malvinkicska 2014 aug. 28. - 16:19:53
(438/838)
Humberto szerelmet vallott S-nek nagy volt, és még ott is aludt , mikor hazament, közölte a családdal hagyjanak békét S-nek, a gyûlöletbõl szerelem lett, igaz sokkal jobban alakít, mint Santi. Inez, most már nem akarja a gyereket ,hogy megtudott dolgokat Willirõl. V meglepõdött S kérdésén, mit keres a véres lánc a pincébe. Ivánnak van munkája az anya nem hagyja az a nõ sokat javult, ez elõtt nem volt szimpi. Patricio kezdi kimutatni az igazi énjét, megtalálta az útleveleket V az is nagy szám volt, gondolkodhat van neki min. Hortensia csak akkor javul meg ha meghall, az továbbra is vipera.
lizbell 2014 aug. 28. - 10:06:03
(437/838)
Én már nem tudom ezeket fejbõl, mármint hányadik epizód meg ilyesmi, csak a kedvenc jeleneteimet jegyeztem meg!
Néha bele is pörgettem, fõleg az Elizásat, tõle kihullik a hajam :D úgyhogy van néhány dolog amirõl nem tudom mi miért történt, de végülis mindegy, mert így van miért nézni magyarul is!
KLOPCSIK69 2014 aug. 28. - 08:30:44
(436/838)
Én továbbra is azt mondom, hogy a Telemundo oldalán RENDES angol felirat van minden részhez nem úgy mint a youtube-on :-) Amúgy hanyas részekben voltak ezek?
lizbell 2014 aug. 27. - 21:40:17
(435/838)
Halihó! :)

****SPOILER****


Azért kínozta meg mert eltörte az orrát, azt hiszem, de nem nagyon emlékszem!

Ez a vallomásos jelenet nekem se tiszta, a végrendeletben meg az van ha jól emlékszem, hogy bár Felipe az örökös, de a pap kezeli a vagyont nagykorúságáig! Vagyis Lisette nem nyúlhat a pénzhez!
Hát a drogbáró indokai nekem is fehér folt, ehhez is kellett volna nyelvtudás, hátha más megtudja mondani! Bár az elõzõ kérdéseimre se kaptunk még választ! Igaz hogy megkéri a kezét, mármint Santának, de nem hiszem hogy szerelmes, a családon akar õ is bosszút állni Gloria miatt!


****SPOILER VÉGE****
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 27. - 21:28:58 8/10
(434/838)
Lizbell!

Az elõrenézésekkel kapcsolatban.....

!!!! SPOILER !!!!!

Amikor az egyik fegyõrnõ sokkolóval kínozta Santa-t? Ez mi volt?! Jogilag ez tiltott.Kivéve akkor ha életveszélyben van a hatósági személy akire rátámad....
De ilyen nem volt! Hiszen Santa a magánzárkában a földön feküdt amikor elkezdte õt a sokkolóval kínozni.

Lizettben NAGYOT CSALÓDTAM!!! :((( Amikor Hortenzia haldoklott....és odahívatta a papot és a felügyelõt,hogy vallomást tegyen....hááát ott Lizett nagyon SZEMÉT módon viselkedett!! Foggal-körömmel meg akarta akadályozni, hogy Hortenzia elmondja az IGAZAT,vagyis, hogy Mara ÁRTATLAN!!!
Lizett ott nagyon undorítóan viselkedett!!! Pedig én már kezdtem megkedvelni...de most újból "fekete listára" tettem Lizettet! :(( Képes lenne egy ártatlan embert börtönbe tuszkolni az õ önzése miatt?!
Habár azt konkrétan nem értettem, hogy Lizett "mi miatt" akarta megakadályozni, hogy Hortenzia vallomást tegyen?! (ehhez a részhez nem találtam angol feliratot,szal ez nem egészen világos)
Pusztán Arturo miatt?! Hogy ne menjen vissza Mara-hoz?! Valahogy nem hinném, hogy emiatt....hiszen Lizett NEM szereti Arturot....

Azt se értettem, hogy Lizett mi miatt volt úgy felháborodva amikor a végrendeletet felolvasták? Azt értettem, hogy a papra hagyott valamit (?)Hortensia, de elõtte, Felipe (a kisbaba)nevét olvasta a közjegyzõ aki felolvasta a végrendeletet. Akkor Lizett ujjongott is... Nem tudom késõbb (amikor a pap mint örökös felhozódott) akkor MIÉRT lett olyan dühös Lizett?! Gondolom nem az EGÉSZ vagyonát hagyta a papra....

Ehhez se találtam angol feliratot,szóval ezt se értettem, Te igen?

Momentán még azt se értem, hogy a drogbáró MIÉRT (milyen okból) intézte el HIVATALOSAN, hogy Santa-t kiengedjék a börtönbõl? Milyen érdek fûzi hozzá? Miben mesterkedik? Vagy talán õ is "szerelmes lett" Santa-ba? Pusztán ezért?
Ez valahogy nem tûnik hihetõnek....sztem inkább tervez vmit a pasi. Vagy tévedek? :)

!!!! SPOILER VÉGE !!!!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 27. - 21:12:55 8/10
(433/838)
Egyre jobban haragszom Victoria-ra :((( Szegény Ivan.... Hogy tudta így megbántani?! :((((
Azt meg elképzelni se tudom,hogy tudott "ágyba menni" azzal az undorító, szadista állat Patricioval... :((( pffff :(((
lizbell 2014 aug. 27. - 09:09:33
(432/838)
nem láttam valószínû, de én ezeken nem akadok ki, hangzatos név kellett neki :))) mint a BK-ban se jó Lacika meg Józsika, csak a Botond Kende Tóbiás :D
malvinkicska 2014 aug. 27. - 08:47:34
(431/838)
Válaszolok nõ vagyok és annyi éves amennyi ez a véleményem mindig elítéltem az ilyen kapcsolatokat, ez most is igy van ez nem normális dolog, a szerelem nem ismer határokat, de ezt én másképp látom. A szerelem beteljesedése csodás dolog, két ember között, de itt ez számomra nem elfogadott. Tiszteletben tartom mások véleményét én is elvárom, hogy az én véleményemet is fogadják el, ez a fórum errõl szól.Ismeretlen emberekkel nem akarok vitatkozni, az énem nem engedi, én nem sértegetek senkit. A másik a kiknek a világ elõtt zajlik az élete azt vall be amit akar okosan teszi, rájuk tartozik, nem kívánkozom vele foglalkozni és pont.
Neli 2014 aug. 27. - 01:05:40
(430/838)
ja amúgy bírtam a tegnapi részben, mikor a (borzalmas magyar kiejtéssel) közölt Sebastian Blanco álnév elhangzott a dögös drogbáró szájából Barbarának (de jó volt az a jelenet :D "-török-zúzok :D -akkor meg kell vennem az egész bárt, azt látni akarom" :D :P):D :P kicsit se nyúlás a név egy másik telemundós soriból :D :p gy. k. volt pár éve egy La viuda de Blanco nevû cucc és a fsz. pasit hívták így :D :P kreatívak, nem? :D
lizbell 2014 aug. 26. - 22:04:40
(429/838)
:)))))))
Neli 2014 aug. 26. - 22:01:05
(428/838)
hoppá, véletlenül 2x ment el, 2 verzióban :D végül is mind2 igaz :D :P
Neli 2014 aug. 26. - 21:59:58
(427/838)
:D tudtam, hogy arra gondolsz, azt is, hogy mikor lesz ;) :D :P megmaradt bennem :D :P
Neli 2014 aug. 26. - 21:59:28
(426/838)
:D tudtam, hogy arra gondolsz, azt is, hogy mikor lesz ;) :D :P megmaradt bennem :D :P
Santi koppan :D :P
nem mintha én H-nak drukkolnék, de azért sok mindenben jobb, el kell ismernem... :D :
lizbell 2014 aug. 26. - 21:53:17
(425/838)
Szóval már te is láttad! :D
akkor lehet hogy tudod a választ arra amit nem értettem!

****SPOILER****

George hogy keveredett ismeretségbe Aliciával?
handi99 2014 aug. 26. - 21:46:11
(424/838)
SPOILER


Pedig, tényleg azért dobta el, mert a kislány "szörnyeteg"nek született.
Alicia az arcába is fogja vágni, hogy Francisca is elintézhette volna a mûtétet. (Ez azután lesz, hogy sikerült Alicia mûtétje.)



SPOILER VÉGE
lizbell 2014 aug. 26. - 21:44:53
(423/838)
Igen, pont így ahogy gondolod!!!!
egyszerûen nem bírta elviselni!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 26. - 21:26:14 8/10
(422/838)
!!! SPOILER !!!!

Igen, azt én is tudom, hogy rendszeresen küldött pénzt Monica Pereznek....és azt is tudom, hogy Monica Perez ezt sosem költötte el, hanem betette egy számlára Alicia nevére, tehát amikor kijött a börtönbõl akkor egy "gazdag" nõ lett.
Azt is értettem, hogy Monica Perez volt az egyetlen aki "emberként" bánt vele...és amikor 14 éves korában meghalt,akkor a részeges férje megpróbálta õt megerõszakolni....ezért került börtönbe...
De azt még mindig NEM értem,hogy Francisca MIÉRT dobta el Alicia-t??
Arra emlékszem, hogy volt egy olyan jelenet (visszaemlékezés)amikor Alicia még kislány és azzal szemtakaróval a szemén ott ordít a temetõben...és felismertem a "szörnyeteg" szót....
De ezt nem akartam elhinni....Francisca EZÉRT dobta el a SAJÁT lányát mert BETEGEN született????????
MILYEN ANYA AZ ILYEN?????
Ahogy mondod, azt meg lehet operálni....pláne egy ilyen gazdag családnak....de nem is ez a lényeg....még ha nem is lehetne....AKKOR IS AZ Õ GYEREKE!!!!
Hogy tehet ilyet egy anya a saját gyerekével??? Ha tényleg ez a VALÓDI oka annak, hogy Francisca eldobta Alicia-t,akkor Francisca sokkal UNDORÍTÓBB mint eddig gondoltam :(((( (pedig eddig SEM volt szimpi egy percig sem) :(((((((((

!!!!! SPOILER VÉGE !!!!!
lizbell 2014 aug. 26. - 21:16:21
(421/838)
SPOILER!!!!

Nem hiszi halottnak, mert kiderül hogy rendszeresen küldött pénzt az eltartására!
Amennyire értettem, azért adta oda neki, mert szerinte szörnyszülött volt, nem bírta elviselni hogy valami csúnya sebhely volt a szeme körül, ami persze hülyeség szerintem, biztos meg lehetett volna mûteni, mint ahogy meg is fogja késõbb! ez is forgatókönyvi baromság amin felülemelkedünk! :D
nekem meg tudod mi nem derült ki, vagy csak nem értettem, hogy Goerge honnan ismeri õt?
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 26. - 21:16:00 8/10
(420/838)
A mai résszel kapcsban....
Nagyon sajnáltam Ivan-t :((((((( Szegény! Milyen csalódott volt :(((( Mennyi mindent megtett azért a nõért...és mennyire szerette :(((( Az az ostoba Victoria pedig így viselkedik :((((

De Victoria-ra viszont most haragszom! DE nagyon! :((((
Hogy hiheti ezt el Ivan-ról, hogy õ a gyilkos???
Nagyon találó volt amit Ivan mondott Victoria kérdésére, amikor Victoria feltette neki ezt a kérdést, hogy "Õ hinne-e neki ha pl az anyja holtteste mellett találná õt késsel a kezében"?
Ivan erre mit válaszolt?
Persze! Mert én egy percig sem kételkednék benned!

Az egész sorozatban Ivan, Ulysess és Tranzito azok,akikre az ÉRZÕSZÍVÛ, IGAZ EMBER megjelölést lehet használni :(((
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 26. - 21:06:30 8/10
(419/838)
Szia Lizbell!

Talán olvasta a fórumot? :D Tuti!!! :DDDD

De lenne pár észrevételem az elõrenézésekkel kapcsban.... Szóval....

!!!! SPOILER !!!!

Az Alicia szálon még csak néhány részt láttam,de még nem igazán értek valamit. Azt értem, hogy Alicia az Santiago ikertestvére...de FRancisca MIÉRT "dobta el" õt? Miért adta oda annak a Monica Pereznek?!
Ez késõbb ki fog derülni? Mert gondolom nem arról van szó, hogy Francisca halottnak hiszi....hiszen amikor a temetõbe kimegy Alicia "sírjához", a sírkõre NINCS ráírva "halál" dátum, csak a születési dátuma.
Most ott tartok, hogy Alicia kijött a börtönbõl és elõtte Santa-t megtanította profi módon verekedni...

Az is egy nagyon hülye jelenet volt, amikor az a részeges öregasszony kifogta Santiagot a vízbõl (miután a drogbáró lelõtte és a vízbe dobta és azt hitte meghalt Santiago)...szóval amikor az az öregasszony egy "disznóölõ késsel" szedi ki a golyót Santiago-ból....jajjj :DDD Ez már tényleg totál életszerûtlen!!!!
Ember nincs aki ilyesféle "operációt" túlélne....

!!! SPOILER VÉGE !!!!!