balist 2010 szept. 07. - 14:20:40
(3/523)
Sajnos szerintem a volt Hallmark csatornával az ORRT utóda sem tud mit kezdeni, mivel nem magyar.-Még ha szinkronos is.
De viszont a FEM3 az a Tv2 csatornája, csak hát ott meg az a gond, hogy szerintem arra hivatkoznak hogy a mûsorváltoztatás jogát fenntartják.És ebbe szerintük a kezdési idõpont össze vissza változtatása is belefér. És hiába is írtam nekik, arra sem méltassák a nézõt hogy egy szót legalább válaszoljanak. Semmit.
Utálom a Tv2-õt most már...de ha így megy a FEM3-at is. Igaz egy fecske nem csinál nyarat, gondolják õk, ha nem tetszik nem kötelezõ nézni...
postagalamb 2010 szept. 06. - 17:39:25
(2/523)
Sajnos még én sem láttam 2x ugyan abban az idõpontban. Volt, amikor még 16:45-kor sem kezdõdött el, aztán már 16:05-kor adták, s a múlt héten már 16:10-kor vége is volt. Ma ahogy hazaértem, szintén szerettem volna nézni, de már 16 órakor is réges-rég vége volt. Pláne úgy, hogy még reggel nem ezt hirdették. Valóban, egyetlen egy mûsor sem akkor kezdõdik, amikorra az meg van hirdetve. Ezért még nem szólt az ORTT???? Ideje lenn.... mert ilyen mûsorszolgáltatásnak semmi értelme......
Nemde?
balist 2010 szept. 02. - 06:37:27
(1/523)
Hát, meglátni hogy ez a csatorna a Tv2 társa. Össze vissza mûsorkezdés ugyanúgy mint a Tv2-n. Egyik adás sem akkor kezdõdik amikorra jelezve van. Szánalmas az egész...