Coleman 2010 szept. 04. - 12:42:28
(5/25)
Szerintem is kiváló film, tényleg az egyik legfeszültebb, ami valaha készült és emellett sokatmondó is. Egyetlen nagy gondom van vele: a bevezetés rettenetesen el van nyújtva: több mint 50 perc telik el, mielõtt beszállnának a teherautóba. Fontos a film üzenete és Clouzot jól mutatja ezt meg, de mégsem kellett volna erre 50 percen felüli idõt szánni.
10/10
Dánielvagyok 2010 máj. 23. - 22:01:41 10/10
(4/25)
Nagyon jó film !! :D
hutizs 2008 márc. 26. - 19:11:45
(3/25)
A félelem bére számomra a közelmúlt egyik legmaradandóbb filmélménye. Elõtte nem láttam soha, most a férjem ajánlotta, hogy õ emlékszik rá, érdemes megnézni. Igaza volt. Sok mai unalmas, gagyi akciófilm példát vehetne róla, hogyan kell az izgalmat fokozni, mivel lehet a nézõt a TV elé szegezni. Pedig amikor ez a film készült, még nem állt rendelkezésükre olyan technika, mint most. Véleményem szerint pont ez az oka, hogy olyan jó lett a film, mivel olyan feszültségkeltõ eszközöket kellett alkalmazniuk, amit a mai filmgyártók már nem használnak, és a nézõk sem szoktak hozzá.
Gyerekek kivételével mindenkinek ajánlom. Nagyon jó, izgalmas film.
zszoltan 2007 máj. 17. - 16:25:34 Előzmény graniti
(2/25)
Úgy érted, a film gyengébb a képregénynél? Pedig én a képregény ajánlására akartam megnézni a filmet...
graniti 2006 okt. 15. - 22:05:59
(1/25)
Ezt a filmet én elõször képregényben olvastam a Füles újságban, majd annak hatására könyvben /ha jól tudom "Olcsó Könyvtár sorozat :)/. És csak utánna láttam filmen. A tetszési sorrend ugyanez maradt nálam, bár a filmben is sikerült a könyv hangulatát átadni.