iriszke1 2014 nov. 24. - 23:53:47
(718/838)
Sziasztok!

Már csak 13 rész van hátra, mert 136 részes. Ez nem fog januárig tartani. Össz. vissz. 3 hét sincs. Izgalom az még biztos lesz. Ennyi gyilkost mint ebben a filmben van. Hát a Telemundo most is kitett magáért. Tetszik a sorozat, de néha már túlzás amit mûvelnek.
UltraViola 2014 nov. 24. - 21:25:06 Előzmény Agergo
(717/838)
offtopic
ildimix 2014 nov. 24. - 20:49:43
(716/838)
Nagyon sajnáltam Lasarrot. Õt nem kellett volna kinyírni nem ártott senkinek. Szegény Elisa ha megtudja biztos beleõrül a bánatba. Tényleg nem marad már szereplõ ha ezt így folytatják. Jó sok ember halt már meg ebbe a sorozatba. Nem semmi 1 film hullanak, mint a legyek:d na jó ezt nem gondoltam komolyan. Remélem az új sorozat nem ilyen öldöklõs lesz. Kíváncsi leszek mit adnak ezután.
malvinkicska 2014 nov. 24. - 19:43:05
(715/838)
Igen a Wikipedian 136 rész van Isten õriz ebbõl több így is sok nem lesz már mindjárt aki játszon az az, elmebeteg Santi kinyír mindenkit akár jogos akár nem. Ines a másik fõ bolond az is ott van mindenütt amit, látni, vagy hallani kell, ez olyan hiteltelen ilyen nincs ez, még itt is sok. Humberto most igazat mondott Santának, de elõbb kellet volna. Szegény Lasarot is megölte az a bolond Santi.
ccaty 2014 nov. 24. - 15:56:54
(714/838)
Ha mondjuk ma volt a 122. rész, a wiki azt írja 136 részes, akkor testvérek között is csak 12 rész van hátra. Ez azt jelenti, hogy amennyiben s heti szokásos 5 részt leadják, akkor december második hetében befejezõdik a sorozat.
syuzi 2014 nov. 24. - 13:47:04
(713/838)
Már alig várom hogy kezdödjön:)
Santiago szerintem skizofrén, nem gondoltam róla hogy is ilyen gyilkos
nekem az elején még szimpi volt azt hittem hogy milyen jószivû, és hogy Humberto a gonosz
Lisette valójában pozitiv fõhös csak szereti a pénzt , pont mint Santa õ már nekem nem szimpi
mert Humbertoval, Santiagoval is jóban van
Még messze van Január mire vége lesz..........
Már várom a vég kifejletett.....................
10/10
Agergo 2014 nov. 23. - 12:10:33 10/10
(712/838)
Címem : aszajkokukacgmail és a többi. :) Köszi!!!
10/10
Agergo 2014 nov. 23. - 12:09:43 10/10
(711/838)
Sziasztok!Imádom a sorozatot,de most kb.2 hétig nem tudtam nézni.Vki letudná írni mi történt,mert a neten már nincsennek fent azok a részek.Az utolsó amit láttam az a rész volt,mikor Santa úgy döntött,h eljátssza h odavan Humbertoért,azt hiszem pont az is volt a vége annak a résznek,h megjelent nála az irodában(persze vörös rúzzsal a száján,mert mindig azt fel kell tenni,ha vmit akar :D ).Aztán most meg belecsöppentem Ulises temetésébe.Tehát az a köv.rész amit láttam,a köztes kiesett.Vki légyszí írja meg mi történt az elmúlt részekben,azóta h Santa eldöntötte h csábít egészen Ulises temetéséig!Nagyon megköszönném.
Am.jelenleg minden szál érdekel,még Mara-Arturo is,meg Ivan és a többiek,szóval ha vki lenne olyan kedves és leírná,akkor kérem ha röviden(de lényegretörõen :))írjon meg mindent.Mivel már megtörtént,lement a tv-be,nem számít spoiler-nek,ha ideírjátok is remek,de azért megadom a címem ha vki privátban küldené el.Elõre is köszi a segítséget! :) Tényleg fontos lenne,mert ahogy látom Santi most kezd bekattani,így még izgalmasabb,csak érdekelne a kiváltó ok(persze sejtem,de annyira lemaradtam),stb.A kisfiam nem engedte h nézzem,így nagyon levagyok maradva.
Még 1x elõre is köszönöm!!! :)
malvinkicska 2014 nov. 23. - 10:50:56
(710/838)
Az elõzetesben azt olvastam meghal Lasaro, ez azért nem semmi, szerintem Santi úgy megbolondul csak gyilkol ezek után.
8/10
lilly008 2014 nov. 21. - 23:14:19 8/10
(709/838)
Vannak érdekes dolgok idõnként. Például Barbara olyan szinten naív, és bevesz dolgokat, hogy az már fáj. Bírtam, hogy minden kínja volt, de ahelyett, hogy orvoshoz ment volna,csak magát krémezte. Azt is bekajálta, hogy Willy csak Santa miatt nem volt vele pár éve, akkor érdekes,hogy Daniellával mért feküdt le? épp akkor? De most elhiszi a nagy pálfordulatot.

SPOILER

Alicia-nak nyilván valamennyire megvan a szeme, de érdekes módon rögtön sikerülni fog a mûtét. Amikor Barbara arcát a végén szétmarja a sav, olyan képet vágnak, mintha nem lenne gyógyítható, pedig ma már ez is orvosolható, láttam róla cikkeket.Pl. az Apapulco szépében is megszépítenek egy lesavazott lányt.

SPOILER vége
lizbell 2014 nov. 21. - 21:12:28
(708/838)
Persze, de végülis ez már nem titok, elég egyértelmû célzásokat tettek rá, hogy már már kezelték, és nagyon veszélyes, mikor bekattan.
És kisfiú kora óta Humberto próbálta leplezni meg rendberakni utána a dolgokat!
Edina Krisztina 2014 nov. 21. - 19:25:58 Előzmény lizbell
(707/838)
Tényleg! De valami titka van Humbertonak, és az anyjának Santiágoval kapcsolatban....lehet, hogy már volt diliházban Santi....Amikor Santával van egyûtt Santiágo akkor, Humberto azért ment utánuk a konyhába, hogy nebántsa Santát...mert kinézem belõle, hogy valamire készûl...Santával kapcsolatban. Villát is belevágta Humberto vállába azt se nagyon értem...Humberto sem egy szent, de azért sajnálom....
lizbell 2014 nov. 21. - 18:09:22
(706/838)
Kinézném belõle, de Alicia így született, már az öreg Gáspárnak úgy lett tálalva, hogy halva jött a világra!
Edina Krisztina 2014 nov. 21. - 16:44:33
(705/838)
Nem gondoltam volna, hogy Santiago ennyire bolond.....arra gondolok, hogy lehet Alicia szemével csinált valamit Santi? Még gyerekkorukban ahogy a macskát is kinyírta, és Humbertora fogta....És Humberto miért segitett neki, kinyirni Vincentét, hogy Santi miatt csinálta...ez annyira zavaros már csak 15rész van hátra....Patricio is kifinghatna már....
malvinkicska 2014 nov. 21. - 11:45:43
(704/838)
Én sem nézem délután , mert ilyenkor nekem is van elfoglaltságom a neten szoktam nézni ott legalább reklám nélkül. Azt szeretném ha valami értelmesebb sorozatot vennének meg, ami lekötné az embert ,és még szórakozna is.
lizbell 2014 nov. 21. - 09:45:05
(703/838)
Korai igen, ezért nem is nézem csak este a neten, hogy megmaradjon a "filingje".
Én abban reménykedem, hogy majd megvesszük a Cristelát, mivel Carlos Ponce rajongó vagyok!:))
offtopic
ildimix 2014 nov. 21. - 08:24:42
(702/838)
Köszi a választ ezt nem gondoltam volna. Akkor tényleg õrült. Sajnálom, hogy Ines csak a végefele hal meg nekem már nagyon elegem van belõle.

Mindegy ezt a pár részt már kibírjuk.

Kíváncsi leszek mi lesz a sorozat helyett mondjuk én ezt azért kezdtem el nézni, mert este kezdték el adni a 60. résznél már nem akartam abbahagyni.

Korai ez a délutáni idõpont.
KLOPCSIK69 2014 nov. 20. - 19:56:52
(701/838)
Én azt sajnálom, hogy nem elõbb jött elõ ez az énje Santinak. Olyan furcsa, hogy így az utolsó 10-15 részre hirtelen megbolondul.
malvinkicska 2014 nov. 20. - 19:45:26
(700/838)
Inez jobb lenne ha a saját gyerekével foglalkozna, ahhoz beteg másokat alaptalanul vádolni arra van esze. A Santa szerepe valami borzalom, amit tûrni kell neki, mikor kitõl.Pancho nem volt a temetésen, biztosan nagyon sajnálja U-t. A gyerek dolog is, most már szánja bánja Lisett a hentergéseit, az is milyen hirtelen megváltozott, azt sem tudom elhinni.
lizbell 2014 nov. 20. - 19:14:49
(699/838)
!!!SPOILER!!!

Senkit, a tükörképével beszélget a drága kis pszichopata :)))
Inez csak a legvége elõtt hal meg, úgyhogy még szemétkedik egy darabig!

!!!SPOILER VÉGE!!!