lizbell 2014 aug. 14. - 21:40:00
(318/838)
Hát igen, Carlos hangja lenyûgöz, nincs is rá szó mennyire oda vagyok érte :D a civil képein sem tetszik? teljesen más mint ez az Humbertos stílus, hát még ahol félmeztelen :D
Igazából nekem tetszik ahogy Miller Zoli csinálja a figurát, mert úgysem lehet olyat találni mint az eredeti, vagy ha igen, akkor nem biztos hogy szinészileg tudja hozni! Varga Gábor viszont sokat segít Santiagon, eredetiben szerintem még jobban kiütközik milyen gyenge!
Én is utálom Hortenziát és Patriciót, meg már lassan Mara anyját is, nekem sok az a nõ nagyon! :D

***SPOILER***

Willy egy rohadék valóban, aki él és mozog, azt mind elkapta, és még folytatja is! Arra az egyre nem jöttem rá, vagy csak figyelmetlen voltam, hogy Aliciával hogy keveredett viszonyba, egyáltalán mióta ismerik egymást! Írd meg, ha te rájössz!
KLOPCSIK69 2014 aug. 14. - 19:35:06
(317/838)
Na én épp ezért nézem eredetiben, mert a szinkrontól a falra mászok és imádom Carlos hangját :-). Nem is értem, hogyan gondolták ezt a szinkront...
Nicky9612 2014 aug. 14. - 18:19:19
(316/838)
Nagyon érdekel a Victoria-Ivan szál, kíváncsi vagyok, hogy mi jöhet még ezután. Valaki, aki látta már végig a sorozatot, megírná nekem röviden a kettejük viszonyát a jövõre nézve? Nagyon hálás lennék. :)
Nicky9612 2014 aug. 14. - 18:15:45
(315/838)
Engem személy szerint nagyon leköt a sorozat már a kezdetek óta, biztos, hogy mindig meg fogom nézni a tv2.hu oldalán a részeket szeptembertõl is. Szerintetek ott is a vágott részeket fogják csak leadni?? Nagyon remélem, hogy nem. :( Nagyon felháborító ez a változás, nekem nem az idõ, hanem a kivágott jelenetek miatt.
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 14. - 16:44:57 8/10
(314/838)
Szia Lizbell!

Nekem Carlos Ponce mint pasi nem az esetem, viszont az EREDETI hangja nagyon tetszik! :) Teljesen más mint aki magyarra szinkronizálja! Az eredeti hangja sokkal férfiasabb és karakteresebb! :)

A Victoria-t játszó színésznõvel kapcsban nekem más a véleményem. :)
Tudom, hogy a Victoria-t alakító színésznõ 52 éves (most),vagyis a forgatás idején 50 volt,de ez miért számítana? :)
A kinézete alapján szerinted nem hihetõ, hogy "csak" 40? Szerintem igen.

De úgy általánosságban is...egy színész tök mindegy, hogy hány éves a valóságban...
Tegyük fel, hogy egy színész (valós) életkora 40 év,attól még a "szerep szerint" lehet 17 éves, vagy akár 70 is. :)

Tolnay Kláriról mesélték egyszer egy tv mûsorban, hogy õ pl 43 évesen játszotta elõször Júlia szerepét, aki mint tudjuk egy 13 éves lány! :)

Vagy pl egy híres amerikai színésznõ (most nem jut eszembe a neve) 40 (vagy 45?) éves volt amikor eljátszotta a fõszerepet egy olyan filmben, ahol a történet elején 15 éves volt, a végén pedig 85! :)
És ugyanaz a 40-45 éves színésznõ alakította a 15 éves karaktert és a 85 évest is! KIVÁLÓ ALAKÍTÁS VOLT! :) És abszolút hiteles! :)

Akit a legjobban utálok a karakterek közül az:Patricio és Hortenzia. (amíg élt Carlos addig õt is persze)

Hortenzia mióta megölte azt a szegény kiskutyát.....azóta tudom, hogy az a nõ NEM EMBER!!!
Egy végtelenül,gonosz,undorító gyilkos!!! :((( Mara-t is képes lett volna megöletni..... :(((

Victoria együgyüsége már kezd nagyon fárasztó lenni.... :((

!!!!!SPOILER!!!!

Ahogy egyre több részt nézek elõre a spanyol verzióból,egyre ellenszenvesebb ez a Willy :((( Mi minden derül ki róla.... fûvel-fával csalta SAnta-t....miközben Santa azt hitte, "soha" nem csalta meg õt az imádott "Willykéje"... :((((
De ettõl függetlenül Vicente részérõl is undorító volt amit tett.Azért mert teherbe ejtette az õ "kislányát",az még nem jogosítja fel arra, hogy bezárjon és láncon tartson egy embert....
Maricruz 2014 aug. 14. - 16:28:29
(313/838)
Úgy látszik, hogy igen, bár lehet akkor úgy nézett ki, hogy épp nincsenek együtt. De az instagramján Carlosnak még június végén is volt közös kép :) Én csak ezért gondoltam. :)
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 14. - 16:23:35 8/10
(312/838)
Hogy hol olvastam? Már nem emlékszem...de egy angol nyelvû oldalon tényleg ezt írták.Akkor ezek szerint kamu?!

Ximena már 3-szor megcsalta Carlost? Mi a fene! Ilyen kis csapodár ez a nõ? :D

Az Epizód magazint nem olvasom mostanában,szóval ezt a pletyit nem olvastam. :)
lizbell 2014 aug. 14. - 16:09:53
(311/838)
Végig láttam! kérdezz nyugodtan :) este tudok válaszolni!
Maricruz 2014 aug. 14. - 15:59:45
(310/838)
Te vegig lattad a sorozatot? Kivancsi lennek par reszletre mert igy, hogy atteszik 3ra eselytelen, hogy lassam. Visszanezni meg nem biztos, hogy lesz kedvem. Utalok geprol nezni barmit. Szoval uzenetben kerdezhetek par dolgot? :) Itt is kerdeznek, de nem biztos, hogy mindenki akarja latni.
malvinkicska 2014 aug. 14. - 07:11:45
(309/838)
Osztom a véleményed egy nagy balfék Aaron olyan pofákat vág nem tudom nem volt egy tehetségesebb színész erre a szerepre, sokan rajonganak érte, hogy jól néz ki de a tehetsége kifogásolható, a Talizmanba sem volt jó.
lizbell 2014 aug. 13. - 21:13:45
(308/838)
De jól pörög a fórum! :) nekem Gaby férje nem jön be! Nekem Carlos Ponce jön be nagyon és sajnos együtt van újra Ximénával! Most láttam velük friss videókat! Az az igazság, hogy én már a Rúzs és New Yorkban kiszúrtam magamnak, majd láttam vele pár rendes amerikai filmet, imádom! Ahogy énekel azt is, és baromi jó színész! Aaron Diaz meg pocsék, bocsánat ha valakinek a lelkébe gázolok :)
Én is lecsekkoltam mindenkit hány éves! Nagyon bírom a Viktóriát játszó színésznõt, kicsit öreg a szerephez, mert Vic max. 40-nek van beállítva szerintem!

***SPOILER***
Iván szegény tényleg kikészül, szerencsére hamar szabadul, de aztán jön még csak a feketeleves! Na az kiveri majd a biztosítékot a Viktóriaellenes tábornál!
malvinkicska 2014 aug. 13. - 20:56:58
(307/838)
Az Epizód magazin 32-es számában az jelent meg háromszor csalta meg Ximena Carlost a barátok nem értik, miért tûri a megaláztatást C , állítólag két szakítást elismernek.
Maricruz 2014 aug. 13. - 20:34:37
(306/838)
Hol olvastad, hogy nincsen együtt már Carlos Ponce és Ximena Duque? Június végén is posztolt Carlos Ponce kettõjükrõl képet a nyaralásról.
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 13. - 19:01:10 8/10 Előzmény lizbell
(305/838)
OK Lizbell! :) Felõlem nyugodtan!:)

Jééézusom! Ha tényleg átteszik délután 3-ra, akkor tuti, hogy agyon lesz vagdosva....vagyis totál értelmetlenné teszik a MAGYAR verziót :((( pffffffff

MENJEN A BÚSBA a TV2-NÉL AZ AZ "ILLETÉKES" AKI EZT A BAROMSÁGOT KITALÁLTA!!!

MIÉRT KELL EZT DÉLUTÁN 3-ra TENNI?? EZ NEM MESEFILM!! NEM GYEREKEKNEK VALÓ!!!

Más téma!

Engem nagyon meglepett,hogy az Inezt játszó színésznõ a valóságban az Umberto-t alakító Carlos Ponce barátnõje volt a valóságban (amikor már elvált az elsõ feleségétõl) Szerintem totál nem illik össze azzal a csajjal :D Mármint kinézetre. :D

De azt is olvastam, hogy amikor elkezdték forgatni ezt a sorozatot,akkor már nem voltak együtt (a valóságban).

Az is meglepett,hogy az Ivan-t játszó színész 32 éves(?!), vagyis a forgatás idején 30 volt?! Szerintem sokkal kevesebbnek látszik! A valós korát se gondoltam többnek mint amennyit játszik a szerep szerint...abszolút úgy néz ki mint egy tinédzser fiú!

Ja tényleg! És Gaby Espino élettársa (Jencarlos Canela), Neked,hogy tetszik? Bejön mint pasi? :P

Jaaa és leestem a székrõl amikor.....

!!!!SPOILER!!!!

....amikor az 55. részben Ivan tisztára úgy tûnik mint aki megbolondult abban a magánzárkában :((( Folyton odaképzelte Victoria-t,Patricio-t....és amikor azt a pisztolyt is odaképzeli...hogy "lõje fõbe magát".... jajjj ...még szerencse,hogy CSAK képzeli....de akkor is....iszonyú amit azzal a szegény Ivannal tettek :(((((
Victoria-n pedig továbbra is csodálkozom! Hogy lehet valaki ENNYIRE EGYÜGYÜ??
Patricio-tól már akkor kiráz a hideg amikor megjelenik....
malvinkicska 2014 aug. 13. - 19:00:24
(304/838)
Nem beszélve róla két egyforma majdnem a téma az is úgy látom a koszból lesz majd kis asszony, mint Maricruz, annyi percet adnak szinte semmit nem fog érni az egész. A menet ott is az lesz ,mint az M-ben akkor köszönöm nem kérem nem pocsékolom az idõmet és még bosszankodom is, ami jó azt nem veszik meg, pl a török Karadayi.
KLOPCSIK69 2014 aug. 13. - 17:32:05
(303/838)
Hála a Telemundo-nak, h fent vannak a részek mert így legalább sem az idõpont miatt, sem a szinkron miatt nem kell bosszankodnom :-)

Kíváncsi leszek h mennyire vágják meg, mert hiába volt az Utolsó vérig-ben is sok durva jelenet, azt talán nem vágták meg annyira, mert ugye az Rtl II romániába van bejegyezve és más vonatkozik így rájuk. Nem értem én a Tv2 húzásait sem. A Maricruz-t felezve adják majd, elkezdik az új sorozatot, ahelyett, hogy megvárták volna h kifut a másik, egy ilyet, ami meg tele van erõszakos jelenettel berakják délután 3-ra...
offtopic
Ilona Biczóné Gondos 2014 aug. 13. - 13:46:25
(302/838)
Aki nem tudja délután megnézni, az visszanézheti bármikor a TV2 honlapján
malvinkicska 2014 aug. 13. - 13:06:33
(301/838)
Az utolsó vérig sem piskóta volt igaz a csavarhúzós jelenetet nem mutatták de voltak durvaságok benne , reménykedjünk nem teszik élvezhetetlenné a sorozatot, miért nem az édes marhaság helyén adják. Az este ez a V olyan nagy ökör, hogy hisz abba a rabló pandúrba.
Maricruz 2014 aug. 13. - 11:10:37
(300/838)
A 60. résztõl végig 3ra van írva :/ Én is nagyon mérges vagyok miatta, de sajnos nem hiszem hogy elírták. Bár úgy lenne!
sorozatkedvelõ 2014 aug. 13. - 11:04:14
(299/838)
Ez az idõpontváltás nem tudom kinek lesz jó?Megvágva a sorozat elveszti azt a pluszt ,amiért érdemes nézni,délutáni mesét csinálnak belõle? Vagy /ebben bízom/ csak elírták az idõpontot.