Téma: A fiú sorsa

10/10
jászvezér márc. 29. 00:37:52 10/10
(5/5)
Hát én nem tudom kerültem e ilyen állapotba valaha film után.. Totálra vágott teljesen, nálam ez most teljes k.o....
Sírás kerülget most is... Nem kellett volna megnéznem....
10/10
bnorbi007 márc. 02. 12:01:37 10/10
(4/5)
Lassan már egy hónapja, hogy megnéztem a filmet és még mindig a hatása alatt vagyok. Annyira örültem a végén mikor ismét együtt volt a család, erre megtörténik egy akkor csattanó, amire abszolút nem számítottam. Kőkemény dráma, amely tökéletesen ábrázolja a való világot. Teljes mértékben együtt tudtam érezni a fiúval. 10/10
7/10
Ahoj poplacsek febr. 25. 21:54:59 7/10
(3/5)
basszus, folyton párhuzamosan vannak fenn film adatlapok ezen a portálon, valaki tegyen már rendet

https://port.hu/adatlap/film/mozi/a-fiu-sorsa-the-son/movie-252728
6/10
sexykex febr. 25. 19:00:01 6/10
(2/5)
A lövés után azt mondtam, legalább megoldódott. De, persze nem! Valamiért tönkre ment az első házasság és ha marad a fiú, tönkre ment volna a második is. (A nagypapi bezzeg megoldotta volna.) Ha az „öreg farkas” sem tudja feldolgozni a történetet, akkor az öngyilkosság feleslegessé válik.

Az ember valószínűleg hamarabb fog eljutni a kozmosz megismeréséhez, mint a saját agyához. A végtelen nagynak és a végtelen kicsinek is vannak törvényszerűségei, amik felfedezhetők. Az idegek játékának azonban csak meglepetései vannak.


Nem rajongok az ilyen emberi sorsdrámákért, de attól még nézhető a történet.
8/10
vandorbab jan. 27. 23:15:47 8/10
(1/5)
A rendező „Az apa” című filmjével már beírta magát a „pszichiátriai kezelések” naplómba.
Ez a filmje is időpontért kiált.
Tinédzsernek lenni nem könnyű, de ennél csak egy tinédzser szüleinek lenni nehezebb.
Meddig kamasz a kamasz és hol kezdődik nála egy végletes mentális zavar?
A szülőnek kell eldönteni, hogy az ő kamasza éppen a hormonjaival vagy a lelkét szétzúzó démonjaival küzd.
A rossz döntések után pedig bárkit megleckéztet az örök bűntudat.