malvinkicska 2014 dec. 04. - 20:28:59
(778/838)
Azt várom mikor fognak meg bûnhõdni Inez és Patricio, ez az Alicia nagyon gonosz, még rosszabb ,mint volt, a saját anyját koporsóba zárta, a Barbara arcát elcsúfította, az biztos a harag rossz tanács adó. Lisett beteg, hogy ennyire megjavult, nekem a mai részben tetszett Victoria ahogy Trnsitoval beszélt az áll neki jól.
Edina Krisztina 2014 dec. 04. - 17:23:28 Előzmény UltraViola
(777/838)
Állitolag Vincente tudta, hogy Santiago bolond. És megakarta ölni. Csak Santiago gyorsabb volt és Humbertoval fejeztette le...Nekem ez zavaros akkor miért nem Santiago ölte meg Vincentét, és ha jol emlékszem Vicenete el akarta hagyni az országot, és a lányát, fiát is...valami bucsu levelet hagyott Inez ágyán...abban mi állt azt nemtudom, és nem is tudjuk meg :)
Edina Krisztina 2014 dec. 04. - 17:08:21
(776/838)
Santiago egy kicsit normális de lehet, hogy csak látszat...végére megint bolond lesz vagy még bolondabb...Inez rúzsa iritál :) Daniela biztos megszüli a gyereket és, örökbe adja. Alicia szép lett, csak még gonoszabb...Végre René és Paula, összejöttek...Lehet, hogy Patriciot Viki öli meg? Most kezd izgalmas lenni.
syuzi 2014 dec. 04. - 13:10:49
(775/838)
Dec 18-án lesz az utcsó rész
Szerintem Humberto és Santa összejönnek
Daniellával mi lesz a végén? Mara és Arturó is végre boldogok lettek egymással:)
Most kezd csak izgi lenni a sori:)
lizbell 2014 dec. 04. - 08:08:26
(774/838)
megtaláltam, furcsa. nem tudom hol csúszott el esküszöm! remélem nem lesz még egy összefoglaló, bár akkor is sokallom a 140-et!
lizbell 2014 dec. 04. - 07:55:59
(773/838)
136 az eredeti, az tuti. nálunk 137 lenne elvileg mert beszámozták az összefoglalót, mikor átkerült délutánra. nem tudom hol lehet a tévedés, mindjárt megnézem.
offtopic
ildimix 2014 dec. 04. - 07:26:04
(772/838)
Nem értek valamit. Mindenki azt írta a sorozat 136 részbõl áll és már a mûsorújságban a 138 részt olvasom. Hogy van ez akkor hány részes a sorozat?

Dec 16-ra már a 138 van beírva.
8/10
lilly008 2014 dec. 04. - 00:45:21 8/10
(771/838)
Na igen... Willy-t se érteni, miért pont Alicia. Santa vagy Daniella is szebbek, mint az a nõ,és nem a szemkötõ miatt mondom, õk pl. nem kellenek neki, mellesleg Alicia belsõje no comment. Állítólag vonzza a titokzatossága. Mindenesetre a végén...

SPOLIER

Willy segít rendõrkézre juttatni Alicia-t, aki menekülne, hisz épp akkor csúfítja el Barbarát

SP vége

Talán belátja, hogy A. mégsem ideális partner.
UltraViola 2014 dec. 03. - 22:54:16
(770/838)
Egyébként rajtam kívül zavar még valakit Inez rikító rózsaszín rúzsa?:)) Annyira unalmas hogy állandóan az van rajta!
Santa kifesti néha pirosra, az jól néz ki, de ha õ is állandóan vörös rúzsban pompázna, az már sok lenne. Santának amúgy milyen sportos válla van, nyilván sok idõt tölt edzéssel.
UltraViola 2014 dec. 03. - 22:31:38
(769/838)
Humberto azért ölte meg Vicentét, mert Santiagot védte? Vicente megölte volna Santit? Miért? A lánya betegesen imádta, hozzáment feleségül. Félt hogy bántaná Inezt? Igaz, most tényleg megtámadta...
Mindketten szerették Santát, de mégis úgy rendezték, hogy a holttestet Santa mellett találja meg a rendõrség és õt gyanúsítsák. Ez kissé ellentmondásos...

Willy nagy szerelme is elég hihetetlen számomra, azok után hogy a húgán meg Fransiscán kívül minden nõvel összefeküdt aki a közelében volt, most beleszeretett Aliciába??
lizbell 2014 dec. 03. - 18:33:53
(768/838)
igen sajnos, bár néha meg az az érzésem mintha kimaradtak volna jelenetek, másodpercek vagy csak rossz a vágás, fene tudja!
mindenesetre közel a vége! elég dús lesz izgalmakban! :)
KLOPCSIK69 2014 dec. 03. - 18:09:30
(767/838)
Hát nekem ez a Vicente dolog így másodjára sem volt világos, szerintem nagyon összecsapták a végét.
lizbell 2014 dec. 03. - 17:45:58 Előzmény KLOPCSIK69
(766/838)
Természetesen az, amikor Humberto és Santa végre egymáséi lesznek :)))

SPOILER

meg ahogy Inez meghal, az jól van megcsinálva nagyon! Humbertoé nem jól sajnos, azt másképp kellett volna, de imádom ahogy szerelmet vallanak egymásnak!

SPOILER VÉGE

Célozgatnak erre a dologra Vicentével kapcsolatban, mért kellett megölni....pici dramaturgiai hiányosság, sõt nem is kicsi, mert nekünk végig az volt exponálva hogy V. örül hogy a lánya Santi felesége lesz, ehhez képes tudta hogy pszichopata, sõt ártani akart neki.... nem tudom, majd meglátjuk kiderül e még valami!
malvinkicska 2014 dec. 03. - 16:27:25
(765/838)
Barbara nem való anyának egy egoista szemét, hogy beszélt a lányával, most már annyira kuszálódnak a dolgok, elég belõle kimenni. Santiago elsõ perctõl beteg ember csak titkolva van, most már ott tart azt sem tudja mikor mit tesz, és még most sem viszik orvoshoz , ez itt hiteltelen, ilyen nincs SCH-as bomlott elméjû, szóval ez is csak sorozatban van. A papot is leütötte biztos Alicia annak is baja van mindenkivel, annak is csak azon jár az esze, kinek ,hogy ártson. A másik Victoria és Ivan szálat beletették akkor , miért nem hagyták már együtt õket, miért kellet ilyen drámaira venni, pedig nekem ez nem nagyon nyerte el a tetszésem, de mégis így gondolom.
Mizsitimi 2014 dec. 03. - 15:09:49
(764/838)
Patriciot még az Ördögi körben is láthattuk León szerepében, a Barlang bár tulajdonosaként, és a Vasember kiskutyájaként! :)
8/10
lilly008 2014 dec. 02. - 18:19:48 8/10
(763/838)
Ma megint ritka liba volt Barbara, hogy nem veszi észre hogy éppen a krémjeitõl csúf az arca? Már az anyjának is rég leesett. Neki nem mondta el a doki, hogy a kencékbe tették a mérget? Hisz Francisca tudja. A lányát bezzeg hanyagolja, pedig Daniella rendes volt, hogy meglátogatta. Patricio meg szövetkezne Santival, nem is fél, hogy veszélyes lehet rá, pedig észrevette, hogy zizi. A vége nagy volt, ahogy Santa ninja harcos módjára lekezelte Santit.
malvinkicska 2014 dec. 02. - 16:15:14
(762/838)
A 140 résznél van kiírva vége de valahol olvastam, hogy valami csuszás volt, bõvebbet nem tudok, ami a 136-os résznél olvasható elõzetes úgy nem lehet vége ennek a sorozatnak, legalább én így gondolom. A mai epizódra térve ezek a Cano gyerekek egyik sem épp elméjû, Barbara a szépség hiúság a legfontosabb, a lány egyáltalán nem érdekli, Alicia szintén csak a mûtét sikere és kinézete a fontos számára. A fiúk meg gyilkolnak, az igaz , hogy H ölte meg V-t ez elõbb is kiderülhetett volna, most már jól bekeverték Santat is. Annak is a gyerek csak azért kell, hogy neki olyan is van, nem sokat törõdik vele. Victoria rosszul lett, biztosan nem hal még meg. Santiago elmondott mindent mióta ismeri Santat, jóval elõbb, mint ahogy S gondolja.
Maricruz 2014 dec. 02. - 15:21:55
(761/838)
Hali!

Tudja valaki hogy hány részes a sorozat? 1-2 helyen is 136 részt olvastam, de itt a porton látom, hogy 140-ig is fent van az ismertetõ. A 136 elírás, vagy nálunk hogy lett több? :)
malvinkicska 2014 dec. 02. - 11:14:34
(760/838)
Amit említettél, nem láttam a Szalamandrában igen Lola Apja volt, másban is de most nem jut eszembe jól áll neki ez a kemény karakter szerintem, igaz ez csak az én véleményem. Santiago a Talizmanban egyáltalán nem jött be a szerelmes jelenetei itt sem, ez amit most alakít ebben jó, de gondolom mindenkinek más, és más az ízlés világa.Elnézést Roberto Mateosról az, az Patricioról írtam.
UltraViola 2014 dec. 01. - 22:16:19
(759/838)
Patriciot láttátok sok évvel ezelõtt a Milagros címû filmben? Jóval fiatalabb, és jó pár kilóval kevesebb volt.:)
Ott õ volt a fõhõs, itt meg egy velejéig gonosz szerepet játszik.

Santiagot lehet sajnálni, a betegségérõl nyilván nem tehet, de attól még kezelni kell(ene). De a család, vagy pontosítok: az anyja nem teszi. Humbertonak most elege van belõle, hogy mindig õ húzza ki a bajból meg magára vállalja a bûneit, ezért is kérte a doki segítségét, csakhogy Fransisca inkább elküldte az orvost...