k and j 2007 febr. 10. - 13:08:54
(5/425)
Kellemes csalodas volt, nagy hatast gyakorolt ram.
Ronaldo 2007 febr. 06. - 18:16:25
(4/425)
Ez egy csodálatos film, aminek a végét bevallom, megkönnyeztem.Mindenkinek csak ajánlani tudom, bár elõre borítékolom, hogy sokan fikázni fogják a egy-két naturálisra sikerült brutkó jelenet és a mûfaj meghatározás miatt.A film ugyan fantasy elemekkel tûzdelt(ez a bemutatóból is látszik), alapvetõen egy dráma.A fantasy elemek is helyenként darkosak, van ahol már-már a horrorisztikus felé közelítenek.Én többszöri megnézés után is azt mondom, hogy ez így van jól, ez így tökéletes.A film stílusához valahogy nem is illett volna szirupos mesevilág és a véres jeleneteknél szolídan elforduló kamera.
Kutyatron 2007 jan. 21. - 02:10:38
(3/425)
Uhhh ez a film nagyon el van találva.
marmyk 2007 jan. 15. - 06:25:51
(2/425)
Hát sikerült a filmet látnom pár hete. Amúgy is nagyon szerettem az ehhez hasonló történeteket, és képvilágot. De ez a film nekem q*va jó volt. Nagyon várom a mozit. Biztos megyek. Mert ott nagyobb lesz kép, mint itthon a TV-men. Klafa mese.
Helios 2007 jan. 15. - 04:01:55
(1/425)
Hát nekem eszam-f*** megállt mikor megnéztem a trailert. Szerintem nagyon szép. Mondhatni remekmû volt az a kevert bogaras, varázslatos, néhol durva, néhol gyönge, néhol pedig elkápráztató világ amit láttam. Szerintem érdmes megnézni a Canne filmfesztiválon állítólag elég nagy sikert aratott. És akinek az nem elég azt ajánlom nézze meg a tralerét mert tényleg nagyon szép.