malvinkicska 2014 szept. 30. - 17:31:14
(598/838)
A sorozat ahogy folytatódik az a meglátásom egyre, gonoszabbak aljasok, az egész népség ez csak tiszta rossz indulatu emberrel van tele. Testvér testvér ellen H Santit még jobban butitja, Alicia mindenkit utál de sokat miért nem igen tudná megmondani. Sebastian szerelmes lett Santába az még valahol érthetõ, tett érte, hogy szabad legyen.
Amit Lisett követ az valami ocsmány dolog ekkora féreggel ritkán lehet találkozni, Isten õrizzen, hogy a valós életben lenne párja. Az egyedüli rendes Iván aki most elkeseredett, mikor megkapta a V által írt levelet, remélem megtalálja V-t, pedig én nem kedvelem az ilyen szerelmet, de itt így van kezdem elfogadni. Santa most talán mindenkit gyûlöl, mert azt tudja Santi meghalt. Az az elmebeteg Inez így akarja magához édesgetni annak nincs egy csepp önbecsülése, de esze sem. Elég sok durvaság történik benne itt senki jó tevésben nem gondolkodik, csak ártani a leg ádázabb módon. A Hortensia annyi jót tett mielõtt meghalt beismerte õ volt a ludas a mérgezésben, és így Mara is szabadul.
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 30. - 05:09:22 8/10
(597/838)
Amit én sehogy NEM tudok elfogadni Alicia részérõl,az a testvérei iránt érzett OK NÉLKÜLI gyûlölet!
Gondolok itt arra amikor pl azt mondta, hogy "szívesen megnézné Santiago sírját"....

Az, hogy az anyját (Francisca-t) gyûlöli, az teljesen érthetõ! Azon nincs mit magyarázni...
De a testvéreit ugyan MIÉRT kell gyûlölni?! Õk MIT ártottak neki?! Hiszen a létezésérõl sem tudtak!

Miféle lelkivilága lehet egy olyan embernek, aki egy másik ember halálát kívánja?! Pláne ha az illetõ egy olyan valaki, aki soha semmit NEM ártott neki....

Alicia "rosszabb" mint Francisca.....SOKKAL rosszabb....
malvinkicska 2014 szept. 29. - 17:23:59
(596/838)
Nagyon remélem az a szemét nõ aki sokkolta Santát megfizet érte , Humbertonak csak lesz annyi esz nem hagyja annyiba, mikor Mara is hallott dolgokat vele kapcsolatban, most nagyon sajnáltam S-t, de azért rendes volt H megszólalt a lelkiismerete, beismerte szereti, sokkal jobban alakítja a szerelmes férfit, mint Santi. Az ördög megéri a pénzét a mocsok G sem azt csinál amit akar, biztos nagy dologra készül, B-t nagyon szépnek látja. Inez továbbra is S bõrébe bujt, de elõbb utóbb, kiderül az igazság. Õszinte leszek jobban szeretném ha H-val jönne össze, ennyi minden után. Patricio milyen aljas nem hagy békét U-nak az a ház nem a P-é. Hortensia most kimondta az igazat, biztos szabad lesz Mara is. W azért nem olyan hülye, valamit sejt a V gyilkolásával kapcsolatban, rá is kérdezett H, hogy csak nem õt gyanúsítja.
malvinkicska 2014 szept. 29. - 07:19:07
(595/838)
Kedves Ildi megkeveredtünk, de már az elõzetesben jól van számozva, a hold. hun, mert folytatódik a Santa dolog, érkezik H és egyebek.
malvinkicska 2014 szept. 29. - 06:51:43
(594/838)
Igaz utána néztem az a 84es következik, én is írtam már egyszer az összefoglalóval eltolták a számozást, nem néznek semmi után, és a számozás téves.
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 29. - 00:00:33 8/10
(593/838)
Ildimix!

Még egy kiegészítés az elõzõ üzimhez. :)

Sejtem mi okozza nálad a félreértést! :) Szerintem Te a neten nézed. Így van? :)
És azt a számozást veszed alapul,ahogy a magyar feltöltõk felpakolják. :)

NA ITT A NAGY TÉVEDÉS!

Tudom, hogy a magyarok a "hibás" számozás szerint pakolták föl a netre a részeket.
Vagyis a 60. rész HELYETT leadott összefoglalót (ami az elsõ 59 rész összefoglalása volt) azt a magyar feltöltõ oldalakon fölpakolták "60. rész" elnevezéssel....
A következõ napon leadott részt "61. rész" elnevezéssel tették föl, holott az VALÓJÁBAN a 60. rész volt (nem a 61. rész).

Tehát a feltöltõk (akik a netre pakolták a részeket) a HIBÁS számozás szerint tették fel a részeket.Vagyis az elsõ 59 részrõl készült montázst is beleszámolták.
Ezért van "egy" résznyi eltolódás a VALÓDI és a magyar feltöltõk által netre pakolt számozás között.
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 28. - 23:49:21 8/10
(592/838)
Ildimix!

Bocsi de tévedsz! :)

Ami pénteken volt, az a 83. rész volt (az eredeti számozás szerint)Ami azzal végzõdött, hogy Santa a földön fekszik és a felügyelõnõ a sokkolóval kínozza, ez a 83. rész vége.

Ami hétfõn lesz,az a 84. rész lesz.

Fejbõl is emlékeztem rá, de most le is csekkoltam! Hidd el, hogy így van :)

De ha nekem nem hiszed el, nyugodtan nézd meg az eredeti spanyol oldalon.
offtopic
ildimix 2014 szept. 28. - 20:15:43
(591/838)
Malvinnak van igaza hétfõn pl a 85. rész lesz és a porton nem ez a számozás tehát nem javították ki.

Sajnáltam az idõs nõt, hogy ines lelõtte. Szinpatikus szereplõ volt kár, hogy hamar kiírták a sorozatból.

Szantat sajnáltam, hogy megkínozták a magánzárkába remélem mostmár hamar kiengedik a börtönbõl.

Várom a hétfõi 85. részt.
malvinkicska 2014 szept. 26. - 17:35:13
(590/838)
Santa rengeteget szenved, nem is tudom miért hagyja már Humberto az a szemét W meg azt mondja nem tehet semmit mikor érte van az egész, egyedül a drog báró akarja megmenteni, igaz azt mondta végül H-is ha baja lesz az következményekkel jár. Inez jó behálózta Santit, mikor a gyereket akarta terelte a figyelmet, elég szemét , hogy ezt csinálja, mikor S megmérgezve szenved. Hortensianak eljött a vég ronda ilyet mondani de ideje már egy velejéig romlott kígyó nõ személy. Pancho teljesen oda volt az esküvõ hallatán. Ördög nézte a családi filmet és kesergett, hogy B-t mennyire szerette az anyjuk õt eldobta, biztos megfizet érte.
offtopic
ildimix 2014 szept. 26. - 07:59:14
(589/838)
Inez jól kitervelte, hogy eljátsza santiago elõtt Szantát. Kíváncsi leszek Santi mikor jön rá, hogy õ Ines.

Szanta jó keménynek mutatja magát a börtönbe nem is sírt amikor megtudta Szanti halálhírét. Kíváncsian várom a folytatást.
malvinkicska 2014 szept. 25. - 17:14:06
(588/838)
Az ördög szabadult most már biztosan fognak durva dolgok történni, mert bosszú éhes az anyjára különösen. Az a Dili Inez oda adta a szép gyereket W és B nevelik nagyon cuki baba. Elment keresni Santit és amilyen a szerencséje rátalált, és hazudta õ Santa, gondolom ha emlékezni fog Santi lesz belõle galiba. A börtönben meg búsul S mivel halottnak tudja S-t így egyedül maradt, sajnálom. Barbara is mennyire aggódik és Daniella is, hogy meghalt Santi. Seba elhúzta a csíkot, mire Panchonak bemutatta volna Ulises.
crushed239 2014 szept. 25. - 12:59:25
(587/838)
Tudom, hogy nem jött fel elõzõleg sehol, hogy ki hogyan viszonyul Barbarához. Nem valaki más kommentjéte reagáltam, hanem csak szimplán felhoztam, mint témát. :)

Panchót azért utálom, mert milyen rendõrfõnök az ilyen? Soha nem csuk le senkit (vagy legalábbis nem azt akit kéne), soha senkit nem tud megmenteni, mindig csak szerencsétlenkedik.
Mielõtt bárkiben felmerülne a gondolat, NEM azért utálom, mert meleg. Szimplán csak egy szerencsétlen.
lizbell 2014 szept. 25. - 07:55:25 Előzmény Pink Pearl
(586/838)
Szia! :)
Hortenzia valóban a legundorítóbb némber!
Tegnap csak elhangzott a börtönben, hogy 8 éve hívta fel Alicia George-ot, legyen a szövetségese, ez hiányzott nekem nagyon!
Bár fura, hogy annyi információt tudott róla, hogy tudta megkörnyékezhetõ! Akkor már bõven nem élt Monica Perez sem. De kicsire nem adunk! :)))

***SPOILER****
Az jutott eszembe, milyen jól megveri Santa Barbarát. :) az nagyon jól meg van csinálva szerintem, egyszer csak elszakad a cérna és minden de minden sérelmét rajta veri le, alig várom azt a részt!
***SPOILER VÉGE***

Pancso szegénykém, hogy szenved! Szomorú mikor az ember így nem tud szembenézni a valósággal és nem tudja vállalni önmagát!
malvinkicska 2014 szept. 25. - 07:02:21
(585/838)
A számozást onnan vettem ,hogy megnéztem az eredetit és akkor láttam , onnan adódott, mikor összefoglaló volt áttértek a délutáni adásra, biztosan most már itt járunk ahogy a porton írva van.
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 24. - 22:09:22 8/10 Előzmény crushed239
(584/838)
crushed239!

Nem tudom honnan veszed, hogy "Itt mindenki utálja Barbarát"? Szerintem nem is nagyon került szóba....legfeljebb csak mellékesen...

Ami engem illet én NEM utálom Barbarát! Nálam õ a "semleges" kategóriába tartozik.

Az igaz, hogy õ volt aki gyanakodott George-ra,amikor Gaspart megölték...
És az is igaz, hogy Barbara senkit nem ölt meg...
De...az is Barbara volt aki "hazug/hamis váddal" juttatta börtönbe Willyt...
Ezzel most nem Willyt akarom védeni....tudom, hogy egy szemét alak....de ez nem változtat azon, hogy amit Barbara anno állított/hazudott róla az egy KITALÁCIÓ volt....vagyis egy ÁRTATLAN embert küldött börtönbe...

Azt én sem értem, hogy Pancho-t MIÉRT utálod?! Mi rosszat tett?!

Aki nálam az "utálom" kategóriába tartozik:Patricio, Carlos (aki meghalt),Francisca,Hortenzia és Alicia.

Aki nálam a nagyon szimpi kategória:Santa,Ivan,Victoria,Tranzito,Ulises,Lizett és Humberto.

Humberto esetében azért meg kell említeni, hogy elõször nem volt szimpi de....késõbb beállt egy olyan szenvedélyes fordulat nála SAnta miatt.....ami miatt teljesen megváltozott róla a véleményem :))

Alicia esetében pedig....háát amikor itt tartottam az eredeti változattal (ahol most a magyar változat jár)itt még sajnáltam Alicia-t....és Francisca-t mégjobban utáltam mint addig....HOGY TEHET ILYET EGY ANYA A SAJÁT GYERMEKÉVEL??? :(((((

EZ IGAZ! De......(!)..........

!!!!SPOILER!!!!
Alicia a "beteges" bosszújában már nagyon erõs túlzásokba esett,amit már nem magyarázhat az eldobott gyerekként érzett fájdalmával....Undorító volt több dolog is amit csinált(csinálni fog)....

!!!!!SPOILER VÉGE!!!!!!
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 24. - 21:53:10 8/10
(583/838)
Szia Lizbell :)

A verekedés-edzés témában teljesen egyetértek Veled! :)

A "golyó" témán én amiatt akadtam ki, mert ezt egyszerûen NEM tudom elhinni, hogy valaki ilyesmit túlélne....pláne egy golyóval a testében....még utána a nénike azzal a nagy késsel turkál a testében....ráadásul ÉRZÉSTELENÍTÉS NÉLKÜL :(((( Jajjj :((( Én már a látványtól elszörnyedtem :(((

A mai részben (tehát szerda, 81. rész :D) Hortenzia újabb jelét adta a rendkívül "finom" lelkének és "nemes" lelkének....
Ezt egyszerûen nem tudom elhinni, hogy valaki ENNYIRE gonosz és kegyetlen legyen,hogy minden problémáját gyilkossággal akarja megoldani! Amint valami baja van valakivel, egybõl "meg akarja ölni"?! (Amit Lizettnek mondott mikor elment....hogy "el tudnék képzelni neked egy balesetet..)
Aki így gondolkodik, az vagy elmebeteg, vagy a velejéig gonosz!

Az is furcsa, hogy annak ellenére, hogy TUDJA? hogy meg fog halni....már kevesebb mint egy hónapja van hátra.....és még MINDIG ilyesmin töri a fejét?!
Azt szokták mondani, hogy a "halála közeledtét érezve még a legaljasabb embernek is megszólal a lelkiismerete és MEGBÁNJA a bûneit"....Õ viszont....csak tetézi az eddigi aljasságait...
Még csak azzal "sem" lehet ezt magyarázni, hogy Hortenzia "nem hisz" a Túlvilágban és/vagy Istenben.....mert ezt tudjuk, hogy nem így van! Hortenzia HISZ ezekben a dolgokban....Akkor meg?!
Hogyhogy még mindig nem látja be, hogy iszonyatos dolgokat tett?! Legalább abban az EGY hónapban próbál(hat)na EMBERI módon viselkedni.... :(((
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 24. - 21:40:10 8/10
(582/838)
Igen, jól mondtad, amit tegnap (kedden) adtak, az volt a 80. rész és ami ma volt (szerdán) az a 81.rész.

De Te hol láttál "elszámozást"? Azt hittem, hogy a Port.hu-ra gondolsz, de úgy látom már õk is kijavították a "helyes" számozásra.
lizbell 2014 szept. 24. - 20:54:11
(581/838)
Én sem utálom Barbarát, eddig azt hittem én vagyok a legelfogadóbb itt! :))) Na de Panchot mért gyûlölöd???
crushed239 2014 szept. 24. - 20:52:02
(580/838)
Én vagyok az egyetlen, aki bírja Barbarát, és sajnálja, hogy ennyi sz*rt kap az élettõl?
Mármint jó, hogy egy idióta p*csa, aki magasról tesz a drogozó lányára, meg napi rutinja a félrelépés, de például egyedül neki tûnt fel anno, hogy George-nak valami köze van/volt Gaspar halálához, illetve majd megpróbálja

SPOILER

kiszöktetni Danielát a rehab központból

SPOILER VÉGE

Meg a végére is kiderül, hogy õ igazából csak azt akarja, hogy valaki szeresse azért, ami.

Meg ebben a sorozatban senki sem színtiszta jó, illetve senki sem színtiszta rossz, szóval én kedvelem Barbarát, bár én mindenkit kedvelek ebbõl a sorozatból. Kivéve Panchót. Panchót gyûlölöm, mint a sz*rt.
malvinkicska 2014 szept. 24. - 17:44:30
(579/838)
Santi életben maradt de úgy a szokásos nem emlékszik semmire, nem tudja , hogy hívják amnéziás.A család meg azt hiszi, hogy meghalt, nagy riadalmat keltett, Seba, is hogy érdeklõdött felõle. Victorianak is most már kezd össze állni a kép, milyen volt a tesója, többek között a sorsát neki is köszönheti, mivel T elmondott mindent. Santat egy New York-i ügyvédi iroda keresi meg, hogy újabb bizonyítékok, ellenében fellebbezést nyújtsanak be, ki áll mögötte Seba mivel szerelmes belé és még H-nak el is mondja nagyon jól hozza rossz fiú formát., W volt I-hez nem kell neki a gyerek közölte vigye el az B segítségét kérte a gyerekkel kapcsolatban.Az ördög régen tartja a kapcsolatot azzal a szemét Georggal, megmondta vitesse ki onnan. Az Ö mindent elmond S-nek így már valahol a z utálata érthetõ, és az meg szép dolog volt az a M P elrakta a pénzét, most, hogy szabad lesz van mibõl új életet kezdeni. Iván nagyon aranyos mindent elkövet D meg gyógyulásáért, még a telefon számokat is törli, az az, egy tisztességes köztük. Lisett továbbra is a pénzt hajtja. A mai részben sok mindenre fény derült és így érthetõbbek a dolgok.