8/10
lilly008 2014 nov. 14. - 12:46:37 8/10
(678/838)
Én sem gondoltam volna még az elején, hogy ennyien fognak meghalni. Azt bírom, hogy valaki vagy meghal, vagy tetszhalott lesz, vagy elkap valami súlyos betegséget. Ez megy körbe folyamatosan. Mire vége lesz, még meghalnak egy páran, az a csoda, ha valaki életben marad:) Ildi, sajnos Ulises-re sem sok jó vár.
Santa karaktere sem teljesen pozitív, mert tényleg keveset törõsik a fiával, csak mindeig követ valakit, vagy cicázik a két pasival, és egyik nap Santit szereti, a másik nap Humbertot, amúgy meg mindig csak ordít, vagy kioszt egy-egy pofont. Talán e legellenszenvesebb Alicia, Inez és Patricio, de amúgy még sorolhatnám, mert sok a gonosz karakter.
malvinkicska 2014 nov. 14. - 11:58:13
(677/838)
Nem vagy egyedül számomra is nagy csalódás, ennyi rossz ami ebbe van írva az már sok, az a sok értelmetlen halál. A legzavaróbb a gyereket is felhasználják aki írta annak is van valami mentális zavara szerintem. A dolgok most úgy állnak, mintha megint kezdõdne vagy nem is tudom, egyszerûen élvezhetetlen.A következõkbe nagyon meggondolom, hogy nézzek e Telemundo által készített sorozatot.
sorozatkedvelõ 2014 nov. 14. - 10:43:59
(676/838)
Nekem már sok/k/ez az eszement gyilkolászás.A Cano család tagjai egy sem épelméjû Humberto is annyira belejött a mészárlásba,hogy szegény Ullisesre is "kilövési" parancsot adott annak az elmeháborodott Patricionak.Ines,Alicia,Barbara egyik sem komplett.A mellékszálak csak-csak elvarródnak,de a fõszál szerintem egyáltalán nincs befejezve.Humbero-Santa-Santiago.Még az nem derült ki,hogy Santiagonak milyen mentális betegsége van,de Santa ,hogy tud ágyba bújni a többszörös gyilkos Humbertóval az számomra rejtély.A forgatókönyvíró eléggé furcsán nyúlt hozzá ehhez az öldöklõs témához,szinte mindenki"élvezetbõl" öl,egy cél vezérli ártani a másiknak.Már végig nézem,de csalódás számomra ez a sorozat.
offtopic
ildimix 2014 nov. 14. - 07:42:18
(675/838)
Most újra pörgõssé izgalmassá vált számomra a sorozat. Nagyon sajnálom Ulisest remélem már nem kínozzák sokáig. Nagyon becsületesnek tartom, hogy nem árulja el Panchot.

Inezt továbbra sem szeretem 1 elmebetegnek tartom a diliházban volna a helye.

Már Szanta sem szinpatikus eddig nem nagyon törõdött a fiával a bosszú hajtotta most meg, hogy a fia nem foglalkozik vele mennyire pedáloz nála. Ha valaki megkérdezné újból nem nézném meg a sorozatot ha évekkel késõbb leadná valamelyik csatorna.

Mindenkinek kellemes napot!
lizbell 2014 nov. 12. - 07:36:56
(674/838)
!!!Spoiler!!!!

Igen, Arturo megegyezik Lisettel, békében elválnak és elutaznak Marával!

!!!Spoiler vége!!!
8/10
lilly008 2014 nov. 11. - 16:51:39 8/10
(673/838)
Köszi a választ.

!!SPOILER kérdés:

És arról tudsz valamit , hogy mi lesz Maráékkal a végén? Arra már rájöttem, hogy nem Arturo-é a baba, de amúgy ki fognak menni Kanadába?
lizbell 2014 nov. 11. - 10:53:45
(672/838)
!!!Spoiler!!!

megmûtik igen, szép lesz! beültetnek neki szemet, azt nem tudom hogy mûszem lesz e, mert spanyolul ez nem derült ki számomra, de biztos plasztika is kell hozzá, hogy tökéletes legyen!

!!!spoiler vége!!!
8/10
lilly008 2014 nov. 11. - 10:43:47 8/10
(671/838)
Olvastam egy érdekességet, ami nem mostanában lesz, hanem kb. 2 hét múlva.

SPOILER

Alicia plasztikai sebészhez fog fordulni. De könyörgöm: nem egy hegrõl vagy ilyesmirõl van szó, én nem tudok olyan technikáról, hogy a nem létezõ szemet pótolni lehetne. Mégis mit találhattak ki? Egy mûszemhez meg nemigen kellene plasztikai sebész. Nekem ez furcsa.
UltraViola 2014 nov. 09. - 17:40:26
(670/838)
SPOILER
Igen, Humberto szó szerint kilõve.:(
Willy egy szexmániás pasas, akinek mindegy hogy tinilány vagy épp az anyósa, bepróbálkozik nála. Nem úgy értettem hogy sajnálom hogy nem jönnek újra össze Santával. Hanem maga a tény fura, hogy úgy ér véget egy szappanopera, hogy a fõszereplõ nem a másik fõszereplõvel (aki ugye élete nagy szerelme) él tovább. Hanem együtt marad a gyereke apjával, aki fûvel-fával csalta, aki iránt nem érez semmit. Igaz, a három pasi közül neki a legkisebb a bûnlajstroma, õ nem keveredett kábítószerügyekbe, nem ölt meg senkit, "csak" nagy hódolója a nõi nemnek.:)
SPOILER VÉGE

Azt hittem, Humberto idõvel jobb ember lesz, de így hogy lepaktált Patricioval, meg Renét is rákényszerítette, hogy neki végezzen piszkos munkát, sajnos semmit sem változott.
8/10
lilly008 2014 nov. 09. - 17:10:01 8/10
(669/838)
Igen, még a sofõrre gondoltam. Érdekes, hogy ez a logikája: õ megöl valakit, aztán majd ülje le helyette Santa.

SPOILER

Viszont gyanítom, hogy Santa, aki teherbe esik a végére, épp Humbertótól lesz terhes, csak õ viszont meg fog halni.
Ám számomra nem is szomorú, hogy nem jön össze pl.Willy-vel,mert undorító az a férfi. Santiago pedig nem léphet Humberto helyére, mert teljesen megõrül. Ezért nem tudnak már új szerelmet kitalálni Santának, hisz így mind a három férfi kilõve.
UltraViola 2014 nov. 09. - 16:23:24
(668/838)
Ildimix, megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel.:)
Lilly, elõször nem értettem mire gondolsz, aztán eszembe jutott, hogy a sofõrre céloztál (akit Humberto lõtt le)? Már nem is emlékszem, akkor is börtönben volt Santa?

SPOILER!
Mindenesetre fura ez a "romantikus" sorozat: gyilkosságok, rasszizmus, elmebetegség stb. Fõleg hogy a vége sem lesz happy end, országraszóló lagzival meg "boldogan éltek, míg meg nem haltak" jelszóval. (Most már én se bánnám, ha hamarosan vége lenne.)
A mesékben meg a szappanoperákban a gonosz a végén általában elnyeri méltó büntetését. Na de itt ki a gonosz? Nem is olyan egyszerû... Az is elég szokatlan, hogy úgy ér véget egy sorozat, hogy a fõszereplõ boldogtalan marad. Mert feltételezem, hogy Willy-vel nem a nagy szerelem miatt marad együtt Santa...
SPOILER VÉGE
8/10
lilly008 2014 nov. 09. - 14:23:40 8/10
(667/838)
Ráadásul Humberto már másodszorra csukatja le Santát, hiszen már egyszer ült egy másik gyilkosságért, amit szintén õ követett el. Mindenesetre már nem sokáig tart a sorozat, ugyanis 136 részes.
offtopic
ildimix 2014 nov. 09. - 08:12:28
(666/838)
Nekem az a véleményem, hogy már nagyon húzzák a sorozatot. Én már nem bánnám ha vége volna. Ez az ines is 1 elmebeteg irritál a jelenléte.

Humbertot sem értem igaza van a hozzászólónak nem egyértelmû mikor szeretett bele Szantába mikor az elején mérgezte és a tárgyaláson sem védte normálisan?

Remélem ha vége lesz a sorozatnak adnak 1 normálisabbat.

Szerintem ebben az évben vége lesz a sorozatnak.

Mindegy ezt már nem hagyom abba ha már elkezdtem.
UltraViola 2014 nov. 08. - 15:23:45
(665/838)
Nem értem Humberto viselkedését. A pénteki rész végén megint szóba került a tárgyalás. Ha szereti Santát, akkor miért nem védte megfelelõen a bíróságon, hogy ne kerüljön börtönbe? Mi volt a célja ezzel? Nekem az lenne logikus, ha valaki szereti a másikat, akkor igyekszik meghódítani és nem közremûködni az elítélésében.
Sõt, az sem világos számomra, hogy mióta szereti, mert az elején még mérgezte/elkábította, amikor többször is kivitte az erdõbe. Vagy ezt is puszta szeretetbõl tette?:)

SPOILER!
Santa tényleg megszereti Humbertot? Vagy csak eljátssza? Mert most nagyon úgy tûnik, hogy csak azért közeledik hozzá, hogy kiderítse, tényleg õ ölte-e meg Vicentét.
8/10
lilly008 2014 nov. 04. - 17:26:39 8/10
(664/838)
Hát ahogy ma Ines viselkedett, nem semmi, röhögtem rajta. Jól játssza a bolondot, az fix. Mintha valami állatkerti látványosság lett volna.
offtopic
ildimix 2014 nov. 01. - 10:43:52
(663/838)
Renét Franco hasonmását sajnálom jól belehúzták a csõbe. Õ az egész sorozat végéig benne lesz? Lizett olyan szemét mint Hortenzia volt jól megjátszotta a doktornõ elõtt a szomorkodását. Érdekes, hogy csak úgy megszegte az orvos a titoktartást tudom ez csak 1 film és nem kell komolyan venni.

Szerintem Iván a sorozat végéig pozitív szereplõ marad õ az egyetlen pozitív szerintem.

Igaz victoria sem gonosz senkinek nem ártott csak hülye volt, hogy hozzáment patriciohoz.

Kíváncsi leszek milyen sorozatot fognak leadni a gonosz álarca után ha errõl valaki olvas megírja? Remélem nem fognak ismételni.

Várom a hétfõi folytatást!
lizbell 2014 okt. 31. - 21:42:59
(662/838)
Ja, Willy

SPOILER
Semmi különös nem lesz vele, Aliciát látogatja a börtönben, ott lakik Santáékkal a házban, de már nekik nem lesz közük egymáshoz, csak együtt nevelik a gyerekeket!

SPOILER VÉGE
lizbell 2014 okt. 31. - 19:37:33
(661/838)
Alicia nem a testi hibáját kompenzálja a gonoszságával, hanem a mérhetetlen szeretetéhségét, a vágyat arra hogy fogadják be, hogy õ is olyan fontos legyen mint az agyhalott hercegnõ húga! És nyilván dramaturgiailag nem történhetett meg az, ami a való életben esetleg igen, hogy befogadják, szeretik, valóban bocsánatot kér az anyja és õszintén rendezik a viszonyukat, mert akkor nem fajulnának el a dolgok és mit néznénk, ugye! Mondom mindezt úgy, hogy nem akarom felmenteni, csak megértem mi zajlik a lelkében. a való életben is vannak ilyen emberek, nem vagyunk egyformák, akik soha nem képesek túllépni és feldolgozni ekkora fájdalmat!
malvinkicska 2014 okt. 31. - 17:58:11
(660/838)
Aliciat elõbb sajnáltam, hogy nem kapott elég szeretetet, fõleg az anyjától, mert a kisgyerek korban nem megfellelõ, bánásmód agyebek, sok mindent kihoz felnõtt korban az emberekbõl. A viselkedése most már irritáló, mindenkinek ártani akar, miért nem csak az anyja a cél, de már az is térde esett elõtte. Iván nincs még megfertõzve rosszal remélem, legalább az így marad. Lisett egy furfangos valaki, most i kitudta Victoria betegségét.
8/10
lilly008 2014 okt. 31. - 17:03:26 8/10
(659/838)
Ezzel az Alicia-val én is úgy vagyok, hogy nem tudom megérteni, meg kedvelni. Egyébként az életben is úgy vagyok az ilyen emberrel, hogy ha van valami hiánya pl. sántaság vagy kövérség stb. sokkal jobban el tudom fogadni ha kedvességgel és alázattal,mint sem gonoszsággal és nagyképûséggel kompenzálja a hibáit.Aki még roppant irritál engem, az Willy urasága, a szövetsége az ördöggel ,és a végtelen igazságszolgáltatás utáni vágya, holott õ sem makulátlan, ahogy agyon csalta Santát, mégis játssza az istent.Na, õk ketten teljesen fárasztóak nekem.
Spoiler kérdés: valaki nem tudja mi lesz Willy sorsa a végére?