Téma: A harci drón

8/10
nefefe 2021 aug. 19. - 23:11:41 8/10
(2/2)
Azért szerintem ez nem egy rossz akciófilm! Láttam már sokkal rosszabbat, sokkal jobb értékeléssel. Nekem ez olyan Terminator - Robotzsaru - Tökéletes katona - A feláldozhatók - hibrid-filmnek tűnt, persze gyengébb kivitelben. De hát ez egy viszonylag kis költségvetésű film, másodvonalas szereplőkkel és kaszkadőr rendezővel. Ettől függetlenül szerintem egész jó volt. A történet is elég újszerű - leszámítva persze a fent említett filmekkel való hasonlóságot - és bár a szereplők B kategóriások, azért egész jól összeválogatták őket az adott feladatra. Az akciójeleneteken látszik a kaszkadőr-kéz, néhány kivétellel, és néhány túlzástól eltekintve egész szépen megoldották. A belassítások néha egész hatásosak voltak. Szóval én azt mondom, egyszer biztosan meg lehet nézni, a hasonló stílusú filmeket szeretőknek legalábbis. Akik meg az 1-2-es értékeléseket adták, biztos valami romantikus filmre számítottak, és azért lepődtek meg. Kicsit javítok a pontszámon...
JOHN48 2021 aug. 19. - 08:24:24
(1/2)
A harci drón
(Battle Drone, 2018)

Hat zsoldost felbérel a CIA, hogy elrabolják egy köztársaság leendő elnökét, illetve kivonjanak a forgalomból egy fegyverkereskedőt Moszkvában. Ugyanakkor Csernobilba is el kell utazniuk. Hamarosan azonban elárulják őket.

Nemzet: amerikai
Stílus: sci-fi, akció
Hossz: 93 perc


Szereplők:
Louis Mandylor/Vincent Reikker
Dominique Swain/Alexandra Hayes
Michael Paré/Karl Kess
Natassia Malthe/Valkyrie
Dan Southworth/Shiro
Jason Earles/Dax
Oleg Taktarov/Gergori
Richard Alan Reid/Blackwood
Steve Pound/Barnes ügynük
Robert Reynolds/Calahan tábornok
Jo Marr/Smith ügynök
Sury Patel/Salem Al Khazar
Borislav Sarandev/Borisla