aricsys 2011 nov. 05. - 11:13:56
(337/657)
oké....oké...:-D
További feltevéseim:

1
Mivel a Film+ nem vetítette le a végsõ összecsapást, feltételezhetjük, hogy kiálltak a világbéke melett, hiszen egy egész háborút akadájoztak meg!
2
Azt gondolták a csatornánál, hogy ilyen kései órán, elég álmosak lehetünk, ezért kicsit szájbarágósan vetítik a filmet, hogy felfogjuk, miszerint kirúgták a védelmi minisztert...
3
A Film+ szerint sohasem jön el a függetlenség napja...

Mindenesetre, ma ismét mûsoron lesz a film. Ma is odaûlök megnézni, mert lehet, hogy most nem rúgják ki a védelmi minisztert!
Képzelhetitek, mekkora csalódás lehetett szegény Will Smith-nek, hogy nem tudott felszállni az ûrhajóval...
10/10
BLM 2011 nov. 05. - 11:04:49 10/10
(336/657)
Valóban így helyes, de nem akartam ennyire "tudományoskodni"...
Nálad a pont!:)
Kimber 2011 nov. 05. - 11:01:28
(335/657)
Tegnap SPOILER nem fenyegette a filmet..:-o
7/10
offtopic
pozsizsuzsi 2011 nov. 05. - 10:59:28 7/10
(334/657)
még helyesebben kontinuum.
10/10
BLM 2011 nov. 05. - 10:56:59 10/10
(333/657)
Majdnem jó:)
Nem kötözködni akarok, de helyesen: kontínium...
A többivel egyetértek:)
aricsys 2011 nov. 05. - 10:37:19
(332/657)
Tegnap este voltunk itt egy páran, akik betegre röhögtük magunkat, szegény védelmi miniszter folytonos kirugdalásán. :-D
De lehet, hogy a Film+ áttért az ismeret terjesztõ csatornákhoz, és így kívánta igazolni Stephen Hawking téziseit, a táguló világürrõl, a feketelyukakról, és a tér-idõ kontinumról...
:-D
WaGaDoRn 2011 nov. 05. - 10:24:00
(331/657)
Egyik kedvenc filmem Emmerich bácsitól. Ez a film annak ellenére is jó, hogy mikor legyõzik az UFO-kat a világon mindenhol nappal van :). De amit a film+ mûvelt vele tegnap este,az kritikán aluli (minap a Filmmúzeumon is volt hasonló,ahogy hallottam). Talán a ma délutáni ismétlésben is benne lesz ez a baki?
sanawad 2011 nov. 05. - 10:20:36
(330/657)
Eszméletlen :) Az elsõ ismétlés után azt hittem, ha a film+ "szakemberei" elnézést nem is kérnek, de legalább észreveszik, hogy elszúrtak valamit, és kijavítják a hibát. Ha már elõtte egy hétig reklámozták, hogy most jön ez a film, talán odafigyelnek rá. De nem. Mivel videora akartam venni, pontosan tudtam, hogy nagyjából 18-20 percenként vágnak be reklámot, ezt sosem mulasztják el (noha az önreklámoknak nem tudom, mi értelme van ilyen sûrûn, azonkívül hogy megakasztják a filmélményt, és bosszantják a nézõt). Mindenesetre elõször arra gyanakodtam, nekik is "részekre" van darabolva az egész film, ami illeszkedik a reklámblokkokhoz, tehát a "vetítés" 18-20 perccel elnyúlik, mert elcserélték valamelyik videofile-t. De ez sem. A dolog az "idétlen idõkig" egyes jeleneteire kezdett emlékeztetni. Ráadásul, amit egyáltalán nem értek, minden egyes ismétlésnél egy picit hosszabbra nyúlt az a pár perces idõszak, ami a film valós folytatása lett volna. Sõt. A harmadik ismétlés után már reklámblokk nélkül is visszaugrott arra a jelenetre, amitõl állandóan ismétlõdött a film. Ezt még mûszakilag se tudom elképzelni, hogyan történik, mivel nem láttam a részletek ismétlõdésnél a dologban rendszert, sem idõbelileg (tehát hogy mindig ugyanaddig a pontig fut a film, és akkor ugrik vissza), se munkaoldalról (tehát hogy esetleg tényleg lenne egy ügyeletesük, aki a reklámblokkokat irányítja manuálisan, persze minek fizetni egy ilyen ügyeletest...), szóval hogy ez hogyan történhetett, számomra érthetetlen. Azt mindenesetre jól jelzi, hogy kevesebbet kellene tévét néznem... árt az idegrendszernek ilyeneken dühöngeni. Természetesen az utána következõ filmet, bár eredetileg videora akartam venni, ezek után már szintén nem néztem meg.
tobicsilla 2011 nov. 05. - 10:13:28
(329/657)
Én ezt írtam a facebookra, mert a film+.hu-n nem tudtam hozzászólni:
A film+ on nézném a függetlenség napjàt mert szeretem a filmet, ha bàrmilyen hihetetlen nem harmadszor kezdõdne ugyan attòl a jelenettõl én ilyet még nem pipàltam :-) osszàtok meg hâtha egy filmpluszos kolega elolvassa :-)

4edszer indul ùjra esküszöm h nem dvd-t nézek

Most meg elkezdték a következõ filmet ez nagyon komoly :-)

Látom nem csak én jártam így :)
10/10
Bigpapa 2011 nov. 05. - 10:05:47 10/10
(328/657)
Ha eszük van, ma a filmet a végével kezdik :)))))))))))),mert így, ha elkezdõdik a tegnapi ismételgetés, legalább mindenki tisztában lesz a végével :D LOL Film+
10/10
Bigpapa 2011 nov. 05. - 09:59:47 10/10
(327/657)
Hát tegnap történelmet írt a film+ :)))))))))))) végem volt tõlük :)
Néztem a filmet, és amikor kirúgták a védelmi minisztert, kimentem a fürdõbe,de felhangosítottam a tv-t. Aztán matattam a konyhában, hazajött a párom, dumáltunk, visszaülök a tv elé és ismét kirúgták a védelmi minisztert :)))) és megint vadászpilótákat toboroznak :))))))) Mondom, ez Deja vu :))) de neeem, mert még párszor kirúgták szegény faszit, néhányszor megfázott az ufó,de a legjobb az volt, amikor a tucadik ismétlés alatt megjelent felül, hogy következik a szörnyek szigete :)))) Mondom a páromnak, na ezt a filmet nem adják le végig....és abban a percben vége is lett :)))) Szegények,akik elõször látták volna ezt a filmet, sosem tudják meg,mi lett a vége, mint ahogy azt sem, hogy nem értelmi fogyatékosoknak készült, hogy egy jelenetet 4x adjanak le.
Én arra tippeltem, hogy a technikus rákönyökölt az ismétlõ gombra és a 12. fejezetet végtelenítette.:))))

Nem tudom,ki maradt még a képernyõ elõtt,de a szörnyek szigete kezdete ütõs volt. Damilon belógattak egy kis repülõ makettet, amin a párom gyakorlatilag sírva röhögött,mert neki 5 évesen profibb makett lógott a szobája mennyezetérõl,mint amit ebbe a hálivúdi mûalkotásba betettek. Itt el is kapcsoltunk.Nem,mint ha meg akartuk volna nézni Lorenzo Lamas alakítását :)))

Amúgy imádom a Függetlenség napja filmet, meg is van több verzióban,de ha adja a tévé, szívesen megnézem. tegnap azért kapott a humorérzékem rendesen :)))))
AvatáR Gil Maerth 2011 nov. 05. - 09:53:32
(326/657)
úgy látom máso9knak is szemet szúrt a tegnapi borzasztóság- nagyon beragadt a lop valahol mert5 ugyanazt a jelenetsort vagy 4 x
leadták - majd hanyagul nekikezdtek a Szörnyek szigetének.
Nem igaz, hogy senki nem látta a külsõ képet.
:(

teljességgel fel vagyok háborodva hogy normálisan nem tudták végigadni.
Rossz lett a CD vagy mi? :(
ráadásul pont a Vége legjobb jeleneteit !

:-(

és az rengeteg reklám? minek?
így kellett takargatni hogy semmit nem tudnak kezdeni a hibával?
legalább kiraktak volna egy bocsánatot, egy elnézést kérõ üzenetet ! s alatt hátha tudnak valamit kezdeni :(
de nem, azt sem :(
6/10
kevinspéci 2011 nov. 05. - 09:53:08 6/10 Előzmény TVterror
(325/657)
Mikor visszaugrott a film, a néger csávesz megint ott aludt a billentyûzeten, el is kezdtem háborogni, hogy végveszélyben az emberiség, de ez a marha mindig csak döglik. De utána megint õrjöngve beviharzott Goldblum, s akkor már leesett a tantusz. :)
andy65 2011 nov. 05. - 09:50:47
(324/657)
Szép napot! Én kb. 10-15 évvel ezelõtt láttam elõször a filmet, szilveszter napján éjfélkor volt a fõmûsor. Már akkor elnyerte tetszésem, és a mai napig az egyik kedvenc filmem. Tegnapi nap este 21-tól volt mûsoron a Film+-on.Gondoltam rég láttam, hát megnézem. A film vége felé 4x ismételték reklámokkal tarkítva ugyan azt a jelenet, majd befejezés nélkül vége lett a filmnek. :(. Megfogadtam, többé nem nézek Film+-t. Közel éjfélig nem tudtak leadni egy másfél órás mûsort - felháborító!!!!!!!!!!!!!!!
6/10
kevinspéci 2011 nov. 05. - 09:48:06 6/10 Előzmény seatnorbi
(323/657)
Többször is ismételt? Csak mert az elsõ fennakadás után megnéztem addig a részig, ahol visszaugrott (kíváncsiság...), s ott szépen ment tovább, erre kinyomtam a tévét. De akkor megint elkezdtek ismételni a barmok?

Film+, szégyelld magadat!
6/10
kevinspéci 2011 nov. 05. - 09:41:40 6/10 Előzmény vlad90
(322/657)
Minél többször nézem meg ezt a filmet, annál nagyobb baromságnak, amerikai nyáladzásnak tûnik nekem... Tegnap csak félórát néztem, de attól is kikészültem. Sok-sok évvel ezelõtt, mikor elõször láttam, még tetszett, de tegnap végképp rádöbbentem, hogy elképesztõen rossz film... Csak Goldblumot és a faterját bírom az egészbõl.
atiwrc 2011 nov. 05. - 08:19:33
(321/657)
Eddig többször nem néztem meg ezt a filmet, mert úgy rémlett már láttam, de nem, valami mással keverhettem cím alapján.
T-sat-on is ötször ismételték a végét és elég szar érzés volt este hogy nem láthatom hogy mi is a vége, még ha automatikus mûsor lejátszó van akkor sem lenne szabad ekkora "programozási" hibát véteni. Kíváncsi vagyok hogy ma hogy adják le, de simán kinézem belõlük hogy ugyanígy.

Másrészrõl többször akarta már a tesóm megnézni a Nagy zûr Korzikán cím filmet, de egyszerûen már vagy 5ször is úgy adták le hogy 15-20 perc hiányzik a film közepébõl, nem lehet érteni a történetet. Szoktak kivágni filmekbõl durva jeleneteket,de ez több perc és még durva jelenet se volt ott. Elõször még elhittem hogy valaki elnyomott valamit de mikor másnap az ismétlés is szar volt akkor meguntuk és megnéztük a neten. Azóta többször is benyomtam kíváncsiságból, mikor adták de mindig hiányzott az a rész, szerintem ma is így fogják leadni....
McCoy 2011 nov. 05. - 07:46:16
(320/657)
Én biztos megnézem, de most a végét is szeretném látni. :) Csak azt bánom hogy fent maradtam megnézni a "végéig", mert ma meg meló van. :(
10/10
kexpapy 2011 nov. 05. - 07:38:31 10/10
(319/657)
Sziasztok koránkelõk !
Jöttök délután röhögni egy jót?
Már csak azért is megkukkantom megint.
TVterror 2011 nov. 05. - 00:18:49
(318/657)
én sem kapcsoltam egyböl, és mikor feljöttem jelenteni a bakit, már ezerrel pörgött a topik :)