10/10
aspa 2006 dec. 11. - 15:30:33 10/10
(171/3831)
Nagyon köszönöm! :)
lilcso 2006 dec. 10. - 00:07:13
(170/3831)
jajjj az az egyik kedvenc számom :)))
tök jó mostmár egyébként hozzátok is megérkezik a denny baró lesz :))) innentõl már nagyon izgi az izzie-szál :PP
love8 2006 dec. 09. - 22:42:30 Előzmény aspa
(169/3831)
Szia!

Azt hiszem a szám címe: Sixpence None The Richer - It Came Upon A Midnight Clear
lilcso 2006 dec. 06. - 21:04:20
(168/3831)
igen, így visszaolvasva nem tûnik annak, de nekem eddig bevált, és a reklámprogram meg nem zavar, mert letöröltem...
nem szed le a filmekkel/zenékkel stb. együtt midnen szart és átlátható ellenben csomó másik megosztóprogrammal....
amikor anno elkezdtem használni akkor még eléggé analfabéta voltam a letöltéshez és örültem, h volt végre egy normálisan kezelhetõ program...
és csak h mellette érveljek konkrétan, nem kell küszködni külön a te megosztási mappáddal, mert automata azt osztja meg, amit letöltesz (nem úgy mint a dc-ben......)

vki egyébként lenne olyan kedves és nagy vonalakban elmondaná, h mi történt itthon most? nemtom már hol tartotok....
Gabor84 2006 dec. 06. - 18:23:05
(167/3831)
Hohó! Méghogy a torrentes oldalakon nincsenek sorozatok! Nem egy torrentes oldal specializálódik csak sorozatokra, de ennél többet már nem árulhatok el, annyit azért mégis, hogy a Grace klinikát is és még több száz sorozatot le lehet tölteni torrentes oldalakról, szinkronosan dvd minõségben. :D
(A bitcomet.lap.hu -n sok hasznos lapot találtok.)
...
Fura módon én még nem nagyon hallottam errõl a bearshare-rõl, de a leírásod alapján nem lehet vmi biztonságos.
...
Ja a DC++ -ról csak annyit, hogy bárki bármit megoszthat, a sebesség csupán attól függ hogy kinek milyen netkapcsolata van. (Egyébként ha sorozatokat akartok letölteni nem ajánlom a DC-t.)
...
Többet már nem írok mert a téma a Grace klinika nem pedig a filemegosztó programok. :D
10/10
aspa 2006 dec. 06. - 17:26:18 10/10
(166/3831)
Sziasztok!

A tegnapi rész (Ünnepi ramazuri) végén hallható dal címét és elõadóját szeretném tudni. Tudna ebben segíteni valaki? Nagyon megköszönném!
hannah 2006 dec. 03. - 13:48:49 Előzmény lilcso
(165/3831)
oks köszii..megpróbálkozom akkor a letöltéssel:]
amugy az elején én is úgy voltam vele,hogy eszem ágában sincs megnézni, merthogy biztos olyan, mint a vészhelyzet csak rosszabb..meg ilyenek..aztán megnéztem 1 részt..és uuuuu..ez dejó..vészhelyzetet már nemis nagyon nézek ;]

am TI még milyen sorozatoktól vagytok függök??
üdvvvvvvvv♥
lilcso 2006 nov. 29. - 15:13:04
(164/3831)
igazán nincs mit :))))

annak idején én nem voltam hajlandó megnézni belõle 1 részt sem, mndván, h tiszta vészhelyzet koppintás... de aztán végül kiderült, h jobb :)))))))))))))
Mr. Goodkat 2006 nov. 29. - 14:55:36
(163/3831)
töttök mint állat, meg minden, én naponta 2-nél többet nem tudok megnézni, de így is várom már az újakat, nekem torrenten szedi az elsõ évadot is.......:)
remélem vágjátok lilcso és hannah hogy a függõség bogarát ti ültettétek a fülembe :)
(örök hálám érte köszke:) )
kisv 2006 nov. 28. - 20:04:55
(162/3831)
Nem tudjátok, hogy 1. évadban melyik volt az a rész, amikor Burke megkérdezi Baileyt, hogy ki az a Mc Dreamy?
lilcso 2006 nov. 28. - 19:28:43
(161/3831)
én bearshare-t használok, az viszonylag hamar letölt egy részt (350 mb = ~2 óra de függ netkapcsolattól) de számolni kell egy hüje mellékprogrammal....
de ha van vírusirtód, akkor nem baj, max csak ha meghülyül a program és akkor ha mondjuk karanténaban van az a kémprogram nem engedi bekapcsolni de lényegtelen... ezt kitapasztalaod...
aztán van a torrent azt nem ismerem meg dc++ de azt meg nemtom, h lehet-e videót is letölteni... a torrentrõl viszont azt hallottam, h nincsenek rajta túlságosan sorozatok vagyis a régebbi részek nincsenek....tehát lehet, h mondjuk a 2. évadot nem találod már meg....

oké, bocsi, csak általában kicsit idegesek szoktak lenni emberkék, hha véletlenül megtudják, h mi fog történni, de attól még meg kell beszélni :)))
de meg az a baj, hha beavatnánk titeket, akkor fölösleges lenne nézni is mert minden valamibõl következik, szal elmondanám, h ez miért lett és visszaérnénk az 1. évadra :PPP :)))
hannah 2006 nov. 28. - 17:28:38
(160/3831)
és miaz a letöltõ program??tudnál egy nevet mondani?? léci..:]
am meg léciléci ne legyen az ,hogy TI akik már láttátok a többi részt elkezdtek "kódoltan" v bárhogy azokról a részekrõl beszélni..így Mi kirekesztve érezzük magunkat..pedig szivesevn beszélgetnénk ám ;]
pux kedvesGoodkat + minden kedvesmindenkii..♥
lilcso 2006 nov. 27. - 21:19:41
(159/3831)
ha nem szeretnél antidepresszánsokhoz nyúlni, akkor ajánlok figyelmedbe egy letöltõprogramot, meg a "greys anatomy s0xexx" fájlnevet, és akkor elleszel vele kb 2 hónapig úgy, h majdnem minden nap nézheted :)))))
én is így csináltam.... amikor rájöttem, h ez tök jó, elkezdtem letöltölteni a legeslõ résztõl és akkor mégcsak a 2. évad közepe-vége felé tartott és mire elértem odáig az utolsó 3 részre már mindere 1 hetet kellett várnom mert behoztam... hát mondanom se kell, nem volt jó :))) addig majdnem minden nap láttam, és után amár lecsökkent az adag heti 1re... totál elvonókúra volt :)):PPPP

ajjj én még nem láttam a 9. részt!!!! de mondjuk durva, h a george TUDJA!!!! viszont az tök jó, h a christina nem mondta el, mert én egy csomószor azt hittem, h na jó nem bírja tovább....
Mr. Goodkat 2006 nov. 27. - 19:41:16
(158/3831)
Hihetetlen, megnéztem és nem is volt rossz, ezért megnézem a következõt is, lehet tényleg függõség.... Csak nem, 2 rész még nem jelent sokat ugye, és nem indulok el a lejtõn, mejnek alján az antidepresszánsok szedése okoz fergeteges örömet, és az, hogy php-ben visszaszámlálót írok a következõ részig.........
Mindenkit üdvözlök sok sikert a depresszánsokhoz meg minden üdv hannah és többiek maj holnap........... :)
kisv 2006 nov. 27. - 18:26:43
(157/3831)
maximálisan 1etértek:P 9. rész vége???? nagyon durva eléggé összezavarodott minden...
lilcso 2006 nov. 26. - 21:55:49
(156/3831)
ha erre a kérdésre válaszolnánk.....:PPP
sztem ne kíváncsiskodj, mert nem fogod megélni a legszebb pillanatait a sorozatnak :))))))))))))))))))))))))))))))))))))
de ahogy kisv mondta, érdemes várni de nagyoonn!!!!

de csak h tényleg válaszoljak a kérdésedre: ezt nehéz megmondani mert elég bonyolult :PPPP

szólj kisv ha nem így gondolod :PPP:))))
kisv 2006 nov. 26. - 19:34:36
(155/3831)
Aerikában a 3. évad 9. részénél tartanak.. annyit mondok cska h érdemes várni :P
rókalány 2006 nov. 26. - 15:50:11
(154/3831)
nem szeretek soozatokat nézni...de ez picit megfogott..hasonló humorral rendelkezik mint a Szívek szállodája...
hannah 2006 nov. 26. - 15:04:36 Előzmény lilcso
(153/3831)
sziasztok.

nemtudja vki h amerikában hányadik évadnál tart a sorozat?? és azt h a derek mikor jön össze a meredith-el??kösziii ♥
lilcso 2006 nov. 25. - 16:05:54
(152/3831)
szia
az rtl klubon most a 2. évad megy
és ez sokkal hosszabb lesz mint egy átlagos évad, majdnem 30 része lesz mivel h az 1.nek csak 9 volt...
a dalokat pedig itt meg tudod nézni:

<a target="_blank" href="http://abc.go.com/primetime/greysanatomy/music?pn=mguide" title="http://abc.go.com/primetime/greysanatomy/music?pn=mguide">abc.go.com</a>

alul be lehet állítani, h melyik epizód dalaira vagy kíváncsi...