malvinkicska 2014 aug. 26. - 09:17:11 Előzmény KLOPCSIK69
(398/838)
Várom a délutánt remélem leadja a 60-as részt, mert ha nem akkor megnézem eredetibe, kénytelen leszek, gondoltam ,hogy majd megnézem az eredetit a következõkbe ha netalán megszabják szokásukhoz híven ezektõl minden kitelik.
tavaszibúza 2014 aug. 26. - 07:41:55
(397/838)
Hol tudnám visszanézni a 60.részt?
Nem találom a tv2 honlapján, és igazából máshol se sikerült rábukkannom.
KLOPCSIK69 2014 aug. 25. - 19:58:50
(396/838)
Mit is várhatnánk mást a TV2-tõl... Ócska szinkron, rossz idõválasztás... és még ki tudja mennyire vágják majd meg...

Szánalmas az egész csatorna, az az egy szerencséjük van, hogy állami kézre került, különben szerintem már a süllyesztõben lennének, az RTL meg kereshetne új versenytársat.
Neli 2014 aug. 25. - 19:11:08
(395/838)
ezt még meggondolom, jó? ;) :D :P az osztozást nem szeretjük :D :P

egyébként én értettem, amit írtál (úgy értettem, ahogy írtad), legfeljebb félreérthetõen fogalmaztam... NEKED nincs benne senki, de NEKEM azért akad ;) :D :P így oké, remélem ;) :D :P
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 25. - 18:47:29 8/10
(394/838)
Szia Neli!

Az ucsó mondatodra reagálnék ahol azt írtad, hogy "te azzal vitatkoznál, hogy nincs egy jó pasi sem a szereplõk között".

Bocsika, de én NEM azt mondtam, "NINCS", én csak azt mondtam, hogy "A Santa Diabla pasijai közül "mint pasi", engem egyik se fogott meg". :)
Ez óriási különbség! :P

Én itt csak a saját, szubjektív véleményemet mondtam el.Vagyis, hogy ENGEM nem fogott meg egyik sem,NEKEM nem tetszik egyik pasi sem.
Attól még másnak tetszhet bárki, persze. Én ezt nem is vitattam. :)Hiszen "Ízlések és pofonok különbözõek" :)

Jeancarlos Canela-val kapcsban pedig majd megegyezünk.Páros héten lehet a Tied, páratlan héten az enyém!OK? :DDD
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 25. - 18:37:52 8/10
(393/838)
Sziasztok!

Én 3-kor még nem voltam itthon,de beprogramoztam a rögzítõt és felvételrõl visszanéztem a mai részt...ami CSAK egy montázs volt az eddigi részekbõl...látom már elõttem is írták többen...
De a montázs VÉGÉN volt egy óriási baki :DDD
A 2 utolsó jelenetet NEM KELLETT VOLNA beletenni, mert a magyarok EDDIG csak 59 részt adtak le, az a 2 utolsó jelenet pedig a 60. részben volt (vagyis a magyaron még csak LESZ)amikor Ivan befut a templomba és amikor Santa sajtótájékoztatót tart....
Aki összevágta a montázst úgy látszik nem volt tisztában azzal, hogy eddig hány rész ment le...

Vagyis a 60. rész még csak holnap lesz....elvileg...de a tv újság szerint a 61. lesz holnap....

De már arra is gondoltam, hogy egyszerûen ki fogják hagyni a 60. részt....és TÉNYLEG a 61. résszel folytatják.... pffff :(((
Remélem, hogy tévedek és nem így lesz... de.... ezek után, hogy "összefoglalóként" leadtak 2 olyan jelenetet amit nem kellett volna? Mert az még a magyaron nem is volt? Ezek után nem számítok sok jóra....

Hogy lehet ilyen FIGYELMETLEN aki ezt összeállította?! :((((
lizbell 2014 aug. 25. - 16:41:26
(392/838)
az egész visszajátszás volt!
KLOPCSIK69 2014 aug. 25. - 16:37:55
(391/838)
Én nem tudtam nézni, de akkor ma nem is volt új rész?
malvinkicska 2014 aug. 25. - 16:20:11
(390/838)
Az eddig leadott részekbõl összefoglalót adtak, gondolom azoknak, szánták akik ezután kapcsolódnak be a nézésbe, másra nem tudok gondolni, a reklám most is nagyon sok volt az a fõ.
1/10
Bözsemama 2014 aug. 25. - 16:03:07 1/10
(389/838)
Ez a mai zanza mire volt jó?!
malvinkicska 2014 aug. 25. - 12:49:51
(388/838)
Annyit tudok, hogy a Hazugságok Gyûrûjében azzal is azt csinálták értelmetlenné tették utána levették elérhetetlen idõ pontban rakták vissza, most már nem is érdekel, mi lett vele, biztosan sok a tv2 pénze szinkron egyebek és talonba teszik, a Szulejmánnal vitték harcba persze az gyõzött, ami érthetõ is. Írogatni nem szoktam egyszer a Viasatot, mikor nem rakták rendes idõben fel az Igazgyöngyöt, mások akik írnak olyan se meleg se hideg válaszokat írnak, a csatornák nem igen keresik a nézõk kegyeit azért fizettünk.
offtopic
ildimix 2014 aug. 25. - 10:25:12
(387/838)
Ezzel a csatornák csak azt érik el, hogy elfordulnak tõlük a nézõk. A gonosz álarcát sem kellett volna bolygatniuk nem is értem mire volt ez jó. Valaki nem írt ezzel kapcsolatban a csatornának? Ha igen mit válaszoltak?
lizbell 2014 aug. 25. - 09:46:44
(386/838)
Örömmel konstatálom, hogy Carlos Ponce-ért nem kell ölre mennem, már csak Ximénát kéne eltenni láb alól! :D
KLOPCSIK69 2014 aug. 25. - 08:38:00
(385/838)
Hát szerintem sajnso nem csak bizonyos szereplõk esetében pocsék a szinkron :( Egyedül Aaron és Vicente hangjával vagyok megbarátkozva, bár olyan sok részt nem láttam magyarul, hogy a többihez is hozzászokjak...

Kíváncsi leszek, mennyire vágja majd meg a TV2 a részeket. Olyan idióta logikájuk van. Beteszik -legalább is nekünk magyaroknak -egy szokatlan idõpontba de mire ahhoz végre hozzászoknak az emberek átpakolják délutánra, hátha majd többen nézik... Várom már a nézettségi adatokat, hogy vajon mennyire lesz 3-kor sikeres.
malvinkicska 2014 aug. 25. - 08:25:34
(384/838)
Nem általánosítottam én az Ezelt neten láttam , és csak az utolsó vérig sorozat mellett foglaltam állást, nagy divat a csatornáknak a szabdalás, veszít a történet az értékébõl.
offtopic
ildimix 2014 aug. 25. - 08:08:41
(383/838)
Sorozatkedvelõvel egyetértek énis szívesen olvasom a spoilereket. Pinknek köszi az érdekes infókat a sorozattal kapcsolatban. Várom a folytatást.
Neli 2014 aug. 25. - 08:01:10
(382/838)
hozzászólnék (nem bírom ki :D)...

"Humberto a Tied lehet, én viszem Jencarlost! :D"

-errõl már lekéstél, lestoppoltam pár évre :D :P tudnék mesélni 4-5 évvel ezelõttrõl... :D :P


"Amúgy szerintem Jencarlos Canela többnek (érettebbnek) tûnik a valós koránál."

-abszolút egyetértek, az Ördögi körben se nézett ki 20-nak, kb. 25-nek tûnt :P


"kinézetre szerintem abszolút NEM látszik, hogy Gaby idõsebb 11 évvel. Szerintem egyidõsnek néznek ki. :)"

-na ezzel viszont nem értek egyet, sztem G-n mindig is látszott, hogy többet élt (több szempontból is)...


<A Santa Diabla pasijai közül "mint pasi", engem egyik se fogott meg... de Jencarlost nem kosaraznám ki! :D
Õ bejön mint pasi is. :P>

-ennek csak a második felével értek egyet, bár az igaz, hogy elég gyér a felhozatal (jó, ha 3 pasit tudnék mondani, aki megüti a szintet... :D :S)... de hogy senki nincs, az azért túlzás sztem...

persze erõsen szubjektív vélemény :D :P
offtopic
ildimix 2014 aug. 25. - 07:58:49
(381/838)
Malvin azt írtad az rtl nem vágott ki semmit ez nem pont igaz, mert annak idején az ezelt jól megnyirbálták. Most olvasgatom a hozzászólásokat úgyhogy ha ezt valaki megírta akkor elnézést elõre.
lizbell 2014 aug. 24. - 21:46:53
(380/838)
11 évvel??? tényleg nem látszik!

de jó lenne ha tényleg vihetném! :D de sajnos Ximenáért van oda!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 24. - 21:30:39 8/10
(379/838)
Mondom én, hogy ezen nem veszünk össze! :D

Humberto a Tied lehet, én viszem Jencarlost! :D

Amúgy szerintem Jencarlos Canela többnek (érettebbnek) tûnik a valós koránál.
Most belenéztem az Ördögi kör elsõ részébe....amikor azt forgatták, akkor volt 20 éves (6 évvel ezelõtt)Gaby pedig 31.
De kinézetre szerintem abszolút NEM látszik, hogy Gaby idõsebb 11 évvel.Szerintem egyidõsnek néznek ki. :)

A Santa Diabla pasijai közül "mint pasi", engem egyik se fogott meg....de Jencarlost nem kosaraznám ki! :D Õ bejön mint pasi is. :P