Wilospring 2007 máj. 02. - 01:52:07
(392/3832)
Szijasztok!

a sorozat zenéjét keresõknek egy kis info:

<a target="_blank" href="http://www.greysanatomyfanatic.com/GreysAnatomySoundtrack.html" title="http://www.greysanatomyfanatic.com/GreysAnatomySoundtrack.html">www.greysanatomyfanatic.com</a>

Én spec a strongDC-rõl töltök már majdnem megvan a 3 évad...persze össze vissza jön le tehát kissé darabos a rálátásom a sorozatra:D Felirat is van már az egész 3 évadra..szova nem értem,mit agonizáltok rajta(bocs ha félreértettem vna). Jaj én nem bírom Mer-t,eccerüen olyan üres...aranyos kedves, de üres nem igaz h csak én látom ígye, de lehet maga a megformált szerep ilyen,mert láttam egy interjút vele és abból több érzés jött le.Úgy értem,élettel telibb volt,nem UNCSI!:D ezaz..uncsi a csaj!!:))Vagy csak simán nem tudok vele azonosulni....najo remélem ti tudtok heh:))
zen2 2007 máj. 01. - 22:23:55 Előzmény lilcso
(391/3832)
Na inkább kiírom, mint vki szóvátegye, szal: SPOILER
Oké egyetértek veled lilcso.. mert bár jeges vízben nem úsztam, de az ember élethez való ösztöne igen erõs, (az egyik legerõsebb ösztön-ezt még pszichoból tanultuk..) vagyis kapálózás helyett úszhatott volna.. mert végülis tényleg feladta. Másrészt, ha egy résszel elöbbre gondolsz, akkor abban ki tudja miért.. a kádban csak úgy elmerült, és azért ha akkor Derek nem halássza elõ, akkor a tavas már nem történik meg, és már ott találkozik Dennyvel.... És azért az tényleg elgondolkodtató, hogy ott pl. miért akarta majdhogynem a kádba fujtani magát.... Hisz ott volt Derek, aki szerette, és ott volt az anyja is, aki hát okés nem volt minden felhõtlen.. de mégsem kellett egyedül megbírkóznia vele. És ha ebbõl a szempontból nézzük, akkor tényleg olyan, mintha feladta volna.. és így már valóban rágódás tárgya. Ill. tul.kép nem ez a konkrét rágódás tárgya, mert az, hogy pont emiatt nem biztos benne, hogy Mer úgy szereti ahogy õ, és mivel a fõnõki állást amiért végülis idehívták azért nem kapja meg, mert Meredith-el van... DE persze inkább meg kellene ezt beszélni, vagyis mégiscsak inkább ott kellett volna maradni, hamár annyira kommunikálni akar éppen, és ezt megtárgyalni, mint lelépni..

Addison kitõl akar gyereket?? -ûgy mellesleg?? jelen pillanatban van pár jelölt....
Ja és akkor mi is lesz George-val és Izzivel??
10/10
szmerci 2007 máj. 01. - 18:24:22 10/10 Előzmény lilcso
(390/3832)
na így már jobb, csak még annyit h derek cseszteti mereditht, amiatt h nem úszott? ez még mindig homályos, bár én ezért nem rágnék be a szerelmemre..:S és sztem teljesen igaz, amit írtál lilcso, mármint h miért nem úszott...én se tudtam volna, igaz h még sosem kerültem ilyen helyzetbe...:)
lilcso 2007 máj. 01. - 10:41:01
(389/3832)
az elõzetesbõl a burke-christina esküvõrõl annyi derül ki, h idézem:
"you want a big wedding. are you kidding me?" = nagy esküvõt akarsz. te most szórakozol velem?

az úszós dologgal kapcsolatban... az a folyó nagyon hideg volt, és elõször kapálózott a meredith. msot ezen lehet vitázni, h miért nem úszott meg ilyenek, de szinte fagypont körüli volt a víz hõmérséklete, és abban eléggé nagyon gyorsan sokkot kap az ember, ráadásul hát meren nincs olyan jó kis zsírréteg mint a fókákon meg a jegesmacikon ami megvédi a hidegtõl :))))) jah, arról nem is beszélve, h õ ugye beesett, tehát még az is rátesz egy lapáttal a sokkra...
azt nemtom, h a dereknek most mi a f*szért kell csesztetnie emiatt? vagy akkor miért nem kérdez rá, h "bocs szivi miért nem úsztál?" de h ezen õrlõdik, az nemtom miért jó neki...

jah, spoiler addisonról: gyereket akar :P gondolom egy régi osztálytársa az a néger nõ
10/10
szmerci 2007 ápr. 30. - 23:07:16 10/10
(388/3832)
nah, nekem még ez így is sok!! De majd meglátjuk.. a magyaron valszeg kicsit érhetõbb lesz..=)
zen2 2007 ápr. 30. - 22:37:36
(387/3832)
Oké! Bocs a spoilerkedésért.. egy kicsit az jön most is...
**SPOILER**
Bár nekem semmi bajom Mer-el, de némiképp kellett már egy kis helyre rázás.. Azért nem kaphatta, mert megbántotta az apja feleségét, mert akoor már a 3.19 vagy 3.20-ban kellett volna megkapnia, amikor eléggé kiosztotta, hogy ne anyáskodjon neki.... Ez a kommunikálok-nem kommunikálok dolog már kicsit "nyûgös volt" Ja amúgy engem is megdöbbentett,azárt is kérdeztem, mert az elõzetesben olyan félelmetesen a semmibõl és hevesen jött, hogy tényleg ijesztõleg hatott.
És igen, ha annyira kommunikálna, akkor nem lécelt volna le, mert bár egyik oldalról kicsit furi, hogy vacilál Derek, másrészt tök érthetõ. és normális, hogy bántja a dolog, mert hát tényleg nem úszott.... és ha tud akkor vajon miért... szal, ha komminákalna akkor ott maradt volna megbeszélni ezt a "dolgot" vagy valami ilyesmi.....
Szintén elõzetes: úgy tünt Cristina és Burk esküvõje körül sem lesz minden rendben... mintha Burk bizonytalankodna.. bár angolul még mindíg nem értek, csak a képek alapján gondolom.
10/10
szmerci 2007 ápr. 30. - 22:35:38 10/10
(386/3832)
ja és még annyi, hogy bius, én asszem ismerlek..a greys-anatomy.gportal.hu-ról, de lehet h csak összekeverlek vkivel...:D
Meg, hogy ti most mit gondoltok Addison/Alexrõl??...(L)
10/10
szmerci 2007 ápr. 30. - 22:33:18 10/10
(385/3832)
Hát, igen most én sem tom mi lesz Meredithékkel!!! pedig nagyon jók együtt, de remélem vhogy biztos kibékülnek..:) legalábbis örülnék...
A harmadik évadot, biztos megint október felé kezdik el vetíteni.. addig meg vvárhatunk...:Ohahh...
lilcso, ki kezdett az idegeidre menni? bocs, ha értetlen vagyok..:S
Mostmár egyre jobban várom a 3x22-es részt, mert tényleg nagyon kiváncsi vagyok mimt mondhatott!?? ahhoz tényleg elég durvának kellett lennie!!! vagy az apja is durvát mondott és õ csak indulatból mondott olyat, hogy felpofozza..nahh, ez lehet hogy kicsit zavaros..:D
zen2 2007 ápr. 30. - 22:27:07
(384/3832)
A dvd az elsõ és azt hiszem a második évadból kint már megjelent, ha jól tudom álunk még nem.hogy mikor jön hozzánk, és jön-e egyáltalán nem tudom... Letölteni torent oldalról vagy kissé macerásabban az ingyenes sorozatos oldalról tudod.
itt: <a target="_blank" href="http://seriesfree.users.smsbase.hu/index.php" title="http://seriesfree.users.smsbase.hu/index.php">seriesfree.users.smsbase.hu</a>
igaz ezek nem magyar szinkronosak, azt nem tudom, hogy megtalálod-e a neten egyáltalán...
lakinori 2007 ápr. 30. - 20:36:16
(383/3832)
sziasztok!
nem tudjátok h mikor jelenik meg dvd-n vagy honnan lehetne letölteni?megköszönném:)
lilcso 2007 ápr. 30. - 18:20:30
(382/3832)
ja meg még vmi...:) boccs
látszólag nagyon feldúlt volt az apja :P
vmi nagyon csúnyát csinálhatott kicsi mer :D
lilcso 2007 ápr. 30. - 18:18:05
(381/3832)
ja még vmi...
végre vki helyretette esküszöm kezdett az idegeimre menni ezzel az új mániájával, h "kommunikál"... õ csak ne kommunikáljon... nem egy olyan kommunikálós fajta :))))))))))))))))))))))))
lilcso 2007 ápr. 30. - 18:17:06
(380/3832)
spoiler volt, de megnéztem végül az elõzetest... hát nem semmi :)))
ja én is úgy láttam, mintha az apja adta volna. azt mondjuk nemtom, h mire, mert kb ssoha nem beszélnek, de elképzelhetõnek tartom, h megbántotta a feleségét a meredith... bár az meg azért baromság, mert múltkor meg végül kijöttek jól... na mind1...
valszeg a filmben nem lesz ennyire meglepõ v nem is tom h milyen, mert itt az elõzetesben én tökre megijedtem olyan hirtelen volt, de gondolom a zene és a vágás miatt volt ennyire hatásos :)))
10/10
bius1 2007 ápr. 30. - 18:13:37 10/10
(379/3832)
Ha tudjátok feltétlenül nézzétek meg ezt a videót szerintem nagyon-nagyon vicces: <a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=-zm97zZRlUk" title="http://www.youtube.com/watch?v=-zm97zZRlUk">www.youtube.com</a>
10/10
bius1 2007 ápr. 30. - 18:01:10 10/10
(378/3832)
Szerintetek ha itthon vége lesz a 2. évadnak elkezdik majd a harmadikat? Nagyon örülnék neki.
pepi 2007 ápr. 30. - 13:33:43
(377/3832)
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni, hogy honnan tudnám letölteni a film zenéit?
10/10
bius1 2007 ápr. 30. - 10:56:47 10/10
(376/3832)
Nem tudja valaki,hogy most a 3. évad végén mi lesz a Derekkel és a Meredithszel? Mert 3.21-es rész nem valami biztató és 3.22, 3.23-as rész elõzetese sem igazán!
10/10
szmerci 2007 ápr. 29. - 22:32:17 10/10
(375/3832)
az volt, de nem érdekes.. viszont az igen, hogy az apjától kapja..azt hittem felrobbanok..nos.. fogalmam sincs h miért kapta..de sztem akkor sem érdemelte volna meg...
am. ti most mit gondoltok Addy&amp;Alex "kapcsolatáról"?? Mert már õket is nagyon összekuszálták..erre tényleg kiványcsi leszek h mi lesz velük?!..de nagyon szurkolok nekik:D:D:DXDXDXD
zen2 2007 ápr. 29. - 20:05:59
(374/3832)
aha. és kitõl kap akkora hatalmas pofont Mer? -elõzetes a yutoube -on -&gt; remélem ez nem volt spoiler
lilcso 2007 ápr. 29. - 15:10:49
(373/3832)
addison vmi találkozóra megy los angelesbe, régi orvosi iskolatársakkal asszem.