kell is egy kis szünet. Így nagyobb lesz az öröm, amikor majd folytatják. :)
Nannyfan 2006 nov. 13. - 10:48:02
(305/681)
Hoppá! Ezt az égést..... Szegény Mihály, István akart lenni. Bocs, égek mint a rongy.
Sokat változott a hangja az biztos. :)
The Nanny 2006 nov. 13. - 09:00:56
(304/681)
Szerintem nem kell sok idõ és újból adják, a Bette-bõl nem készült olyan sok rész, nem is volt akkora sikere, bár vannak benne jópofa jelenetek.

Elvonási tüneteid nemcsak neked lesznek... :-))))))
The Nanny 2006 nov. 13. - 08:58:14
(303/681)
Azt a Fazekas Mihályt ugye, csak viccbõl írtad? :))))) Bocsi, de egybõl szemet szúrt, hogy mit keres itt a Ludas Matyi szerzõje. :-DDDD

Egyébként igen, most Fazekas István természetesen beszél, nem erõlködik. Vagy csak megszoktuk... De nem, tényleg jól szinkronizálja mostmár Maxwellt.
Nannyfan 2006 nov. 13. - 07:44:56
(302/681)
Megnéztem a jövõ hét keddi mûsort és nem kellett volnaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((
Hétfõn vége lesz a Dadusnak :( és keddtõl Bette-t fogják vetíteni. :((( Asszem súlyos elvonási tüneteim lesznek! :(((((((((((((((