KLOPCSIK69 2014 okt. 31. - 12:36:01
(658/838)
Nekem is ez a véleményem róla. Azt érte, hogy az anyját ennyire gyûlöli, de a testvérei iránti mérhetetlen gyûlöletével már nem értek egyet, hiszen nem õk tehetnek arról, hogy Francisca eldobta magától.
8/10
Pink Pearl 2014 okt. 31. - 07:26:14 8/10
(657/838)
Most azon a ponton tart a sorozat magyar verziója,ahol nagyon elgondolkodtató, hogy kit is lehet "JÓ"-nak,vagy "ROSSZ"-nak nevezni itt?! Ez a kérdés nem is olyan egyszerû....

Alicia-t megértem, hogy gyûlöli Francisca-t...ezt már többször is írtam...ez teljesen érthetõ! Mármint a Francisca iránti gyûlölete.Hiszen amit Francisca tett az újszülött Alicia-val, az tényleg iszonyat...
Azt is megértem, hogy Alicia ott a nyilvánosság elõtt akart magának elégtételt azzal,hogy Francisca aljasságát mások tudomására hozta.
Jó! Ezt el tudom fogadni "jogos" bosszúnak...
Azt, hogy felszólította, hogy térden állva kérjen tõle bocsánatot, még ezt is el tudom fogadni "jogos" bosszúnak Alicia részérõl...
Nem is értem, hogy egyesek miért Francisca-t sajnálták?! Mi az, hogy Francisca-t "megalázták"?!
Hmm...Ebben a konkrét esetben, én ezt nem nevezném megalázásnak....
Ennyi erõvel pl sajnálnom kellene pl egy "gyilkost",ha kiderül és mások elõtt a fejére olvassák, hogy "megölt" valakit?!
Nem....én ezt nem nevezném "megalázás"-nak! Ez egy JOGOS "büntetés" volt, amit Francisca (szerintem) MEGÉRDEMELT.

Ha Alicia ENNYIT tett volna és SEMMI mást...akkor azt mondanám, hogy Alicia-nak igaza volt (lenne)...
Nade (!!!)...az összes többi aljassága, amit tett és tenni fog...az már túlmegy azon a határon,amit megmagyarázhat(na) az "eldobott árva gyermek" sztorijával...
Alicia olyan embereket is BETEGESEN GYÛLÖL, akik semmit nem ártottak neki és nem tehetnek arról, hogy Francisca mit tett vele...
Ha valaki valamiben nem ért egyet vele, õ egybõl "fekete listára" teszi, akit neki (szerinte) "joga van" eltaposni....
Alicia valamiféle "Isten"-nek képzeli magát,akinek joga van BÁRKI fölött ítélkezni. Akár olyan módon, hogy elteszi láb alól....

Na nem! Ezt már NEM vagyok hajlandó elfogadni....és megismétlem amit már korábban is írtam.....Alicia EZERSZER rosszabb, gonoszabb mint Francisca!

Napersze az is tény, hogy Francisca-nak is óriási szerepe van abban, hogy Alicia ilyen lett....
Hiszen, ahogy a mondás tartja: " Aki soha nem kap szeretetet,az adni sem tud"....Na igen....de...
Ez sem igaz teljesen, mert végülis Monica Perez SZERETTE õt, gondoskodott róla 14 éves koráig....
Tehát ha Francisca-tól nem is, de mástól igenis KAPOTT szeretetet...

Alicia minden aljas, gonosz cselekedetét,NEM foghatja rá a "szomorú" gyerekkorára.

Alicia egy végtelenül gonosz és aljas ember.Én már nem tudom õt sajnálni.
KLOPCSIK69 2014 okt. 30. - 19:54:11 Előzmény lizbell
(656/838)
Köszönöm :)
lizbell 2014 okt. 30. - 18:32:46
(655/838)
Ma minden szóra figyeltem a hosszas veszekedésük alatt, és a leghalványabb célzás sem volt a melegségükre, vagy hogy közük lett volna egymáshoz! Úgyhogy ez valami durva fordítói hiba lehetett, vagy nem tudom! Az biztos, hogy tegnap nagyon meglepõ volt!
lizbell 2014 okt. 29. - 18:39:55
(654/838)
Valami szöget ütött a fejemben! Mivel láttam már az egészet spanyolul, a múlt heti részeket meg elég felületesen néztem online, úgy hogy közben mást is csináltam a gépen, így már összekeveredtek bennem dolgok!
Olyantól szeretnék kérdezni valamit, aki "szûz" aki csak magyarul nézi és spoilereket sem olvasott!

Mi volt ez az a mai megjegyzés Lucytól? Özvegyként célozgatott Ulissesre! Nem emlékszem, hogy lett volna eddig arra utalás, hogy Pancso meleg, de még arra sem hogy Ulisses az, mármint hogy bárki tudna róla, vagy bárkiben felmerült volna.
Amikor Lucy követte egyszer Pancsót, akkor is Victóriával gyanusítgatta! Szó nem volt eddig errõl, hogy bárkinek gyanús lett volna a "kapcsolatuk" Szóval nem fura, hogy csak úgy Victória arcába vágta ezt a templomban?
malvinkicska 2014 okt. 29. - 10:34:29
(653/838)
A kedves fórum társak amiket írnak még nagyobb borzalmakra lehet számítani, mint gondoltam, itt mindenki gyilkos Az a jó, Ivánt nem fertõzték meg remélem nem is fogják. Humberto az élen de a többi sem kutya.
lizbell 2014 okt. 28. - 20:22:16
(652/838)
!!!SPOILER!!!!

Hát ez kicsit bonyolult, és vannak fehér foltok nekem is! Patrició megszökik a börtönbõl és elrabolja Ulissest, kínozza, vallatja! Utólag tudtam meg én is hogy Humberto parancsára! Santiago meg rájuk talál és sajnos megöli! még nem tudom, miért! A temetésén pedig megjelenik Pancso, így feladja a bujkálást! Aztán még millió borzalom történik és a legvégén Lucyval összetalálkoznak Ulisses sírjánál, ott vallja be neki, hogy meleg!

!!!SPOILER VÉGE!!!
Nicky9612 2014 okt. 28. - 20:12:58 Előzmény lizbell
(651/838)
Köszönöm Lizbell!
Megírnád nekem azt is, hogy mi lesz Pancho-val és Ulises-sel? Kíváncsi vagyok, hogy Pancho bevallja-e egyszer másságát. :)
lizbell 2014 okt. 28. - 09:33:43
(650/838)
!!!SPOILER!!!!

Nem sikerül, mielõtt felszáll a gép odaér Lisette a hatósággal! Aztán meg kiderül, hogy nem is Arturo az apa, úgyhogy lecsillapodnak és elhúznak!

!!!SPOILER VÉGE!!!
KLOPCSIK69 2014 okt. 28. - 08:49:02
(649/838)
!!!Spoiler!!!

Pancho nem hal meg igazából, Ulisessel és Begoniával tervelik ki, hogy kiderítsék ki ölte meg Vicentét, mert Pancho Humbertora gyanakszik.

!!!Spoiler vége!!!
KLOPCSIK69 2014 okt. 28. - 08:46:54
(648/838)
Spoiler!!!!!!!

Lenne egy kérdésem azokhoz akik végig látták a sorit. Mikor Mara új állást kap Kanadába akkor sikerül nekik Arturo-val elrabolni a kisbabát? Nagyon megutáltam õket, hogy ennyire görcsösen akarják azt a szegény kisbabát. Értem én, hogy Mara-nak nem lehet gyereke, de ne akarjon már egy kisbabát ellopni az anyjától, fogadjon örökbe vagy törõdjön bele.

Spoiler vége!!!!
offtopic
ildimix 2014 okt. 28. - 07:03:32
(647/838)
Ezek a részek nagyon izgalmasak olvastam az elõzetest.

Spoilerkérdés: Pancho tényleg megfog halni?

Szerintem csak megjátszák a halálát.

Inez így végképp egyedül marad mondjuk a testvére segítségét nem fogadta el.

Várom a folytatást!
8/10
lilly008 2014 okt. 27. - 18:01:32 8/10
(646/838)
Kíváncsi leszek a gyáras részre. Ez a Lisette egy idõben le volt csillapodva, de megint nagyon izgága,néha Hortensia örökségét dézsmálja, most meg rászállt Victoria-ra.Kutyából nem lesz szalonna. Tudtam én, hogy valami tv-n vagy video-n van felvéve a Vicente feje.

!!SPOILER!!

Csak azt nem tudom, ki vehette fel video-ra V.fejét és hogy miként fogja megúszni Humberto a börtönt.Hisz valaki tudja, hogy õ volt az apja gyilkosa.

!!SPOILER vége!!
lizbell 2014 okt. 26. - 17:13:04
(645/838)
!!!SPOILER!!!

Kivetítõ? vicces, én meg akváriumra emlékszem. :)))
de már baromi rég láttam, az rémlik, hogy Begonia adja le a lövést... de hogy ki volt az értelmi szerzõ és mért pont õk hárman akarták ezt az egész gyári randevút, azt homály fedi egyelõre! De már azért sem nézem meg újra, csak majd magyarul!
Azt hiszem Willy is tudott a savas dologról, sõt ugye Inez is kicserélt egy tégelyt! De az utolsó durva akció szerintem csak Alicia ötlete volt! Akkorra már nagyon ki volt bukva! Mondjuk ha ilyen húgom lenne mint Barbara, én futva menekülnék és örülnék hogy nincs közöm hozzá, de ez a nyomorult annyira vágyik a szeretetükre, nem csoda hogy bekattant! (nem mintha fel akarnám menteni) a pszichopata ikrek :)))

!!!SPOILER VÉGE!!!

Humberto forever <3
8/10
lilly008 2014 okt. 25. - 23:50:42 8/10
(644/838)
!!SPOILER!!

Én most néztem meg az epizódot, és úgy láttam ,hogy kivetítõrõl ment, ahogy nézik Vicente fejét, szerintem valaki levideózta,még amikor anno föltálalták. Nekem még mindig homályos hogy pontosan mi a célja Pancho színlelt halálának.
Ez egy másik téma, ami érdekel: a végén Alicia terve lesz, hogy leönti Barbarát? Vagy ebben Willy is benne van? Ugyanis úgy néz ki, hogy amikor dulakodnak, mint ha le akarná állítani és utána le is csukják.

!!SPOILER vége!!
lizbell 2014 okt. 25. - 13:00:43
(643/838)
Igazán nincs mit! :) lassan összerakjuk a dolgokat! én arra szeretnék választ kapni, hogy

!!!SPOILER!!!
Begóniáék honnan szedték elõ Vicente fejét a gyári bulihoz? persze lehet hogy csak figyelmetlen voltam, vagy beletekertem, de a jövõ héten már remélem megtudjuk! :)))

!!!SPOILER VÉGE!!!
8/10
lilly008 2014 okt. 25. - 12:20:05 8/10 Előzmény lizbell
(642/838)
Köszi a választ!
lizbell 2014 okt. 24. - 17:29:14
(641/838)
!!!SPOILER!!!!

Mindig is beteg volt mentálisan, kezelték intézetben, csak megszökött! Az anyja természetesen homokba dugta a fejét, nem volt hajlandó beszélni róla! Humberto azért volt sokszor ellene, mert meg akarta elõzni a bajt, távol akarta tudni a családtól! santiago betegesen akarja Santát, és amikor gyengül a "poziciója" akkor jönnek a kattanások! amikor már Santa is érzékeli, hogy baj van és egymásra találnak Humbertoval, azután teljesen kifordul önmagából! Dióhéjban ennyi, de azért bonyolultabb ennél, csak nem mindent értettem!
!!!SPOILER VÉGE!!!
8/10
lilly008 2014 okt. 24. - 17:28:49 8/10
(640/838)
Szia Ildi!

A 134. részben fog történni, ha érdekel, nézd meg a youtube-on.
8/10
lilly008 2014 okt. 24. - 17:11:53 8/10
(639/838)
Szia Lizbell!

Engem az érdekelne, hát ha tudod:

!!SPOILER!!

Mi történik Santiagoval, amiért a végére teljesen bekattan? Éri valami trauma, aminek a hatására megõrül? Netán Alicia tesz vele valamit, amitõl megváltozik?

!!SPOILER vége!!