lizbell 2014 szept. 24. - 11:46:05
(578/838)
Egyébként engem a dramaturgiai hibák illetve hiányosságok jobban kiakasztanak, amirõl spoiler-eztünk is, de ezt a hülye sorozatot annyira megszerettem, hogy kénytelen vagyok felülemelkedni! :)))
lizbell 2014 szept. 24. - 11:15:03
(577/838)
Érdekes hogy fennakadtok ezen a golyón! :) Számomra bármi elfogadható, még ha nem is tudom elképzelni hogy ilyen helyzetbe kerülhetek!ha mondjuk valaki meglõné a gyerekemet a dzsungelben miután lezuhantunk a repülõvel és nincs semmi orvosi segítség, én is megpróbálnám kivenni egy bicskával még ha röhejes is, inkább mint végignézem hogy meghal! Persze még úgy is belehalhat de legalább tettem valamit az ügy érdekében!
A verekedés és edzés is teljesen elfogadható, olyan szinten megalázottnak és kiszolgáltatottnak érzi magát, hogy soha többet nem engedi hogy ezek megtörténjenek vele, és ez ad erõt neki ahhoz is hogy szembeszálljon és harcoljon Willyvel a gyerekéért és a Canokkal akikrõl most azt hiszi hogy direkt kitervelték ellene ezt a gyilkossági vádat!
Sok helyzet lesz még amibõl kiderül, hogy hasznára vált minden szempontból hogy lelkileg és testileg is megedzõdött.
malvinkicska 2014 szept. 24. - 07:49:08
(576/838)
Az elõzeteseket olvasva a 90-es részben találja együtt I Santával Santit és akkor kezd gondolkodni I, hogy emlékszik Santi, és a 91-es részben teljesen felfedi magát, hogy él, ezt lehet olvasni.
offtopic
ildimix 2014 szept. 24. - 07:30:49
(575/838)
Köszi a választ.

Persze, hogy vannak hiteltelen részek a sorozatban de ez csak 1 film nem kell komolyan venni. Azért van, hogy lazuljunk rajta és ne agyaljunk rajta ez miért így vagy úgy történik. Tudjuk, hogy minden ilyen részben vannak hiteltelen dolgok. Ez nem a hiradó.

Én az amnéziás jeleneteket nem szeretem minden sorozatban ezt veszik elõ.

Spoiler kérdés: szantiagonak mikor tér vissza az emlékezete?
malvinkicska 2014 szept. 24. - 06:47:51
(574/838)
A bunyót én viccnek szántam , valaki ha verekszik nem csak ököllel tudja, magát megvédeni. A Santa küzdelme a továbbiakban szerintem is értelmetlen, W egy féreg, azért nem érdemes ennyit szenvedni, meg fogom nézni az eredetit, de ez kész röhej, a golyó eltávolítása, de azt hiszem el van számozva, mert nem a 81-es hanem csak a80-as járunk. A sok hiteltelen dolgok rontanak a sorozaton.
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 23. - 22:21:48 8/10
(573/838)
Ja és még egy dolog! A Mai részben VOLT KIVÁGÁS!
Amikor a nénike "kioperálta" a golyót Santiagóból, az EREDETI filmben volt egy néhány másodperces jelenet amikor KÖZVETLEN KÖZELRÕL mutatták a kést amivel a nénike SAntiago hasába szurkált....

Ezt a magyarok a maiból KIVÁGTÁK!
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 23. - 22:14:52 8/10
(572/838)
A mai részrõl:
Amikor az a nénike "kioperálta" azt a golyót Santiago testébõl, az valóban röhejes volt és a hitelessége kb nulla százalék! Ilyen NINCS! Így nem lehet golyót eltávolítani.

A börtönbeli "verekedés tanítás" nem azért kell Santa-nak mert "ringbe készül". Egyszerûen azért mert ott a "túléléshez" ez kell!
Ha emlékszel arra amikor Santa-t megverték....Az szerinted MIÉRT volt?! Hiszen Santa senkit nem bántott...
Egyszerûen valaki belekötött mert "csak".....Nos Santa nem akar többé "áldozat" lenni...ezért akar olyan "kemény" csajjá válni mint Diabla (Az Ördög).

Az már szerintem is kínzás, hogy aludni se engedi Santa-t....attól senki nem lesz "erõsebb"....SÕT! Csak gyengébb...hiszen aki sosem alszik...az nem bírja sokáig és....meghal....(A "VALÓDI" életben....)

Én a sorozat jelenlegi állásánál azt "nem értem", hogy MOST Santa ugyan MIÉRT akar MÉG MINDIG "bosszút állni"?!
Eredetileg "Willy halála" miatt kezdte az egész cirkuszt. De most...?! Miután kiderült, hogy Willy él....ráadásul egy utolsó szemétláda..?! Ugyan MIÉRT akar még mindig "bosszút állni"?! MI MIATT?!
A dolognak ez a része szerintem MOST MÁR totál értelmetlen....
malvinkicska 2014 szept. 23. - 18:15:38
(571/838)
A mai rész tele volt hiteltelen dolgokkal, Santinak a golyó eltávolítás na ne már, aztán S bunyózni tanul talán ringbe készül amit csinál vele az ördög az már kínzás miért. Aztán az a szemét G nem engedte kórházba vinni D-t inkább haljon bele a túladagolásban, mert B-t letérdeltette az még valahol érthetõ. A hülye I-nek nem kell a baba miért mászott rá W-re csak, hogy terhes legyen, most meg elfordul a gyerektõl, hiszen õ akarta. Ahogy mostanság nézem eléggé durva dolgok vannak benne az erõszak dominál, mindent csak öléssel vagy kínzással tudnak elintézni. A Telemundo által készített sorozatot sokat láttam , de ez egy kicsit sok, nem volt szirupos egyik sem ami ebben van, az azért, nem semmi. A dolgokat itt csak erõszakkal lövéssel meg sorolhatnám, mivel tudják megoldani, el is hiszem kint nem volt akkora siker, mint nálunk.
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 23. - 09:00:25 8/10
(570/838)
!!!!SPOILER!!!!

Igen, az "Ördög" hamarabb fog szabadulni,de Santa sem sokkal késõbb.A drogbáró elintézi,hogy kiengedjék Santa-t.
De még a börtönben sok egyéb dolog fog történni addig...

Victoria akkor fog visszamenni a házába, amikor Patricio megijed.Mivel Ulises sehogy nem akarja elhinni,hogy Victoria "csak úgy elment"...és tovább folytatja a nyomozást,annak ellenére, hogy Victoria küldött egy levelet Ivannak (Tranzito segítségével)....de Ulises továbbra sem hiszi ezt el....ezért végül Patricio úgy dönt, hogy Victoria menjen haza...természetesen elõtte rendesen MEGFENYEGETI,hogy el ne mondja, hogy õ tartotta fogva....és persze akkor már tudni fogja,hogy Victoria rákos.Mellrákja van....

!!!SPOILER VÉGE!!!
lizbell 2014 szept. 23. - 07:30:51
(569/838)
***SPOILER****

Hamarabb igen, de Santa is pár rész múlva, nem emlékszem már szám szerint, Franco elintézi hogy kiengedjék!
Victoria ha jól emlékszem nem megy vissza, eladja majd a házat! Iván vesz egyet, de azelõtt még nagyon sok minden történik!

***SPOILER VÉGE***

Pink Pearl kiegészíti majd remélem :))) Júliusban néztem, összemosódnak a dolgok!
offtopic
ildimix 2014 szept. 23. - 07:16:02
(568/838)
Spoilerkérdés! Szanta hanyadik részben fog kiszabadulni a börtönbõl? Victoria mikor mehet haza a saját lakásába? Az Ördögöt hamarabb kiengedik, mint Szantát?

Várom a folytatást!
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 19. - 22:05:32 8/10
(567/838)
Na igen :D De azt se hagyjuk ki, hogy....


!!!!SPOILER!!!!!

SAnta-nal viszont "egybõl" megtalálják...Diabla viszont hosszú évekig el tudta rejteni.
Ami leginkább nem illik (majd) Santahoz, azok a verekedõs jelenetek lesznek.
Abszolút nem passzol az õ karakteréhez és RIKÍTÓAN észrevehetõ, hogy Santa-t egy dublõz helyettesíti olyankor (amikor verekedni fog)....de attól függetlenül egy cseppet sem volt hiteles (szerintem).
Egyszerûen NEM passzol az õ karakteréhez az a "Nõi boxoló",akivé formálni akarták a karakterét.
A Jorge(Georges) féle kapcsira nem lesz a késõbbiekben sem utalás (ha jól emlékszem). Mármint, hogy mióta ismeri Diablát.

!!!!! SPOILER VÉGE !!!!!
lizbell 2014 szept. 19. - 21:48:58
(566/838)
Hát nagy görény, az tuti! Attól még hogy ott pöffeszkedik a házában, még ugyanaz a suttyó senkiházi marad. :)))

****SPOILER****

A fiók valóban fura a böriben, lehet hogy jár neki, elvégre 14 éves kora óta ott van! na jó vicc volt :D de honnan ismeri ezt a Horhe gyereket? az meg mióta készítgeti neki a videókat? aztán meg bent hagyja persze, mikor szabadul, különben hogy találná meg Santa?
Santi a kis mocsok, milyen ártatlanul kérdezte Santát, ki kenhette rá Vicente meggyilkolását? :D

***SPOILER VÉGE***
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 19. - 21:29:54 8/10
(565/838)
Huhh :) Na a mai részben Georges vitte a pálmát a tahóságot illetõen....
Ahogy kidobta Francisca-t a házból.....ez undorító volt! Ezzel NEM Francisca-t akarom védeni! Dehogy! Elsõ perctõl ellenszenves az a nõ,de....attól függetlenül amit Georges ott lerendezett,az UNDORÍTÓ volt!
Ez a viselkedés nem méltó egy intelligens emberhez! Pláne egy férfitól...egy nõvel szemben....

Mondjuk....azt sem értem, hogy Georges ugyan mire föl játsza önmaga elõtt az "áldozatot"?! Többször mondogatta, hogy a "Cano család megfizet majd azért, hogy folyton megalázták õt".....?!? "Megalázták"??!! Ugyan MIVEL?!
Õ bizonyára azt nevezi "megalázásnak", hogy a fejére olvasták, hogy lopott, csalt, hazudott....sõt, még gyilkolt is! Igaz, hogy a gyilkosságot nem tudták rábizonyítani, de attól még gyilkos! Ráadásul egy olyan embert ölt meg, aki soha semmit nem ártott neki....

Diabla (vagyis az "Ördög")mobiltelefonjának rejtekhelye egy újabb nevetséges hülyeség! :D A falban 2 tégla belsejében van neki egy "titkos fiók" :DDDD Ez annyira nevetséges,hogy amikor az eredeti verziót néztem és elõször láttam, percekig nem tudtam abbahagyni a röhögést! :DDDDDDD
Ez megint egy olyan momentum ami totálisan életszerûtlen! Eleve kezdjük ott, HOGY tudta azt a falba vésni?! :D
Azonkívül, HOGY lehet, hogy NEM VESZIK észre soha amikor zárka ellenõrzés van?! :DDDD
Legalább valami jobbat (hihetõbbet)találtak volna ki, mert ez (szerintem) nagyon komikus :DDD
lizbell 2014 szept. 18. - 23:24:53
(564/838)
Akkor tulajdonképpen egyetértünk megint :))))

folyt.köv.
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 18. - 23:19:51 8/10
(563/838)
!!!SPOILER!!!!!

Lizett-tel kapcsban egyetértek! :) Mármint pozitív értelemben! Amikor felbukkant, egy cseppet sem volt szimpi, de késõbb NAGYON megváltozott róla a véleményem! :) Õ lett az egyik legszimpibb csaj :)
De még HUmberto is kellemes csalódás volt! :) Eleinte nekem õ se volt szimpi...de aztán elõjött egy olyan "romantikus-szenvedélyes oldala "...amivel levett a lábamról :DDD

A negatív csalódás témában Willy tényleg elképesztõ....nagyon éles kontraszt....ahogy Santa és Paula olyan "vérszomjasan" akarták megbosszulni Willy "halálát"....akit a világ "legrendesebb" emberének hittek....aztán kiderült, hogy utolsó szemétláda.... :(((
De pl a tegnapi magyar részben is....milyen KÖZÖNYÖS volt ott Santa-val a börtönben ez a "rendes" Willy :((( Döbbenet :((

És igen....A negatív csalódások között én Alicia-t teszem dobogóra! Nincs mentség arra amiket tett! Õ ezerszer rosszabb mint Francisca!!! Pedig eleinte tényleg sajnáltam és megértem azt is, hogy gyûlölte Francisca-t! Minden oka megvolt rá....de amiket õ tett....az EZERSZER rosszabb volt! Tényleg egy "ördög" lett az a csaj belülrõl :(((
Pedig lehetett volna egy boldog élete....de õ eldobta azt a bizonyos "második esélyt" amit az élet adott (volna) neki.....

!!!!!SPOILER VÉGE!!!!
lizbell 2014 szept. 18. - 23:09:02
(562/838)
Pozitív szempontból nekem Lisette viszi a prímet!

!!!SPOILER!!!
Negatív nagyon nem volt, kicsit Alicia, de nem olyan durván mint nálad. Persze nem értek egyet vele egyáltalán, fõleg ahogy barbarát leöntötte savval, csak nem éltem meg olyan tragikusan. Santi is csalódás volt picit, mert elõször amikor a temetõben zenélt akkor még cuki volt, de mivel Humberto kezdettõl izgalmasabb volt számomra, így eleve neki drukkoltam, mikor nem is voltam tisztában a sztori alakulásával. És hát Willy, a drága jó ember :))) igen talán õ a legnagyobb, mert ott a legnagyobb a kontraszt! ahogy élet-halál kérdést csináltak abból hogy a világ legrendesebb pasijának a halálát megbosszulják, miközben egy utolsó féreg a szememben!
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 18. - 23:07:07 8/10
(561/838)
Nem tudom közben láttad-e, hogy a kettõ között (a Te 2 ucsó üzid között) írtam még egyet (22:58-kor)

Tényleg kiváncsi lennék a válaszodra! :) Mert azt még nem mondtad :)
Szóval Te ki(k)ben csalódtál? Akár pozitív, akár negatív értelemben? :)
lizbell 2014 szept. 18. - 22:58:59
(560/838)
Na elküldtem, idõ elõtt, Santiról meg nem írtam!

!!!SPOILER!!!

Hát nem is tudom, már összefolynak a dolgok! azért tûnik talán sokáig normálisnak, mert kézben tartotta a dolgokat, amint megingott a kapcsolata Santával, vagy fenyegetve érezte magát valamelyik rivális által, akkor kicsúszott a lába alól a talaj! és egyre nehezebb volt lepleznie.... persze ehhez hozzátartozik az is, hogy Aaron szar színész sajnos, mert százszor izgalmasabban is meg lehetett volna csinálni! már elõbb is lehetett volna sejtetni a dolgokat érintõlegesen, de sajnos alkalmatlan rá!
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 18. - 22:58:30 8/10
(559/838)
!!!!SPOILER!!!

SEmmivel :) Lehet,hogy talán azért nem mondja el SAntiago az igazat, mert ezzel önmagát is bajba sodorná mint "tettestárs"?! Vagy a fene tudja....
Végülis a kutya se hinné el, hogy õ "csak" utána jött oda és "nem tudott" semmirõl....gondolom talán emiatt nem köpi be Humberto-t, mert fél, hogy õ is dutyiba kerülne. Ha másért nem, akkor minimum bûnpártolásért.....
Az Alicia téma továbbra is bosszant! Abban a csajban nagyot csalódtam! :(( Pedig eleinte nagyon sajnáltam :(( Nem hittem, hogy ilyen kegyetlen gyilkos lesz belõle :(((

De tényleg! Te még nem is mondtad, hogy Te KIBEN csalódtál leginkább? :) Akár pozitív, akár negatív értelemben! :) Na mondd! Kíváncsi vagyok! :)

!!!! SPOILER VÉGE !!!!!