Téma: A dög

7/10
Semprini 2008 jan. 07. - 11:56:53 7/10
(5/45)
Kb. olyan ez a film, mint ha az Alkonyattól pirkadatig és a Hullajó bizarr ötvözete lenne, csak vámpírok illetve zombik helyett itt kanos szörnyeket kell irtani.
A film a horror és a vígjáték fura keveréke, de azért a horrorhoz áll közelebb, viszont néhány jelenet a végtelenségig eltúlzott, ami nyilván szándékos volt az alkotók részérõl, de nem humoros, inkább groteszk hatást kelt. A szörnyek szerintem egész tûrhetõen meg voltak csinálva, csak keveset mutatták õket, és túl gyors vágásokkal, ami elég zavaró voltt.
A szereplõk egy része elég szánalmas; errõl a csapatról nehéz elhinni, hogy egy ilyen szörnyhordával felvehetik a harcot. Márpedig a végére még így is maradnak páran - és nem feltétlenül azok, akikrõl azt gondolnánk elsõ ránézére, hogy kitartanak a film végéig...:-)
7/10
k11zoltan 2008 jan. 07. - 11:53:40 Előzmény bbit
(4/45)
Szerintem pedig igen jó film!

Persze több benne a vicces mint a véres jelenet, de azért horrornak sem utoló.

A poénok pedig oltáriak, már rögtön az elsõ perctõl!

Ja, és Krista Allen is bombanõ. (még mindíg)
4/10
King Diamond 2007 ápr. 09. - 17:10:39 4/10
(3/45)
Nemrég láttam a filmet és sajnos sokkal jobb is lehetett volna, legalábbis a története alapján. Azok a nem tudom micsodák elég szarul voltak benne megcsinálva...
Charmante1 2007 ápr. 01. - 12:24:05
(2/45)
Szerintem meg jó film!Sokat lehet rajta nevetni:)
bbit 2007 márc. 27. - 22:39:40
(1/45)
Sajnos ez egy nagyon rossz film, még a maga kategóriájában is. Kis túlzással nézhetetlen, de az utolsó 10 percért azért érdemes kitartani. Nem is értem az IMDB 6.4-es pontszámát, én még a 4.4-at is túlzónak tartom... Számámra az egész film atmoszférája valahogy nem jött át, paródiának meg nagyon gyenge volt.