KLOPCSIK69 2014 dec. 13. - 19:52:57
(798/838)
Számomra is :)) épp a minap gondolkodtam rajta, hogy milyen jó lenne ha leadnák újra valahol, hiszen ez nem volt olyan sokat ismételve :(
KLOPCSIK69 2014 dec. 13. - 19:49:32
(797/838)
Ha letöltöd a Hola Better Internet nevû bõvítményt akkor ha az USA-t állítod be böngészési országnak meg tudod nézni a videókat :) Viszont az angol felirati opciót sajnos elvették, csak spanyol van. Ha viszont érdekel, privibe meg tudom írni, hogy hol vannak fent angol felirattal is,mert itt sajnos moderálják .)
lizbell 2014 dec. 13. - 16:34:57
(796/838)
Hát azokat feltétlenül meg kell ismételni hetvenedjére is! :))))

amúgy nem bánom, nem akarok új sorit!
a Szerelem zálogba is mindjárt kifut, azt is szeretem, mondjuk arra nem kattantam rá annyira mint erre, hogy képes voltam végignézni eredetiben, de Rulli és az õ ajkai meg fogsora komoly vizuális élmény! :D
aztán csak a török marad. Kivancot nagyon szeretem, nagyon tehetséges!
Edina Krisztina 2014 dec. 13. - 16:12:53
(795/838)
Hát én is jobb véget, meg rendezést gondolnák...meg össze-vissza van vágva az egész film....Santa orditozása kicsit unalmas...kicsit elfáradtam én is :)) meg a rendezõ teljesen elvan rugazkodva a valoságtól....bocsi családi titkok lesznek, elõbb nemjot írtam már a könyökömön jön ki :)
lizbell 2014 dec. 13. - 10:32:45
(794/838)
!!!!SPOILER!!!!

akkor jó! :) én is leírtam többször, csak ugye nem tudom ki olvassa, mert van aki direkt kerüli,de van aki szereti elolvasni elõre, mi lesz! már nem kell sokat várni, én is alig várom a Patriciós jelenetet! a végét utálom, rosszul van megcsinálva! elfogadom, hogy Humberto meghal, én nem is akarom a nyálas "heppiendet" de nagyon amatõr a kivitelezése, többet vártam volna! :(

!!!SPOILER VÉGE!!!
Edina Krisztina 2014 dec. 13. - 01:13:39
(793/838)
Spoiler igen tudom, hogy Lucy nem halmeg mert Pancho bevallja neki, hogy meleg, és gondolom Lucy is rájön.....végét láttam spanyolul...elégé szomorú lesz a vége Patricio is kifinghatna már...ugy láttom nem lesz uj sorozat a magánnyomozok lesznek... :(
BlackFataMorgana 2014 dec. 12. - 22:55:24
(792/838)
Az elfáradás nagyon kifejezõ. Most már épp ideje hogy 18án vége legyen. :D
borntobedorothy 2014 dec. 12. - 18:00:44
(791/838)
Szerintem a sok visszajátszás miatt is sikerült 140 részesre húzniuk a filmet, meg ráadásul össze-vissza adják mostanában... Azt hiszem, a 122. részig tudtam megnézni jó elõre a Telemundo oldalán (aztán megújult a lapjuk, és azóta sem tudom tovább nézni, csak bemondja, hogy nem elérhetõ a tartalom és átugorja a részeket :/ - csak nekem csinálja ezt?), onnantól pedig csak a hivatalos YT videókat néztem, ami ugye csak a fõcímig van... És sokszor volt olyan, hogy a fõcím utáni részekre is emlékeztem, hogy láttam már; az is volt, hogy úgy tûnt, mintha itt-ott kimaradt volna valami; meg valahogy sosem volt olyan drámai "eztnéznemkellholnapis" befejezése, mire aztán rájöttem... :D A mai rész is... A 133. részben van pl, hogy Lucy megszerzi a telefont, Paula ultrahangja pedig a 132.-ben, de ma volt mindkettõ... Nem értem, mire volt jó eltérni az eredeti epizódoktól, pláne így a végén... Ha az utolsó részbe is belenyúlnak és félig le lesz adva már szerdán.... úgy aztán izgalmas lesz!! :D
8/10
lilly008 2014 dec. 12. - 16:53:51 8/10
(790/838)
Nahát, ma Eliza óriási hibát követett el. Tudott az Ördög anyja elleni hadjáratáról, arról is, hogy miatta halt meg Lazaro, ma megtudta, hogy gyilkos és mégsem árulta el Pancho-nak hogy hol van, érthetetlen az a nõ. Nem tudom, hogy Santi is hol fog elbújni, hisz már annyian tudnak a 8-as szobáról és szinte minden gaztette kiderül lassan.
Talán életszerûtlen, hogy Santiago és Alicia ennyire megúsznak mindent még egy darabig, direkt így írták meg, hogy még dúlhassanak.
lizbell 2014 dec. 11. - 22:35:27
(789/838)
rettenetesen szánalmas volt ma valóban, rossz volt nézni!

!!!SPOILER!!!

nem hal meg Lucy, mások annál inkább!

!!!SPOILER VÉGE

mindjárt vége, már nem bánom, elfáradtam :)
izgalmas volt eredetiben nézni, meg utána végig spoilerezni PinkPearl-lel :D
Edina Krisztina 2014 dec. 11. - 22:05:37 Előzmény lilly008
(788/838)
Barbara olyan sötét szegény...szõke nõ, fekete hajjal. ja doki is megmondta semmi kencefice, smink napozás... :) De legalább ma feljelentette Aliciát, és Santa is tudja, hogy nem ölte meg Georgot...Lucy remélem nemhal meg...nem halhat meg. Pancho megérezte, hogy baj van vele...Santiago õrûltebb mint a testvére Alicia...sorozat végére kinyir mindenkit :)) Lazarot is õ õlte meg :(
lizbell 2014 dec. 11. - 14:19:49
(787/838)
De jó, hogy benéztél újra! :)
az nekem kimaradt, mármint az Ördögi kör, de most rákerestem, majd megnézem online! egyelõre legyen ennek vége meg még kettõnek amit nézek, aztán egy idõre befejezem, ha sikerül! nem akarok elkezdeni semmi újat, mert iszonyú sok idõ elmegy velük esténként, amíg pótolom! :D aztán persze ki tudja, kibírom e majd!

egyébként tényleg durva a számozás, valóban lesz 140 rész, de elképzelni se tudom hogy csinálták! elcsúsztatták apránként, aztán sok a visszaismétlés minden epizód elején... a fene tudja! az viszont tuti, hogy ami ma lesz a Tv2 online szerint 136. az valójában a Telemundon a 132. rész!
Mizsitimi 2014 dec. 11. - 11:45:26
(786/838)
Off

Az Ördögi kör számomra a favorit. Legalább 5-ször néztem már végig, eddig egyik Telemundos sorozat sem tudat ûberelni számomra! Jencarlos és Gaby szenzációsak együtt, szikrázik körülöttük a levegõ!
8/10
Pink Pearl 2014 dec. 11. - 11:12:16 8/10
(785/838)
Olvastam, hogy néhányan azt írtátok, hogy 140 (?) rész lesz....hááát az lehetetlen, mert a sori 136 részes! Végignéztem már régen, spanyolul. Vagyis (elvileg) most pénteken, tehát dec. 12-én kéne, hogy legyen az ucsó rész....
De tényleg én is látom, hogy a mûsorújságban még 140-et is írnak.....hmmm....szerintem ez vmi elírás lesz csak! De majd kiderül....

A filmmel kapcsban....már rég nem szóltam hozzá.. :)

Nos,nekem Victoria hozzáállása a betegségéhez, nagyon de nagyon NEM tetszik!! Ezért most haragszom Victoria-ra! :(
Pedig amúgy az egyik legaranyosabb szereplõnek tartottam. Drukkoltam mindig neki és Ivan-nak :)

De ez az ...."úgyis meghalok nincs mit tenni" ...hozzáállása NAGYON DÜHÍT!!!! :((((
Hogy lehet ÍGY hozzáállni ilyesmihez?! Igenis küzdenie kéne az utolsó pillanatig!! Keresni kiváló orvosokat, alternatív gyógymódokat....és ami a legfõbb, HINNI abban, hogy MEG FOG GYÓGYULNI!!!

Azt még az úgynevezett "hagyományos" orvostudomány is elismeri, hogy a "hitnek" ÓRIÁSI EREJE és szerepe van abban, hogy valaki meggyógyul-e vagy sem!

Rengeteg olyan esetet olvastam én is, ahol az orvosok lemondtak valakirõl...max fél évet adtak neki....de az illetõ mégis felgyógyult! És tökéletesen kigyógyult a rákból!

Alicia!

Hááát arról a nõrõl már korábban sokszor leírtam mit gondolok....most se tudok mást mondani :((
Alicia ezerszer rosszabb,gonoszabb mint Francisca :(( Alicia egy velejéig gonosz,kegyetlen ember! Én nem tudom sajnálni....noha (eleinte) tényleg sajnáltam...mert amit Francisca tett vele az tényleg UNDORÍTÓ dolog egy anyától :(

A Santiago téma!

Az õ karaktere nem lett jól kidolgozva/ábrázolva "filmes nyelven"....
Mert....ez egyszerûen életszerûtlen, hogy valaki egy évig "teljesen normális" embernek tûnik....aztán "hirtelen" olyan lesz mint egy közveszélyes õrült?!..... Ilyen NINCS....Ez filmes blabla...

Off téma:

Lizbell! Közben megnéztem az "Ördögi kör" sorit :)) Leröltöttem netrõl mind a 182 részt :D Tetszett :))
malvinkicska 2014 dec. 09. - 17:08:16
(784/838)
Lucy is mindig ott van akár Inez neki látni hallani kell mindent nekem már régen nagyon sok az a nõ. Barbara az is egy öntelt buta liba, Alicia amilyen rossz akaratú az már nem semmi, az is szemétkedik mindenkivel. A kis Willy legalább megtudta, hogy az anyja nem gyilkos. A Santiago tettei már a viccel egyenlõek ennyi embert meg ölt és szabadon ez csak a szappanoperákban van.
8/10
lilly008 2014 dec. 09. - 16:36:53 8/10
(783/838)
Hát igen, én is bírom Lucy-t, olyan hebrencs, de haláli. Én még Barbarán halok be, róla mintázták a szõke nõs vicceket. Az orvos mondta neki, hogy árthat neki a nap, erre kiül napozni. Ráadásul csont nélkül benyelt mindent, amit a perszóna testvérkéje mondott. Ritka buta egy nõ.
Edina Krisztina 2014 dec. 09. - 16:00:35
(782/838)
Hát ez a Lucy minden lében kanál...mindenbe bele kontárkodik...baki, hogy honnan tudta , hogy a 8szobába kell mennie...érdekes amikor Patricio belépet egybõl észre vette a hullát , Lucy nem...remélem Santiago nem öli meg...röhögtem amikor a fáknál futott Lucy és elesett....
10/10
Agergo 2014 dec. 07. - 09:12:54 10/10 Előzmény UltraViola
(781/838)
Nagyon köszönöm,hálás vagyok érte! :)
Ne haragudj h ilyen soká válaszolok,látod így sikerül gép elé kerülnöm,így nagy segítség h elküldted a linket.
Még 1x köszönöm!!! :)
malvinkicska 2014 dec. 05. - 20:18:53
(780/838)
A mai rész sok mindenre fényt derített amit eddig Santa sem tudott, aztán Willy szabályosan meg ijedt mit tett Alicia az anyjával meg az atyával. Inez is gondolkodhat, hogy kiért volt odáig, sok szemétséget követett el másokkal. Santi ezt a karaktert jól hozza mert Az SCH-soknak vannak tiszta pillanatai, de mivel õt nem kezelik hamar elborul az agya. Az elõttem szóló már leírta igen volt ennek mondanivalója, csak egy kicsit néha kemény volt, mint Francisca koporsóba zárása, V lefejezése, élve temetés, nyaktörés, egyebek nem sorolom hosszú a lista, de gondolom lesz is még megrázó esemény mire vége lesz a sorozatnak.
UltraViola 2014 dec. 05. - 19:50:15
(779/838)
Tulajdonképpen tanulsága is van a filmnek, a készítõk több fontos problémára is ráirányították a figyelmet. Pl. rasszizmus elítélése, idõsebb nõ & fiatalabb pasi kapcsolatának elfogadása (Victoria-Ivan, Elisa-Lazaro), kábítószer-függõség kezelése stb.

A mai rész végére talán Inez is rájött, hogy Santival tényleg gond van, kíváncsi vagyok kinek fog telefonálni. Egy pillanatra megint "normális" volt, amikor azt mondta nem akar ilyen lenni, nem akar ártani másoknak. Azt is bevallotta hogy elmebeteg, de újra bekattant, mikor Inez kimondta a doki nevét.
Patricionak hála végre Humberto és Santa megtudták az igazat arról, hogy Santi már korábban kinézte magának Santát és elõre eltervezte hogyan találkozik vele.